Skocz do zawartości

Komfortowa przyczepa dla 2+1, okazjonalnie 3-4+1


dudek_t

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, w samej Warszawie są ze 4 lambo :]. Karawaning w Polsce nie jest po prostu rozwinięty. Powiedzcie komuś że kupiliście 8 letnią przyczepę za 40k PLN. I zobaczcie jaką będzie miał minę... Ludzie myślą że przyczepy kosztują maks 10-15k i to nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sobote mój teściu będzie oglądał moją, jak usłyszy że kosztowała 25 za 14 lat to z krzesła spadnie :) na bank będzie pytanie po co? Jak za te pieniądze można 5 razy jechać do cro do mieszkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wtedy zasiej mu ziarenko, że to była okazja :). Bo nowe to prawie 100.000 a są i za 200.000, nowy fajny kamper to prawie 300.000 a są i takie po milion i nawet ktoś to kupuje u nas w biednym kraju :).

 

25.000 za 14 lat hmm :). No mam nadzieje, że było warto. Znowu widzę, że sprzedałem wiosną tabbberta za tanio (10 lat, 29.000zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, każdy mówi ze dużo... ale tak naprawdę żeby coś konkretnego kupić to nie ma nic tańszego. A czy warto? Mi się barszo podoba, w stanie też jest bdb. Generalnie ja jestem z tych co woli dołożyć te 2-3k i mieć coś co chce a nie takie troche na siłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, każdy mówi ze dużo... ale tak naprawdę żeby coś konkretnego kupić to nie ma nic tańszego. A czy warto? Mi się barszo podoba, w stanie też jest bdb. Generalnie ja jestem z tych co woli dołożyć te 2-3k i mieć coś co chce a nie takie troche na siłe

dobry towar musi dobrze kosztować. Jeżeli zapłaciłeś 10 % więcej ale masz faktycznie stan bdb to warto, nie martw się :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo, ale też trzeba mieć świadomość, że przyczepy mało tracą na wartości. A ludzie patrzą na ceny przez pryzmat aut a tego się porównać nie da.

 

Co do naszego rynku to też uważam, że nie jest tak źle. Kiedy zamawiałem swoją przyczepę to moje zamówienie u polskiego dealera było 17 zamówieniem w połowie września. Tak wynika z numeracji. Czyli można przyjąć, że na koniec września tych zamówień dealer miał ponad 30. Czy to tak mało? W skali roku to daje 300 sprzedanych nowych pojazdów - zakładam, że w niektórych miesiącach jest gorzej.

 

I wg mnie w Polsce chętniej są jednak kupowane kampery niż przyczepy.

 

A co do Polaków to widzę, że to się zmienia. Oczywiście nadal ludzie nauczeni PRLem wolą jechać na AllInclusive bo przyczepa to kojarzy się większości z bieda wakacjami pod namiotem. Ale to się zmieni

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się zmienia i widać to w kamperach. Ja nie wiem czy jestem chętny tym zmianom, bo później campingi w PL pełne

Tak zmienia się i to bardzo szybko. Ja widzę różnice w tym co było np w sezonie 2015 a 2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym dniu decyzja juz w zasadzie podjeta. Adria za mała i z małym łóżkiem. Większy model nadal z małym łóżkiem.

 

Knaus (nawet Sport) miażdży Hobby (nawet Premium). Zdziwiłem się nie na żarty bo na zdjęciach w necie można odnieść zupełnie odwrotne wrażenie.

 

Dla porządku jutro jadę jeszcze zobaczyć Fendty ale nie wiem czy zobaczę te prawie 20000zl roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby fendt spoko, ale jak oglądałem budki przed LMC po 2000 to nie robił na mnie wrażenia lepszego. Może tylko deko bardziej gustownego. A, że był z zewnątrz bardziej plastikowy - odpadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.