Skocz do zawartości

cosi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I na tym samym profilu tego pana na FB est już nowy wpis:

 

Przyczepa dzisiaj w nocy po jednym telefonie Facebookowiczki została ODNALEZIONA !!!!!!!!!!!!!  Pan który ją pociągnął właśnie siedzi w celi i zastanawia się jak do tego doszło że siła internetu i Facebooka była od niego lepsza 

 

Dziękuję wszystkim za pomoc liczne telefony oraz emaile !!!!! JESTEŚCIE WIELCY !!!!!!!!

 

Oczywiście Koleżanka, która podała miejsce postoju inkasuje nagrodę 2.000 PLN 

 

Hmm... :hmm:

 

... więc zakładam, że to wszystko zdarzyło się naprawdę, a Pan Piotr F. miał niewiarygodne szczęście :look:

 

Teraz się zastanawiam, czy jednym z zabezpieczeń (oprócz np. kłódki), nie powinno być posiadanie konta na FB  :niewiem:   ;)

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ... coś mi w tej historii nie gra!

tą przyczepę chciałem kupić - stała w bielsku  (pisałem o tym na FORUM! i prosiłem o pomoc w jej ocenie) tylko że były problemy z papierami - rok 2008 w DR a faktycznie 96.

potem przeglądając aledrogo zobaczyłem ją ze ktoś sprzedaje ją w gdańsku o 3 tyś więcej niż ten w bielsku.

i to były te same fotki ....

jakoś nie wierze w tą kradzież .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, zaczyna śmierdzieć coraz mocniej :)

 

ja z założenia wierzę pokrzywdzonej osobie w takiej sytuacji, ale tutaj jest coraz więcej nieścisłości.

 

kolega, teraz pisze o próbach sprzedaży tej przyczepy na różne sposoby - może się odechciało rozmów z kupującymi i ściemy w papierach? i wpadł genialny pomysł.....

 

kilka lat pracy w branży ubezpieczeń i nie takie przypadki do nas przychodziły...

 

życzę aby sprawa wyjaśniła się do końca w 110%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie ma co szerzyć teorii spiskowych. handlarz jak to handlarz, kupuje taniej by sprzedać drożej.

 

gdyby chciał sfingować kradzież, to by to zrobił tak, by się po dwóch dniach nie znalazła.

 

mnie tylko zastanawia, że ona stoi na otwartym terenie, niczym nie zabezpieczona. gdybym ja odzyskał przedmiot z kradzieży, to postarałbym się go zabezpieczyć, by sytuacja się nie powtórzyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka musiała być kiedyś własnością kogoś z forum

Kiedyś może była. Czyja jest teraz? Przecież podał numer 605603444.

Jak to leciało? Za górami, za lasami, za siedmioma rzekami... - taki sukces, a nikt się nie chwali: https://www.pomorska.policja.gov.pl/serwis.php

A tak w temacie delikatnie pobocznym - czym różni się przedstawiciel firmy windykacyjnej od złodzieja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ... coś mi w tej historii nie gra!

tą przyczepę chciałem kupić - stała w bielsku  (pisałem o tym na FORUM! i prosiłem o pomoc w jej ocenie) tylko że były problemy z papierami - rok 2008 w DR a faktycznie 96.

potem przeglądając aledrogo zobaczyłem ją ze ktoś sprzedaje ją w gdańsku o 3 tyś więcej niż ten w bielsku.

i to były te same fotki ....

jakoś nie wierze w tą kradzież .

 

Teraz sobie przypomniałem, skąd wydawała mi się znajoma.

 

post-8228-0-31617700-1404848264_thumb.jpg

 

 

post-8228-0-45780200-1404848262_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie przypomniałem, skąd wydawała mi się znajoma.

 

 

No własnie, ja też jakoś ją skądś kojarzyłem... też mi to ogłoszenie się gdzieś przez oczy przewinęło... Chyba ktoś chciał, żeby ją dla niego obejrzeć.... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czy inaczej, podtrzymuję to, co napisałem wcześniej (post #5) .

