Skocz do zawartości

cosi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cicik, a kto w ogóle pyta o Twoje zdanie? kogo one obchodzi? Facet napisał na FB, że mu podprowadzono przyczepę, nie wiem czy on w ogóle wie że na forum pojawiła się o tym informacja. 

 

Zanim sprawa się wyjaśniła, już co bardziej krewcy forumowicze ferowali wyroki: 

cyt:

"Może być też kradzież na zlecenie"

"Wątpię czy ona naprawdę była skradziona"

"próba wyłudzenia odszkodowania, czy jak"

"Sprawa jest bulwersująca"

 

 

Tylko nasz chory naród jest w stanie bez jakichkolwiek rzetelnych, wiarygodnych informacji dorobić wielowiekowe idee i aż tak bardzo dalece idące teorię.

 

Żenuła Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicik, a kto w ogóle pyta o Twoje zdanie? kogo one obchodzi? Facet napisał na FB, że mu podprowadzono przyczepę, nie wiem czy on w ogóle wie że na forum pojawiła się o tym informacja. 

 

Zanim sprawa się wyjaśniła, już co bardziej krewcy forumowicze ferowali wyroki: 

cyt:

"Może być też kradzież na zlecenie"

"Wątpię czy ona naprawdę była skradziona"

"próba wyłudzenia odszkodowania, czy jak"

"Sprawa jest bulwersująca"

 

 

Tylko nasz chory naród jest w stanie bez jakichkolwiek rzetelnych, wiarygodnych informacji dorobić wielowiekowe idee i aż tak bardzo dalece idące teorię.

 

Żenuła Panowie

z grzeczności tylko nie napisze żebyś sie puknął w głowę ...

załóż swoje forum i zadawaj tam pytania wskazując jednocześnie osobę która ma cie udzielić odpowiedzi.

ps.

nigdzie nie napisałem ze uważam ze facet sam sobie ukradł czy coś sfingował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie fakty?

 

Człowiek na FB napisał że skradziono mu przyczepę, po dwóch dniach że odnaleziono dzięki jednej Pani i sprawca siedzi w więzieniu.

 

Masz problem z prawidłowym ułożeniem powyższych faktów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy, jesteś niegrzeczny, a do tego nie widzę, zebyś był moderatorem, więc daj sobie spokój z morałami. Jeśli Ci się nie podoba, to możesz zrobić tak: zgłoś administracji naruszenie zasad forum, lub najlepiej przenieś się do innego tematu i nie czytaj tego, co Cię nie interesuje. Twój wpis dotyczący "chorego narodu" pominę z litości dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam - dzięki Bogu - żadnego problemu.

przeczytaj post nr 7. ... zdjęcie przyczepy zrobione przez kol. z forum na placu "człowieka" który pisze ze mu ją skradli, w tym samym dniu.

 

 

Co w tym samym dniu?

 

Daty Ci się lekko pomyliły.

 

Wiesz kiedy była wstawiona na FB informacja o kradzieży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że należe do osób które nie mają problemów z przyznaniem sie do błędu napisze - TAK pomysliłem date.

zdjęcia kolegi sa z 8-07 a nie 7-07. tak wiec informacja ze przyczepa odnalazła sie po 2 dniach jest realna.

pozdrawiam

ps.

nie zmienia to jednak faktu ze napisanie do mnie "ze nikt mnie o zdanie nie pytał" jest co najmniej niegrzeczne i nie ma miejscu - żeby bardzie j po męsku tego nie napisać.

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie które zacytowałeś, bardziej tyczy się zejścia rozmowy na inny temat. Inie chodzi tylko o Ciebie ale o innych szukających spisków osób. Takie to na czasie ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Żenuła, to jest to co się działo powyżej i to z Twojej winy kolego Cichy  :nono: To oczywiście moje zdanie.

 

I racje ma kolega Robak, zadając Ci podstawowe pytanie, czyw iesz po co jest Forum? Jesli nie to pozwolisz, że przypomnę: DO WYMIANY POGLĄDÓW MIĘDZY LUDŹMI !!! 

 

I to własnie miało spokojnie miejsce, dopóki chamskim i pozbawionym sensu postem nie wprowadziłeś fermentu.

 

Tyle w tym temacie.

 

A w temacie właściwym, czyli kradzieży, to abo jest to cudowne odnalezienie, albo wałek jak stąd do Gdańska (i to dosłownie  :] ) A sama budka, zaczyna wzbudzać coraz większe podejrzenia....  :hmm: I raczej w tym momencie głęboko bym się zastanowił nad jej kupnem. Pecha może przynosi, czy jak ???  :hmm:  :] Taka "femme fatale"  :]

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
  • Piotrek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.