Skocz do zawartości

Camping ALEXA Chłapowo


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tamtam napisał:

Co do WiFi to niebylbym tego taki pewien.
Kampingi specjalnie prowadzą taka politykę. Kiedyś rozmawiałem z jednym z wladicieli kampingu i powiedział mi że nie będą zwiększali zasięgu WiFi bo ludzie, szczególnie dzieciaki przyjeżdżaliby I siedzieli z notebookami/tabletami/telefonami i internet oglądali a maja coś zapamiętać że byli. Było fajnie i za rok chcą wrócić. Dlatego na wielu kampingach WiFi jest dobre tylko obok recepcji. Jak.musisz to podejdziesz zrobisz co masz zrobić na komputerze/telefonie a potem idziesz ale bawić na plażę etc


Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
 

Zapytaj tego właściciela jak oglądać TV bez internetu, na Alexie zasięg TV bardzo kiepski jak praktycznie na każdym nadmorskim kempingu, my mamy wykupiony Wp pilot, dobrze że mamy swój internet bez limitu bo inaczej to :pupa:. Bzdury opowiada i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 minut temu, peja76 napisał:

Zapytaj tego właściciela jak oglądać TV bez internetu, na Alexie zasięg TV bardzo kiepski jak praktycznie na każdym nadmorskim kempingu, my mamy wykupiony Wp pilot, dobrze że mamy swój internet bez limitu bo inaczej to :pupa:. Bzdury opowiada i tyle.

Bo tam się nie ogląda telewizji tylko widoki z klifu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 15.07.2021 o 08:33, Gizbern napisał:

Horyzont to inna półka. Mniejsze parcele i wieczne kolejki pod prysznic.

Jeżdżę 5 sezon na Horyzont na 2-4 tygodnie i nie zgadzam się z tymi stwierdzeniami. Nie musisz stawać przecież na parceli. Byłem też na Alexie aby się rozejrzeć, ale jednak nie skorzystałem. Nigdy nie odniosłem wrażenia żeby ktoś zmuszał do wjazdu na Horyzont, przy szlabanie po prostu stoją chłopaki z obsługi.

Edytowane przez roro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, roro napisał:

Jeżdżę 5 sezon na Horyzont na 2-4 tygodnie i nie zgadzam się z tymi stwierdzeniami. Nie musisz stawać przecież na parceli. Byłem też na Alexie aby się rozejrzeć, ale jednak nie skorzystałem. Nigdy nie odniosłem wrażenia żeby ktoś zmuszał do wjazdu na Horyzont, przy szlabanie po prostu stoją chłopaki z obsługi.

Chcesz powiedzieć że 5 lat z rzędu siedzisz na jedynym campingu 4 tygodnie???? Nie wierzę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to dziwne??? Mam małe dzieci i staramy się tu być min 2 tyg w roku. Znam ludzi którzy przyjeżdżają na Horyzont na 2 miesiące. To nie znaczy że oprócz Horyzontu nie bywam gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, roro napisał:

Jeżdżę 5 sezon na Horyzont na 2-4 tygodnie i nie zgadzam się z tymi stwierdzeniami. Nie musisz stawać przecież na parceli. Byłem też na Alexie aby się rozejrzeć, ale jednak nie skorzystałem. Nigdy nie odniosłem wrażenia żeby ktoś zmuszał do wjazdu na Horyzont, przy szlabanie po prostu stoją chłopaki z obsługi.

Przecież na Horyzoncie zdecydowanie większa część obszaru to parcele. Na oko tak 2 x mniejsze niż parcele na Alexie a to oznacza 2 x większe zagęszczenie na m2. Jak byliśmy w Horyzoncie w sezonie to na placu nie było mowy żeby wcinać namiot o a co dopiero przyczepę. Wracając do parceli to żeby zaparkować przyczepę to konieczny jest mover (wąskie alejki). Jak się stawia na 3 tygonie to to może nie ma znaczenia ale my ten region traktujemy jako kierunek na weekendy.  My w sezonie tak czy inaczej  już do Władka nie jeździmy (dziki tłum) a po sezonie Alexa ma wg mnie więcej do zaoferowania (jako kemping całoroczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2021 o 16:02, MARKON napisał:

My wróciliśmy z Alexy w sobotę, ludzi sporo niestety nikt od nas bo wszyscy bez nalewek, raczej 60% przyczepy i kampery z wypożyczalni, 

20210627_102938 (1).jpg

20210626_131454 (1).jpg

20210701_085840.jpg

A ja dopiero teraz widze te foty... na ostatnim zdjeciu po prawo wlasnie uchwyciles mojego psiaka i autko :) Cepa z naklejkami forum (po Marku) to trzeba bylo zajrzec :) My sie troche pointegrowalismy z sasiadami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gizbern napisał:

Przecież na Horyzoncie zdecydowanie większa część obszaru to parcele. Na oko tak 2 x mniejsze niż parcele na Alexie a to oznacza 2 x większe zagęszczenie na m2. Jak byliśmy w Horyzoncie w sezonie to na placu nie było mowy żeby wcinać namiot o a co dopiero przyczepę. Wracając do parceli to żeby zaparkować przyczepę to konieczny jest mover (wąskie alejki). Jak się stawia na 3 tygonie to to może nie ma znaczenia ale my ten region traktujemy jako kierunek na weekendy.  My w sezonie tak czy inaczej  już do Władka nie jeździmy (dziki tłum) a po sezonie Alexa ma wg mnie więcej do zaoferowania (jako kemping całoroczny).

Zapomniałem dodać że jeżdżę na początku czerwca lub sierpień/wrzesień. Przeważnie stoję na placu blisko klifu nie na parceli ale rzeczywiście w sezonie są tłumy (załapałem w tym roku kilka dni lipca :) ) Na parceli też stałem, da się wjechać bez movera ale trochę ciężko ;) Potwierdzam parcele trochę za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

No dobra powiem co mnie zniechęciło w Alexie: zejście na plaże po tych schodach, z wózkiem i resztą rzeczy chyba bym poległ. Ogólnie toalety na plus bo właściciel mi je prezentował chyba w 2017 roku po remoncie. Nie mówię, że tam kiedyś nie zawitam skoro tak wychwalacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, roro napisał:

zejście na plaże po tych schodach, z wózkiem i resztą rzeczy chyba bym poległ.

Z wózkiem zdecydowanie pozostałe dwa pola - pisałem tutaj ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.