Skocz do zawartości

zigi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To żeś pojechał, PLopaPL to superbiak :P

 

Ja też wcześniej daje kierunek żeby zdążył dacć w pedał żeby sprawnie wyprzedził

 

 

Dodaj tylko, że mam dwa auta ze stajni BMW i jednego ML'a, brakuje mi audi i granatu xD - sałatka z buraków gotowa

 

 

 

 

Czytałem wykładnię na forum prawnym tego wyprzedzania z prawej strony.

Jacek ma rację. Trzy pasmowa autostrada / jej odcinek to umożliwia w zgodzie z prawem.

 

 

A dwa pasy?

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Wystarczyło napisać , "zapraszam do Łodzi w godzinach szczytu" ;)

 

Otóż to. Miałem wczoraj przypadek, że kierowca pojazdu tak się z niecierpliwił, że jadąc ok. 90 km/h, wymusił wyprzedzenie prawym pasem - wbił się między mnie, a auto z prawej strony. Klaksonem dałem Mu do zrozumienia, że zrobił rzecz naganną, ale co kierowca zrobił - ?  .......... Nacisnął nagle hamulec. Mogło dojść do zdarzenia drogowego z czystej głupoty. Kolejny zakup w domu - kamera !!! 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wykładnię na forum prawnym tego wyprzedzania z prawej strony.

Jacek ma rację. Trzy pasmowa autostrada / jej odcinek to umożliwia w zgodzie z prawem.

Trzypasmowa dwukierunkowa, dwupasmowa autostrada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 150, ale lece lewym jak wyprzedzam kolumne, jak kończy się kolumna spadam na prawy, jak coś goni za mną szybciej to wjeżdżam między kolumne i dalej wyprzedam. Mnie nie złapiesz za słówko, bo jestem jednym z bardziej nerwowych na blokowanie lewego pasa

Na łapanki nie mam czasu ,150 to jeszcze nie tak źle ,obstawialem większą liczbę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

To żeś pojechał, PLopaPL to superbiak :P

Ja też wcześniej daje kierunek żeby zdążył dacć w pedał żeby sprawnie wyprzedził

 

Oczywiście nie uogólniajmy, ale chciałem zaznaczyć, że właściciele auto z górnej półki są bardziej zdyscyplinowani. Dorzucę tylko, że Skoda miała naklejki : szachownicę i F16, reszty można się domyślić.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

 

Oczywiście nie uogólniajmy, ale chciałem zaznaczyć, że właściciele auto z górnej półki są bardziej zdyscyplinowani. Dorzucę tylko, że Skoda miała naklejki : szachownicę i F16, reszty można się domyślić.

 

Pozdrawiam 

 

 

Ja to jestem zdania, że właśnie kierowcy aut marki Audi oraz BMW mają wyłączone mózgi... Oczywiście nie generalizuję

 

Od pierwszych lat posiadania prawka jeździłem beemkami i zostałem dopisany do stereotypu...

Prawda jest taka, że buraka spotkasz w każdej marce samochodu

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ja to jestem zdania, że właśnie kierowcy aut marki Audi oraz BMW mają wyłączone mózgi... Oczywiście nie generalizuję

 

Od pierwszych lat posiadania prawka jeździłem beemkami i zostałem dopisany do stereotypu...

Prawda jest taka, że buraka spotkasz w każdej marce samochodu

 

 

Otóż to, nie generalizujmy, ale  nigdy nie miałem złych wspomnień związanych z jakąkolwiek wersją Porche, lub Lexusa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

 

 

Otóż to, nie generalizujmy, ale  nigdy nie miałem złych wspomnień związanych z jakąkolwiek wersją Porche, lub Lexusa.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Mnie z kolei jeden z lexusa chciał bić. Wyszedłem ze swojego indianca i odjechał XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mnie z kolei jeden z lexusa chciał bić. Wyszedłem ze swojego indianca i odjechał XD

 

W zasadzie, najlepiej jakbyśmy trochę wyluzowali, tak, jak np. Rumunii na drodze, to świat stałby się piękniejszy. Nie ma ludzi bez błędów i każdemu mogą się zdarzyć.

:gitara:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.