Skocz do zawartości

Kilka pytań kupującego


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bo to pewnie ten z tych tanszych Brinków.... w garazu robionych i sprzedawamych jako oryginał...

Co do tych brinków to mają takie mieszane opinie więc wszystko możliwe

Zespawany z jakijś cienkiej blachy i go przy pierwszej jeździe powiginało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że będzie afera, dzisiaj rozmawiałem z gościem z brinka to mówił że w aso zabiorą kule a oni ją wyślą do holandii, ale nie podejrzewa żeby uwzględnili reklamacje bo z hakiem jeżdże1,5 miesiàca i na parkingu ktoś mógł walnąć. Na nic tłumaczenie że od razu po odpięciu cepy kula idzie do bagażnika poza tym na kuli nie ma nawet ryski. Zobaczymy, jak taki numer wywiną to skorzystam z esądu, nie odpuszcze dla zasady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje abys ja dobrze obfotografował i oznaczyl malutka rysa .... aby ci nie oddali naprostowanej...

Na zdjęcia wpadłem, a z ryską to skorzyatam :) chociaż moja ma główkę wyczyszczoną z lakieru pod stabilizator, ma specyficzny wygląd Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czasem nie Ty zdzierałes lakier z kuli? Pewnie to będzie też negatywnie wpływać na uznanie reklamacji. Radzę się przejechać do jakiegoś rzeczoznawcy i zapytać ile będą kosztować oględziny auta niech zobaczy co jest krzywe i jak on stwierdzi że kula czy całe mocowanie haka to będziesz miał łatwiej do uznania gwarancji

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? Półtora miecha bez haka?

 

Niech ASO/Brink nie bredzi. Bo na tej samej zasadzie to każdą reklamacje można uwalić twierdząc, że to klient sam zepsuł. Na szczęście tak to nie działa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co zrobie? Najgorsze że 28 kwietnia jedziemy do włoch i podejrzewam że rowery na dachu będę targał :/

Zgłaszaj od razu roszczenia z tytułu rękojmi - towar niezgodny z umową. Wtedy sprzedawca ma mniejsze pole manewru, zarówno w czasie rozpatrzenia reklamacji jak i w zakresie odpowiedzialności. Uważam jednak, że nie będą kombinować. Od chwili zgłoszenia mają 14 dni roboczych (czyli prawie 3 tygodnie) na rozpatrzenie reklamacji. Szkoda że od razu nie pojechałeś z autem. Teraz jest już nieco za późno - musisz wsiąść pod uwagę, że do Włoch z ogonem nie pojedziesz, chyba że kupisz inny hak.

 

C4GP nie miał w opcji fabrycznego haka?

 

Co do pajaców z ASO, to niestety ich nieprofesjonalizm jest raczej powszechny. Bardzo często się zdaża, że pracują tam za darmo praktykanci (chłopaczki w wieku szkolnym) w ramach praktyk szkolnych i nie potrafią nawet poprawnie wymienić oleju, nie mówiąc o bardziej zaawansowanych pracach. Wiadomo, że niby pilnuje ich jakiś starszy mechanik, ale powszechnie chyba wiadomo, że dzieci się nie upilnuje.

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn do włoch jadę solo, do domku eurocamp, chciałem na hak wrzucić platforme na rowery. Miały opcje fabrycznego tylko że ja kupowałem auto z wyprzedaży rocznika, fizycznie stał w salonie. Jakbym pojechał od razu to i tak na ,,sprawdzenie,, odbiłby mnie na inny termin bo nie mają wolnego stanowiska.

Właśnie nie wiem czy sobie głowe z rzeczoznawcą teraz zawracać czy jak odbiją reklamacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.