Jump to content

Recommended Posts

Andrzejo19

Podaj nr rejestracyjny bedzie łatwiej jakby  gdzieś stał porzucony będe się rozglądał w Poznaniu i okolicach.

Gitner

On może stać juz na lakierni, więc ważne są znaki szczególne. Auto kultowe, z każdym dniem rośnie jego wartość. Wrzuć zgłoszenie na http://forum.busikt3.radom.pl/viewforum.php?f=12 w ogólnym jest temat o kradzieżach. Ta społeczność jest wyczulona na takie auta.

Port

PRZYKRO STRASZNIE. Łódź i okolice będę lukał.

Cezary113

Dziękuję bardzo za zainteresowanie! Przyznaję że sprawa nie jest świeżutka, auto odjechało miesiąc temu. Od razu duża akcja na fejsie, oczywiście środowisko "old VW" poruszone ale cisza. Aby mieć czyste sumienie że próbowałem wszędzie dzisiejsza wrzutka na wszystkie fora których jestem członkiem.

Nr rej  GD050JK

griswold

Przykra sprawa,ale nigdy nie pomyslalbym ze ktos ukradnie taki pojazd ,przeciez to sa kultowe samochody o wielu indywidualnych cechach.W polsce nie jezdzi ich tysiace...,tak ze ten rynek zbytu raczej odpada,typowalbym raczej wschod,albo zdesperowanych ludzi ze wschodu.Rece opadaja...No comments.

tatadyrektor

Współczuję. Ja od siebie mogę skopiować Twoje ogłoszenie na forum Mercedes 124 201. Oczywiście za Twoją zgodą. Rozglądać się za Pomidorem oczywiście będę, ale wątpię że pojawi się w moich rejonach.

Cezary113

Współczuję. Ja od siebie mogę skopiować Twoje ogłoszenie na forum Mercedes 124 201. Oczywiście za Twoją zgodą. Rozglądać się za Pomidorem oczywiście będę, ale wątpię że pojawi się w moich rejonach.

Bardzo dziękuję i oczywiście zgadzam się!

tatadyrektor

Przykra sprawa,ale nigdy nie pomyslalbym ze ktos ukradnie taki pojazd ,przeciez to sa kultowe samochody o wielu indywidualnych cechach.W polsce nie jezdzi ich tysiace...,tak ze ten rynek zbytu raczej odpada,typowalbym raczej wschod,albo zdesperowanych ludzi ze wschodu.Rece opadaja...

Może jakiś mądry posiadacz takiego pojazdu w stanie agonalnym wpadł na fenomenalny pomysł taniego "remontu" i Pomidor będzie właśnie tym wyremontowanym..... Swoją drogą jak widzę ogłoszenia typu... sprzedam dokumenty, kompletnie spalony, itd. to mnie krew zalewa.

jarobaro

Warszawa i okolice oraz reszta Polski będzie pod oberwacja, napisz jak możesz jakieś szczególne znaki co by łatwiej było to rozpoznac

Center-Camp

PRZYCZEPĘ SKRADZIONO Z NASZEGO PLACU KEMPINGOWEGO W MOSTACH PRZY ULICY DŁUGIEJ 28c

ZA INFORMACJE POMOCNE W JEJ ODNALEZIENIU DUŻA NAGRODA

LINK: 

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE

post-7989-0-99859700-1439282755_thumb.jpg

post-7989-0-12293900-1439282781_thumb.jpg

Michalc3

Nie twierdzę, że nie będę się rozglądał, ale nie wróżę powrotu towaru do sprzedawcy. Pewnie jedzie już w tereny, gdzie nikt nie będzie pytał o pochodzenie.

Rybki

Jak w temacie. Znalazłem w ogłoszeniach smutna sprawa, więc wrzucę na forum może komuś wpadnie w oczy. Nagroda jak znalazł na wakacje powinno starczyć   :]    http://olx.pl/oferta/knaus-sudwind-550-pietrowe-lozka-skradziono-nagroda-CID5-IDc4Eff.html#451fe0ee80

Jeśli było już na forum proszę o usuniecie.

jacek00

To stare jest, z zeszłego roku

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...