Skocz do zawartości

Kilka pytań kupującego


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Ten hak powinni reklamować

To nie ma znaczenia bo biorą za to kasę i to nie małą, nie ma żadnego usprawiedliwienia to nie warsztat

u Pana Mietka w garażu co za flaszkę wszystko zrobi, chociaż pewnie nie jedną rzecz zrobiły lepiej.

 

Ale ja nikogo nie usprawiedliwiam :) Wzięli kasę, a że towar wadliwy, to teraz niech naprawiają.

A daj fotkę od tyłu widać to wycinanie?

 

To jest od spodu tylko. Trzeba wyciąć kawałek po linii w zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No o zastrzeliłem serwismanów :) nie wiedzieli w ogóle co z tym zrobić. Porobili zdjęcia i wysłali do brinka, w sumie nic więcej by nie zrobili no nie citroen produkował hak, czekam na telefon co zadecyduje brink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o zastrzeliłem serwismanów :) nie wiedzieli w ogóle co z tym zrobić. Porobili zdjęcia i wysłali do brinka, w sumie nic więcej by nie zrobili no nie citroen produkował hak, czekam na telefon co zadecyduje brink

 

 

Powiedz mi, samochód wyszedł z hakiem z fabryki czy był montaż w serwisie?

 

Jedna firma produkująca haki z belkami miedzy innymi dla grupy VW wynajmuje u mnie hale - nigdy nie widziałem aby takie krzywe wyszły ;D Dawno temu miałem jedną cytrynę, odrzuciła mnie swoją awaryjnością. Żeby nie było, kupiona od pierwszego właściciela (znajomego) z przebiegiem 100 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się śmiejecie, ja też jak odebrałem auto przeleciałem miernikiem, ale jakiś nie wpadłem na to że hak może być krzywy, geometrii też nie sprawdziłem :P

A jak przeszedł ten hak przegląd na stacji diagnostycznej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym kilka stron wcześniej, diagnosta nie sprawdza prostoty haka, poza tym nie wiedząc o tym że jest krzywo na pierwszy rzut oka nie idzie tego zauważyć, ja dopiero po dwóch miesiącach zauważyłem, co kule zakładałem kilkanaście razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co prawda używkę auto od niemca, i mam dosłownie wyciętą dziurę w zderzaku ale aż sam się zastanawiałem czym oni tak ładnie to wycieli, sam bym chyba lepiej nie zrobił, a do tego chyba hak zakładany przez ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przeszedł ten hak przegląd na stacji diagnostycznej ?

 

Hahaha, na tej samej zasadzie. Przecież sprawdzanie haka to fikcja, podobnie jak przeglądy cep. Ja pojechałem z hakiem na przegląd to wyglądało to tak:

 

Diagnosta: elektryka haka działa?

Ja: no działa

Diagnosta: no to świetnie.

 

Wlazł pod auto, zobaczył śruby wylazł i zaprosił do siebie aby wydać dokument. 

Ja mam co prawda używkę auto od niemca, i mam dosłownie wyciętą dziurę w zderzaku ale aż sam się zastanawiałem czym oni tak ładnie to wycieli, sam bym chyba lepiej nie zrobił, a do tego chyba hak zakładany przez ASO.

 

Jeśli dziura ma być w widocznym miejscu, to zazwyczaj w zderzaku jest już przygotowane miejsce z nacięciami/rowkami, tak aby można było to łatwo wyciąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kierownik serwisu jeszcze żyje :look:

A nie robiłem zadymy, bo widać że chcieli to załatwić, nie wiedzieli jak ale chcieli. Gdyby gadka wyglądała tak jak z brinkiem że pierwsE co to ja uszkodziłem hak to już tak miłoby nie było, a to wycięcie przy okazji poprawie, czyli pewnie na świętego dygdy :) Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.