Strona startowa forum powinna być wzbogacona i wyglądać np. tak:

 

 

post-8228-0-17358100-1404854918_thumb.jpg

 

Takie historie zdarzają się i będą się zdarzać, a istnienie konkretnego miejsca na forum karawaningowym, gdzie są uwidocznione fotki i informacje o zaginionym sprzęcie tego typu, to chyba całkiem znośny pomysł  :hmm: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że chciałem pomóc a wywołałem burzę w szklance wody i tak na prawdę to nikt nie wie jaka jest prawda i o co tutaj chodzi. Zaczynam się zastanawiać czy w przyszłości reagować na takie sygnały  :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszorki, a skąd taki wniosek :niewiem:

Postąpiłeś prawidłowo :ok: , zwłaszcza, że odpowiednio zareagowałeś na apel poszkodowanego i to tyle, jeśli chodzi o Twój udział w omawianej sprawie.

 

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ... coś mi w tej historii nie gra!

tą przyczepę chciałem kupić - stała w bielsku  (pisałem o tym na FORUM! i prosiłem o pomoc w jej ocenie) tylko że były problemy z papierami - rok 2008 w DR a faktycznie 96.

potem przeglądając aledrogo zobaczyłem ją ze ktoś sprzedaje ją w gdańsku o 3 tyś więcej niż ten w bielsku.

i to były te same fotki ....

jakoś nie wierze w tą kradzież .

Zrobili SAM-a !!!

Czyli rozumiem ,że ktoś sam sobie zbudował przyczepke :hym: , która przeszła przegląd u diagnosty i pewnie jeszcze rzeczoznawca był po drodze . I takim sposobem została zarejestrowana buda nie wiadomego pochodzenia -czytaj bez orginalnych papierów .

 

----- Skradziona dzisiaj w nocy przestrzegam przed zakupem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Przyczepa Kempingowa KNAUS SPORT 440 rok produkcji 1995/2008 model 98

 

 

 

Nr rejestracyny SB1384P Nr Vin nabity na przednim dyszlu SBI007080545 zarejestrowana jako SAM Nagroda za informacje o miejscu postoju lub sprawcy 2.000 Pln ----

 

http://allegro.pl/skradziona-uwaga-knaus-sport-440-i4381679296.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę jeszcze jeden link:

 

post-8228-0-68703900-1404857427_thumb.jpg

 

http://allegro.pl/sprzedam-przyczepe-knaus-sport-440-i4401249396.html?source=mlt

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ... podtrzymuje swoją opinie ntt.

jakoś nie wierze w kradzież 

przyczepa w tym roczniku, z takim wyposażeniem za 10tyś ? :) ...

początkowo była wystawiona za chyba 16, potem 14 ... jak ja już się zdecydowałem to było ok 12 ...

raz udało mi się z kolesiem pogadać i mówił że miał problem z jej zarejestrowaniem (nic więcej przez tel nie chciał powiedzieć) . poszperałem w necie i znalazłem fotki sprzed niecałych 2 lat na niemieckich blachach a sprzedawca z pl zasięgał się ze od 6 lat ją ma. ... potem kupił ktoś w gdańsku i wystawił za 16 :) teraz za 10 a w międzyczasie ktoś ją ukradł na 1 dzień ....

 

ps. To ja prosiłem Kajetana żeby ją w moim imieniu oglądnął. :)

 

ps2. oczywiście uważam ze reakcja kolegi który "umieścił" informacje na forum jest jak najbardziej godna pochwały!!

przecież nie wiemy co tak naprawdę się stało!

a może właśnie takie "rozdmuchanie" sprawy przyczyniło się do tego ze właściciel ją sobie szybciej odnalazł na swoim placu ;-)

... taki trochę casus porwanej Madzi (nie przymierzając oczywiście skali!)

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
  • Piotrek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.