Skocz do zawartości

Czy jak sie ktoś obrazi, to ma prawo zabrac swoje posty ?


jacek l

  

  1. 1. Czy odchodzacy z forum, ma prawo zabrac swoje posty ?

    • Nie
      18
    • Tak
      4


Rekomendowane odpowiedzi

tomekk, nie wyrazam o nikim takich opini... pisze zawsze w sprawie nie osobie.... jesli twoje slowa bylyby prawdziwe nie protestowal bym ... lubisz widze szkalowac i pomawiac... wiesz.. szkoda ze ja nie moge swoich wszystkich postow skasowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam !

 

Kiszon, jeśli czujesz się urażony, w porządku przepraszam. Być może nie nadajemy na tych samych falach. Nigdy nie miałem zamiaru nikogo szkalować i pomawiać.

 

Prześledźmy na spokojnie fakty i spróbuje je opisać, tak jak je zrozumiałem :

- Jacekl napoczyna temat. Powstało parę postów, ja zrozumiałem, że chodzi o zasadę - usuwanie, lub nie usuwania postów. Nie zauważyłem, aby ktokolwiek dokonywał jakiejkolwiek oceny.

- Włączyłeś się Kiszonie i zaatakowałeś Jackal, za coś co nie miało miejsca.

- To jest moja ocena (może subiektywna)

- O ile pamiętam były zgrzyty n/t Zlotu Bis, gdzie krytycznie podchodziłeś do zdania napisanego przez MarcinaT, więc nie wytrzymałem i chciałem Ci uzmysłowić, że raz "ganisz", a raz "chwalisz".

 

Ot i tyle. Przeczytaj proszę, to na spokojnie i jak chcesz to odpowiedź. Oczywiście mogę mylić się w ocenie sytuacji.

 

Pozdrawiam

 

PS Jak na razie nie skasowałem żadnego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko zostało powiedziane i nasuwa sie jeden wniosek,trzeba jasno ustalić zasady usuwania postów,tu ukłon do admina i moderatorów.Ogłosić bez głosowań bo jak będziemy tylko rozmawiać to zostaną zgliszcza forum.Co do postów Marcina T .Jestem za wysunięciem prośby do niego o przywrócenie postów w ramach większej sprawy jaką jest czytelność tematów .Na dzień dzisiejszy wychodzi na to ze to jego własność i miał prawo i tu znowu zwracam sie do admina aby to przemyśleć :serducha: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Co do skargi na Mój post, sam już zgłosiłem się do Administracji w sprawie usunięcia mnie z grona Moderatorów, traktowałem to jako niesłychane wyróżnienie. Myślę także, że znajdą się chętni do poprowadzenia rozpoczętych pomysłów. Będąc faktycznie zbyt subiektywny nie nadaje się na tego typu zadanie. Myślę, że są inni, bardziej sprawiedliwi i obiektywni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE WYLUZUJCIE - Święta za pasem - chodzi Wam o spieprzenie nastroju tych świąt, o kłótnie o byle g....?

Może w ogóle zaorać te forum powstanie kilka odrębnych regionalnych grupek każde na swój strój i po kłopocie. :serducha:

Zdrowych i spokojnych itp :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się wypowiedzieć w takim wątku i to przed samymi Świętami.

 

Pierwsze:

Brawo i szczęśliwych świąt dla Kiszona który zawsze jest najbardziej poszkodowany i którego zawsze obrażają :serducha:. Kiszon proszę więcej meliski bo ciśnienie jest za wysokie. Sporo osób które czytają forum mają Cię za krzykacza numer uno - skąd to się bierze?

 

Dwa:

Jedno małe pytanie. Czy ktoś z Was może usunąć temat, czy swoją wypowiedz w momencie gdy ktoś już napisał kolejny post?

 

Trzy:

Na forum jest teraz sporo tematów w których na prawdę nie wiadomo o co chodzi. Forum musi mieć pewną ciągłość.

 

Cztery:

Kto powiedział, że administracja będzie patrzyć na wynik tej ankiety? Decyzja była podjęta już dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, brawo za pseudotrafne podsumowanie tematu.. faktycznie lepiej nie stawac w jakiejs racji i nie podejmowac zadnych tematow.. tylko klaskac och i ach... albo nie.. lepiej tylko czytac.... oby bylo co..

tak wiec szczesliwego od krzykacza numero uno... milkne ! :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ iż z mojej strony padło sporo pytań co oznacza, że raczej nie dążyłem do podsumowania tematu.

 

lepiej nie stawac w jakiejs racji

Najlepiej jest nie robić z siebie poszkodowanego :serducha: jak się nim nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może usunąć temat, czy swoją wypowiedz w momencie gdy ktoś już napisał kolejny post?

W tej chwili jest ustawione że można przez 180 min(tak mi pokazuje) zmienić napisany post a ja myślę że to za dużo .Przy szybkiej dyskusji jak ktoś zmieni wcześniejszy post to dalej będą nieporozumienia i robienie innych w konia .Według mnie powinno być tak że jeżeli ktoś kolejny napisze post to nie może być możliwości zmiany .Przecież jakąś pomyłkę można wytłumaczyć w kolejnym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie tak myślę, że oprócz regulaminu Forum, w stosunku do każdego tutaj zabierającego głos mają zastosowanie przepisy Ustawy o prawie autorskim, i czy ogól chce czy nie można powiedzieć, że posty są własnoścą piszącego i ma prawo z nimi robić co chce.... ale mnogę tez się mylić w swojej opini i chciałbym by tak wląśnie było :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie tak myślę, że oprócz regulaminu Forum, w stosunku do każdego tutaj zabierającego głos mają zastosowanie przepisy Ustawy o prawie autorskim,

to by bylo za dobrze :swieca: my byśmy sobie pisali a ZAIKS wypłacał by nam honoraria autorskie za naszą twórczość :biwak::hehe::lol: (szkoda tylko że nam tak mało postów :lol:

oczywiście piszę to już w nastroju świątecznym :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.