Skocz do zawartości

Czy jak sie ktoś obrazi, to ma prawo zabrac swoje posty ?


jacek l

  

  1. 1. Czy odchodzacy z forum, ma prawo zabrac swoje posty ?

    • Nie
      18
    • Tak
      4


Rekomendowane odpowiedzi

A ja w tym miejscu pozwolę sobie sie z Tobą nie zgodzić.

Bo nie jest także napisane, że skasowanych postów nie można przywrócić.

Dlatego zaproponowałem ankietę.

 

Natomiast, uprzedzając pytanie o działanie ankiety wstecz podzielam pogląd, że WSZYSTKIE,

i te dobre, i te złe wypowiedzi są wspólnym dorobkiem Wszystkich Forumowiczów i samowolne ich

kasowanie nie może mieć miejsca, gdyż wystawia Całemu Forum złą opinię.

I jakiekolwiek wyjaśnienia naszego kolegi Marcina T tego nie zmienią.

Albo mamy forum, albo zeszycik z gumka myszką.

 

Jacek.

 

Ps. Co do przeszłości, to najlepiej jak jest prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też jestem za przywróceniem postów Marcina. Nie ma sensu ciągnąć dalej tej dyskusji i mam nadzieję, że ankieta będzie wiążąca dla Wielkich Tego Forum. Jacek co prawda dał termin do końca stycznia, ale wynik chyba można przewidzieć już teraz.

A tak w ogóle o co poszło bo jeśli to nie tajemnica to ja jestem ciekawy powodu odejścia Marcina z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jacku, ale jak dobrze wiesz problem jest taki, że po ankiecie i tak pojawią się głosy sprzeciwu. Patrz - III Zlot, więc z punktu widzenia społecznego nie ma to żadnego znaczenia. Wiedziony właśnie takim "doświadczeniem" zaproponowałem nie głosowanie niczego, tylko patrzenie w przyszłość.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekk, ja tak samo jak i Ty jestem obiema rękami za patrzeniem w przyszłość.

 

Ale nie można budować na ruchomych piaskach, trzeba budować na skale.

 

Ten niesmak zawsze zostanie, i zawsze będziemy pamiętać, że na forum karawaning.pl

została zafałszowana historia, którą tworzyło wielu ludzi.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej zaś strony nie ma niestety nigdzie zapisu na Forum, który regulowałby prawa do zamieszczonych wypowiedzi.
no jak przecież zacytowałem że prawo do decydowania o istnieniu wypowiedzi ma administrator forum i każdy to podpisuje rejestrując się .A więc zgadza się jak domniemuję na to że te wypowiedzi będą istniały dotąd aż nie usunie ich administrator
..A odnośnie przywrócenia postów to każdy kto rejestrował się na forum zgodził się na .....cytuję część warunków rejestracji: „ ...

Napisane przez Ciebie posty będą publicznie widoczne, dopóki administrator lub wyznaczone przez niego osoby nie postanowią inaczej. Treść postów, lub jej fragmenty, mogą być wykorzystane w ramach wortalu Karawaning.pl i podmiotów współpracujących.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eden nasz kolega nie tak dawno się obraził i wykasował swoje wypowiedzi
a ja uwazam kolego jacku ze nie obrazil sie tylko po prostu zrezygnowal.. dlaczego nadinterpretujesz????? obrazaja sie panienki... i mysle ze twoja wypowiedz szkaluje marcina postepowanie.. taki byl jego wybor i nie powinno to byc tematem dyskusji.. ale widze ze admini przyzwalaja na takie wypowiedzi jak twoja jacku.... trudno.. :ok:

 

Uważam, że wnosiły one sporo cennych informacji,

zgadzam sie z kolega...

nie powinno być przedmiotem dyskusji na forum w stosunku do jednej osoby
a tu sie zgadzam podwojnie ...

 

a co do warunkow rejestracji .. dopoki kazdy pisacz ma mozliwosc zmieniania i kasowania.. adm nie powinien ingerowac w jego decyzje.. marcin podjal taka decyzje i z moralnego punktu widzenia kolego tomekk, nalezy ja uszanowac..

 

na koniec ..a po ca dyskusja?? kolejny szum o niczym???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolego kiszonie, ja szanuję twoje zdanie, że nasz kolega sie nie obraził.

Moje zdanie jest takie, twoje inne.I tyle.

A co do szumu, to akurat uważam jest to ważny szum.

I tylko tyle.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.