Skocz do zawartości

Camping ALEXA Chłapowo


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My wróciliśmy z Alexy w sobotę, ludzi sporo niestety nikt od nas bo wszyscy bez nalewek, raczej 60% przyczepy i kampery z wypożyczalni, 

20210627_102938 (1).jpg

20210626_131454 (1).jpg

20210701_085840.jpg

Edytowane przez MARKON (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jacek00 napisał:

no to faktycznie smutek. Poradziłeś sobie jakoś? ;) 

Ciężko było serce kłuło, ale dałem radę %% ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzające jest na Alexa, że stoisz na dziadowskiej parceli a te na których chciałeś stoją puste bo podobno zarezerwowane. Rozumiem rezerwacje ale 20 lub więcej parceli pustych???    Sam tam chciałem być - ale już tylko raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacek00 napisał:
4 godziny temu, MARKON napisał:

niestety nikt od nas bo wszyscy bez nalewek,

no to faktycznie smutek. Poradziłeś sobie jakoś? ;) 

Nie doczytałeś 

4 godziny temu, MARKON napisał:

wszyscy bez nalewek, raczej 60%

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AdamH napisał:

Wkurzające jest na Alexa, że stoisz na dziadowskiej parceli a te na których chciałeś stoją puste bo podobno zarezerwowane. Rozumiem rezerwacje ale 20 lub więcej parceli pustych???    Sam tam chciałem być - ale już tylko raz.

Wkurzając jest to że na parceli z przyłączami stoi kamper i co dzień wyjazd i wjazd żeby wlać i zalać wodę? (co niektórzy zlewali do misek i wynosili?),  ty możesz podłączyć się pod wszystko i nie możesz bo na twojej parceli nie ma przyłączy?, żeby nie było ja miałem ale dużo ludzi nie miało bo stały kampery które i tak z tego nie korzystały, a mogły stać przyczepy i korzystać, ja na miejscu właściciela zwrócił bym na to uwagę.

Tak czy inaczej nam ten kemping bardzo się spodobał, najbardziej to że nie trzeba wychodzić na plażę tylko na klif i delektować się pięknymi widokami, na pewno tam wrócimy i to jeszcze w tym roku

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Właśnie wróciliśmy z Alexy byliśmy 10 dni i niestety ale w porównaniu do roku 2019 jest teraz przynajmniej w męskiej części niezły syf do tego w prawie każdej kabinie niedziałający dozownik do dezynfekcji rąk i częsty brak papieru. Ciekawy jestem czy tylko ja to zauważyłem czy ktoś z forum też ma takie zdanie.  Ogólnie kemping super dzieciaki zadowolone widoki piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przez weekend. 

Z toalet nie korzystałem,  a pod prysznicami rzeczywiście było wiecznie nadeptane, ale myślę że przy ciągłym ruchu tylu ludzi nie ma szans aby się "błyszczało".

Ogólnie dla mnie Alexa super. Jedyny minus to obłożenie, bo bez rezerwacji ciężko o miejsce. 

Z ciekawostek to jak przejeżdżałem koło Horyzontu, to mieli wystawionego "naganiacza", który pokazywał żeby do nich skręcić. To coś znaczy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Byłem przez weekend. 

Z toalet nie korzystałem,  a pod prysznicami rzeczywiście było wiecznie nadeptane, ale myślę że przy ciągłym ruchu tylu ludzi nie ma szans aby się "błyszczało".

Ogólnie dla mnie Alexa super. Jedyny minus to obłożenie, bo bez rezerwacji ciężko o miejsce. 

Z ciekawostek to jak przejeżdżałem koło Horyzontu, to mieli wystawionego "naganiacza", który pokazywał żeby do nich skręcić. To coś znaczy...

 

Horyzont to inna półka. Mniejsze parcele i wieczne kolejki pod prysznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Byłem przez weekend. 

Z toalet nie korzystałem,  a pod prysznicami rzeczywiście było wiecznie nadeptane, ale myślę że przy ciągłym ruchu tylu ludzi nie ma szans aby się "błyszczało".

Ogólnie dla mnie Alexa super. Jedyny minus to obłożenie, bo bez rezerwacji ciężko o miejsce. 

Z ciekawostek to jak przejeżdżałem koło Horyzontu, to mieli wystawionego "naganiacza", który pokazywał żeby do nich skręcić. To coś znaczy...

 

Też naganiacza widziałem i czułem się jak w Zakopanem gdzie ich jest multum,

 

22 godziny temu, Niunius07 napisał:

Witam. Właśnie wróciliśmy z Alexy byliśmy 10 dni i niestety ale w porównaniu do roku 2019 jest teraz przynajmniej w męskiej części niezły syf do tego w prawie każdej kabinie niedziałający dozownik do dezynfekcji rąk i częsty brak papieru. Ciekawy jestem czy tylko ja to zauważyłem czy ktoś z forum też ma takie zdanie.  Ogólnie kemping super dzieciaki zadowolone widoki piękne.

Ogólnie korzystałem z prysznica nawet 2 razy dziennie, było czysto, z kabin nie korzystałem z domowników do dezynfekcji rąk też nie bo mam własny, myślę że za rok już wszystkie parcele będą z dostępem do wody, do spływu szarej wody, oraz lepszego wi-fi na całość Alexy, bo ogólnie brak Internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do WiFi to niebylbym tego taki pewien.
Kampingi specjalnie prowadzą taka politykę. Kiedyś rozmawiałem z jednym z wladicieli kampingu i powiedział mi że nie będą zwiększali zasięgu WiFi bo ludzie, szczególnie dzieciaki przyjeżdżaliby I siedzieli z notebookami/tabletami/telefonami i internet oglądali a maja coś zapamiętać że byli. Było fajnie i za rok chcą wrócić. Dlatego na wielu kampingach WiFi jest dobre tylko obok recepcji. Jak.musisz to podejdziesz zrobisz co masz zrobić na komputerze/telefonie a potem idziesz ale bawić na plażę etc


Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.