Skocz do zawartości

zigi

Rekomendowane odpowiedzi

Zróbcie sobie eksperyment ile zajmuje odwrócenie głowy z lewego lustra na prawe, po drodze zaliczając te nad przednią szybą. W tym czasie sytuacja może się mocno zmienić...

(Oczywiście na ostatnim filmie facet MUSIAŁ widzieć tą osobówke)

 

Radek Wrodarczyk

 

Edytowane przez RadekNet (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 672
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Doświadczenia jak doświadczenia, jak mój tato uczył mnie od malego (sam potrafiłem prowadzić i zmieniać biego w wieku ok 8lat)jeździć to zawsze truł żrby patrzeć w lusterka i orientować się co dookoła się dzieje. I tak mi zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie sobie eksperyment ile zajmuje odwrócenie głowy z lewego lustra na prawe, po drodze zaliczając te nad przednią szybą. W tym czasie sytuacja może się mocno zmienić...(Oczywiście na ostatnim filmie facet MUSIAŁ widzieć tą osobówke)Radek Wrodarczyk

Wiadomo, człowiek to nie mucha że ma 200par oczu :) ale zawsze więcej widać i wiadomo co się dzieje niż nie patrzeć w ogóle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż to też nie zawsze działa, nak wracaliśmy z majówki z włoch, w niemczech na autostradzie jechałem sobie spokojnie 160, w lusterku dosyć daleko widziałem że coś sie zbliża, po paru sekundach wyprzedził mnie mercedesem g, tym kwadratowym, ale tak gonił że ledwo zdążyłem zobaczyć co to było, myśle że mógł lecieć z 250 albo i lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Ustronia Morskiego, dokąd odprowadzałem w pt. przyczepę.

Na trasie w tamtą stronę, na obwodnicy Nowogardu (2 pasy w jedną stronę) tempomat 90km/h jakieś 100m za ciągnikiem z naczepą od dłuższego czasu. Patrzę w lustro i nie wierzę, zaczyna mnie wyprzedzać inny ciagnik z naczepą. Gdzieś przez minutę udało mu się minąć mnie o połowę jego długości, czyli jakieś 8m po, co ciekawe kończył mu się pas- koniec obwodnicy, więc włączył kierunkowskaz żądając mojej ucieczki. Przez minutę pokonał 18m (mój sklad 10 i połowa jego) czyli jechal o 1 km/h szybciej niż ja! Jako mądrzejszy dałem po hamulcach, ale czy to normalne z jego strony i po co wyprzedzać? Przyrodzenie sobie chyba przedłużał w ten sposob. Tyle na poparcie mojego wczesniejszego zdania o wyprzedzaniu przez tiry, nawet jesli czas mu się kończył - narażać innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Ustronia Morskiego, dokąd odprowadzałem w pt. przyczepę.

Na trasie w tamtą stronę, na obwodnicy Nowogardu (2 pasy w jedną stronę) tempomat 90km/h jakieś 100m za ciągnikiem z naczepą od dłuższego czasu. Patrzę w lustro i nie wierzę, zaczyna mnie wyprzedzać inny ciagnik z naczepą. Gdzieś przez minutę udało mu się minąć mnie o połowę jego długości, czyli jakieś 8m po, co ciekawe kończył mu się pas- koniec obwodnicy, więc włączył kierunkowskaz żądając mojej ucieczki. Przez minutę pokonał 18m (mój sklad 10 i połowa jego) czyli jechal o 1 km/h szybciej niż ja! Jako mądrzejszy dałem po hamulcach, ale czy to normalne z jego strony i po co wyprzedzać? Przyrodzenie sobie chyba przedłużał w ten sposob. Tyle na poparcie mojego wczesniejszego zdania o wyprzedzaniu przez tiry, nawet jesli czas mu się kończył - narażać innych.

:(  :glasce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.