Skocz do zawartości

zigi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja po Tobie nie jadę tylko dyskutuję.

Piszesz: ,jeżdżę powiedzmy zgodnie z przepisami to jestem zawalidrogą, jakimś tam szeryfem - no właśnie chodzi o to że nie jeździsz zgodnie z przepisami i w tym jest tylko problem.

To powiem Ci ,że dużo tak jeździ ,ciężko w mieście nie korzystać z lewego pasa,ja jade na ograniczeniu do 70 siedemdziesiąt ,Ty 90 i chcesz wyprzedzac , jeszcze napisałeś ze masz ochotę jechać 90 :) ,czas temu w Łódzi był wypadek ,facet jechał 200 ,miał taką ochotę, potrącił kobietę na pasach ,nie było co zbierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc w naszym kraju jest przyzwolenie na szybką jazdę ,jeżdżę powiedzmy zgodnie z przepisami to jestem zawalidrogą, jakimś tam szeryfem, bez kultury bo blokuje tym co się spieszą, a ja jestem emerytem ,wychodze z domu trzy godziny przed czasem, czekam jak mnie będziecie dalej jechać

W mieście w obszarze zabudowanym prędkość może być podwyższona do 80 km/h - czyli licznikowo około 85.

 

Dziś właśnie jechał taki szeryf dziadek w Daewoo Matizie. Blokował lewy pas. Powodował o wiele większe zagrożenie niż Ci co chcieli pojechać 90 km/h

Trochę ogarniam, staram się przestrzegać

Gdybyś się starał to nie jeździłbyś lewym pasem kiedy prawy czy środowy jest wolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym jak mam ograniczenie np. do 70 w mieście i jadę lewym pasem 70 to nie uznaje tego za blokowanie

 

 

Od tego momentu się zaczęło ,podałem przyklad co według mnie nie jest blokowaniem, za blokowanie lewego pasa uważam jak ktoś na ograniczeniu do 70 jedzie lewym 50 , to wszystko, i jeszcze jedna ważna sprawa ,wszyscy inni przestrzegają przepisy ,nie mają obstrukcji ani innych zachcianek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym jak mam ograniczenie np. do 70 w mieście i jadę lewym pasem 70 to nie uznaje tego za blokowanie

 

 

Od tego momentu się zaczęło ,podałem przyklad co według mnie nie jest blokowaniem, za blokowanie lewego pasa uważam jak ktoś na ograniczeniu do 70 jedzie lewym 50 , to wszystko, i jeszcze jedna ważna sprawa ,wszyscy inni przestrzegają przepisy ,nie mają obstrukcji ani innych zachcianek

Wszyscy inni przestrzegają a Ty nadal nie.

Szkoda, że nie potrafisz tego zrozumieć lub też nie chcesz.

Sam ustalasz swoje zasady w ruchu drogowym - stad ktoś nazwał Ciebie szeryfem.

Ciągniesz spory ogon za autem - tym bardziej tego nie rozumiem.

Edytowane przez blumore (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.