Skocz do zawartości

cosi

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję

Kręcę się sporo  - Właśnie najwięcej w koło Kraka - rozglądam się niestety na razie nic.

 

Na radiu krzyknąć co jakiś czas  - mam mieszane uczucia - czasu już trochę - drań może z radiem tez jeździć.

Ale jakbyś chciał to daj znać i mogę krzykną parę razy dziennie - nie ma problemu - wybór Twój.

Podobnie mogę przelinkować lub skopiować Twoją prośbę na forum vw-sharan jakbyś chciał.

 

A jakbym daj Boże  znalazł to podobnie jak Bogdan na haka i do Ciebie - ani miśków nie zawołam a jak żul mi jaki podskoczy to mam za siedzeniem 3 kawałki holu sztywnego to mu wytłumaczę czyja to buda - trzymaj się cosi, żywi nie tracą nadziej - fakt nawet jak nie znajdziesz (tfu tfu odpukać) to na maksa utrudnić draniowi sprzedaż.

 

Numery i blachy że podane to nic - najgłupszy żul i złodziejaszek wie że to trzeba zlikwidować i wie jak.

Ale pasjonat też ma rację - więcej nie podawaj - choć nie sądzę żeby złodziejaszek czytał form ale...

 

Jeśli obdarzysz zaufaniem krakowskich chłopaków z forum to możesz nam podrzucić zawsze szczegóły identyfikacyjne na PW

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem iż także rozglądam się wśród mijanych Niewiadówek ale na razie nic co mogło by przypominać Twą własność - kiedyś się odnajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam !

Przykre.  Czy przyczepa była w jakikolwiek sposób zabezpieczona, czy tylko tak sobie stała ???

 

 

Obcinałbym łapska takim ... :klnie:

Z tego, co widzę, to przyczepka forumowa, z Knausiaków !

 

Myślę, że warto wkleić wiadomość właściciela tej przyczepki oraz jej fotki, również w tym miejscu, aby było wiadomo, o co chodzi.

 

" Piotr Franka

Proszę wszystkich !!!! o udostępnianie fotek przyczepy poniżej .
Skradziono mi ją dzisiaj w nocy z soboty na niedzielę o godz.2.05 w Gdańsku. Może ktoś ją rozpozna będąc gdziekolwiek nad morzem nad jeziorem lub kempingu itd. itp. Przestrzegam przed kupnem przyczepy !!!!. Knaus Sport . Jeżeli zobaczycie chociażby podobną zadzwońcie 605603444 . Poproście w swoich postach o kolejne udostępnienia. Zróbmy pod górę złodziejom !!!! Liczę na waszą POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://allegro.pl/skradziona-uwaga-knaus-sport-440-i4381679296.html

 

Niestety tak dzisiaj w nocy mi ją skubnęli z parkingu pod firmą .Dochodzenie trwa sprawdzają monitoring miejski bo przejechali pod 2 kamerami może ich namierzą. Ogólnie trochę w plecy"

 

post-8228-0-45347900-1404777992_thumb.jpg

 

post-8228-0-22664400-1404777991_thumb.jpg

 

post-8228-0-84105100-1404777993_thumb.jpg

 

post-8228-0-35054400-1404777995_thumb.jpg

 

post-8228-0-44504900-1404777990_thumb.jpg

 

Wszyscy rozglądajmy się za tą przyczepką, gdziekolwiek jesteśmy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do Moderatorów - może udałoby się na czas letni, umieścić ten temat w widocznym miejscu strony startowej Forum, aby nie zginął w gąszczu innych. Myślę, że powinno być miejsce na tego typu zdarzenia, a nawet nowy dział, np. pod nazwą: SKRADZIONE.
Celowo użyłem dużych liter, ponieważ taki tytuł powinien "krzyczeć" :hmm:
IMHO

 

P.S.

Jeśli to zły pomysł, to proszę mnie poprawić, ale uważam, że taka sytuacja mogła / może się przydarzyć każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ? Jest już wszystko wiadomo ? Właściciel, Policja już wiedzą ?

Ciekawe, za szybą jest prawdziwy nr rej. tej przyczepy :look::hmm:

Gdzie jest ten plac ?

 

post-8228-0-86585700-1404839260_thumb.jpg

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi??? Czemu ona jest na bielskich numerach???? W Gdańsku ???? I czemu wcześniej miała tablice a teraz jest karton ???

 

No i w takim razie czy ona się znalazła czy nie w końcu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rozbiorą na części bo sprzedaż w całości  jest zbyt ryzykowna. :niewiem:

Tomek, Sprawa może być jeszcze prostsza. Mając wcześniej kupioną przyczepkę tego samego modelu, ale uszkodzoną lub choćby samą ramę od takiego modelu ...

Może być też kradzież na zlecenie ? Policja powinna chyba brać pod uwagę takie możliwości.

Pytanie tylko, jak dojść do takich przypadków i je wychwycić ?

Samo nadwozie nie ma przecież żadnych trwałych oznakowań. Zmieniając tylko ramę w skradzionej przyczepie, otrzymuje się zupełnie "inną" przyczepę. Nie wiem tylko, na ile taka operacja jest technicznie skomplikowana.

Wszelkie złodziejstwo powinno być szczególnie tępione, a kary powinny skutecznie odstraszać.

Swoją drogą, tyle ostatnio mówi się o monitoringu miejskim. Zarzuty o masowej inwigilacji społeczeństwa, odpierane są potrzebą obserwacji właśnie tego typu zdarzeń. I co ? Gdańsk, to przecież duże miasto, mające dziesiątki, a może i setki różnych kamer :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
  • Piotrek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.