Skocz do zawartości

przyczepa czy kamper


chris_66

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, TomekKnaus napisał:

... się należy za powyższe .....

 

na-trawie-lezy-zlota-lopata-ceremonia-otwarcia_217593-7156.jpg

:ok:

1 minutę temu, portier napisał:

Wszystko raczej przypadek, przegladam to czy tamto i tak tu wyladowalem. Nic przeciez ciekawego sie nie dzieje, wiec czytam to i tamto ;)

A zebys wiedzial, te starsze rzeczy jakby ciekawsze, na tych nowszych ostra amunicja strzelaja :)

 Powiem Ci że jak tak dalej będzie to nie długo jakimś kamperem przyjedziesz na zlot:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 minut temu, peja76 napisał:

:ok:

 Powiem Ci że jak tak dalej będzie to nie długo jakimś kamperem przyjedziesz na zlot:D

Wole sie nie odzywac, bo "elita" czujniki ma zawsze aktywne i juz czyha na jakies haslo do boju. A ja przed urlopem jestem, wiec humoru sobie psuc nie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, portier napisał:

Pamietasz jak mnie za to samo nazwales???

Nie rozumiem dlaczego mnie cytujesz. A jeśli to do mnie to jak CIę niby nazwałem? 

Ty naprawdę nie masz nic innego do powiedzenia tylko jedynie to czy kamper czy przyczepa? 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jacek00 napisał:

Nie rozumiem dlaczego mnie cytujesz. A jeśli to do mnie to jak CIę niby nazwałem? 

Ty naprawdę nie masz nic innego do powiedzenia tylko jedynie to czy kamper czy przyczepa? 

27 marca, zaraz po tobie szary (slusznie) dyskusje zakonczyl. Komentowales (rownie blyskotliwy) post #jacekzoo.

Tyle za ja nic innego niz ty i wspomniany #jacekzoo nie pisalem, niz wy prawie 5 lat wczesniej

27 minut temu, danielpoz napisał:

Udane urlopu, odpoczywaj?

dzieki, do soboty jeszcze popracowac trzeba, a potem 1-szy w tym roku wyjazd :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, portier napisał:
27 marca, zaraz po tobie szary (slusznie) dyskusje zakonczyl. Komentowales (rownie blyskotliwy) post #jacekzoo.

No i słowa nieprawdy tam nie napisałem. Ale jak widać i tamtego wpisu nie zrozumiałeś skoro dalej ciągniesz temat tylko w innym już wątku  Zamknięcie jednego tematu przez Twoje wywody jeszcze niczego Cię nie nauczyło. Musisz odkopywać jakieś starocie aby dalej grzać temat. Weź już skończ z tą swoją krucjatą bo to się nudne już robi. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.