Skocz do zawartości

"Nietypowe" przyczepy i samochody kempingowe


jacol

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Zulos napisał(a):

Może tu wrzucamy z reguły kampery/przyczepy nietypowe inaczej, ale weto odnotować także taką "inność":

Swoją drogą ciekawe jaką cenę ma takie dostosowanie...

@filipert kiedyś szukałeś podobnych rozwiązań rampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2024 o 11:25, mundek28 napisał(a):

A tak w nawiasie czy są półintegry wyższe niż 3 m?

Są, moja ma 3,20

W dniu 29.03.2024 o 11:25, mundek28 napisał(a):

A tak w nawiasie czy są półintegry wyższe niż 3 m?

Są, moja ma 3,20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co on biedny zrobi? znaczy gdzie jak "kret" w nocy będzie uciskał już na mózg. Zmontować dla potrzeb rozgłosu jedno; pojechać do Pcimia na zlot sztywniaków drugie. Pozdrawiam Hermogenes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Helmut napisał(a):

To się nazywa "miłość do motoryzacji":D

 

Kiedyś się poszerzało błotniki, do tego alusy i wydech z rynny. Teraz moda na kampery :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BUMERANG napisał(a):

Kiedyś się poszerzało błotniki, do tego alusy i wydech z rynny. Teraz moda na kampery :P

Taaa - nawet ostatnio miałem przed sobą typa w takiej obniżanej audiczce a3 z jakąś masakrą wydobywającą się z rynny (można się być udusić) i z naklejką - o ile dobrze przeczytałem: "jeżdżę na glebie i wszystko mnie j...e"...

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szary11 napisał(a):

Mniejsze są 🙂

Być może mi się tylko wydaje, ale nazewnictwo "camper" jest już doklejane do wszystkiego, co ma koła i kawałek materaca z tapczanu od babci.

Za chwilę ktoś do pomalowanej taczki wrzuci poduszkę, udowodni, że tak można się tez kimnąć i branża zaraz ochrzci to camperem :unsure:

Kiedyś normą było, że w prawdziwym kombiaku czy innym polonezie spało się na polu namiotowym. Dziś to atrakcja targów. :-]

Edytowane przez Marcin T (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy, jak byłem dzieckiem, kiedy Tata ciągał naszą przyczepę Weippert, Mercedesem W 123.  Auto miało chyba 80 kM:drive:, już dokładnie nie pamiętam. Miejsca było dosyć, ale zestaw się zbierał jak "jelcz z przyczepą". Wszędzie w Polsce gdzie byliśmy, było ciekawie:bevil:. Pola kempingowe, były jakie były i się nie wybrzydzało. 

Każdy się cieszył z tego co było. Teraz , to mam takie troszkę wrażenie, że mają za dużo, w czterech literach i się troszkę poprzewracało.

Z drugiej strony, co jest złego w tym, że ktoś sobie przebuduje auto na takie, które choć namiastkę "kampera" będzie mu sprawiać. Powinniśmy dopingować takich innowacyjnych twórców, w dobie rozwoju technologii i postępu, że tworzą takie cuda/cudeńka:brawo: 

Dzisiaj kupujesz BUS-a "golasa" i jednym telefonem, zamówisz kompletne zabudowy wnętrza, jak kto woli, do koloru, do wyboru i tylko poskręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marcin T napisał(a):

Być może mi się tylko wydaje, ale nazewnictwo "camper" jest już doklejane do wszystkiego, co ma koła i kawałek materaca z tapczanu od babci.

Za chwilę ktoś do pomalowanej taczki wrzuci poduszkę, udowodni, że tak można się tez kimnąć i branża zaraz ochrzci to camperem :unsure:

Kiedyś normą było, że w prawdziwym kombiaku czy innym polonezie spało się na polu namiotowym. Dziś to atrakcja targów. :-]

Kusisz bym robił "kariera" 😉

20240210_182425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Commander napisał(a):

Jeszcze łódź podwodna i będzie komplet. Albo go małżonka z domu wywaliła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.