Skocz do zawartości

Camping ALEXA Chłapowo


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wszędzie zachwalają a tu Twój komentarz  tylko że Oni piszą o kempingu a Ty o plaży. Łeba trochę dalej a ja tylko na weekend, więc nie chce wydłużać trasy.


Kemping jak kemping, nic specjalnego, rano biegaliśmy wzdłuż ruchliwej drogi ... klif się obrywa nic z tym nie robią, na recepcji dostaniesz zniżkę do knajpy przy bramie ... która się zamknęła, zapraszają w przyszłym roku. Prysznice fajne, ale w jednym miejscu więc trzeba kilometr do nich iść. Chwilę dalej jest Hel, a tam jest inny świat.

bdeaa1b9372837f21843014ce270ced1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 rok później...
3 godziny temu, MARKON napisał:

Byliśmy w 2020 było mega, i w 2021 też mamy zaklepaną parcele na koniecu czerwca początku lipca  ?

20200828_094305.jpg

Korzystając z okazji zapytam o atrakcyjność parceli tych znajdujących się na klifie. Faktycznie są warte rezerwacji wcześniejszej ? Co możesz powiedzieć na podstawie swojego doświadczenia z pobytu tam na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Seba1977 napisał:

Korzystając z okazji zapytam o atrakcyjność parceli tych znajdujących się na klifie. Faktycznie są warte rezerwacji wcześniejszej ? Co możesz powiedzieć na podstawie swojego doświadczenia z pobytu tam na miejscu.

Byliśmy z Żoną i Córką 9lat, Córka tego samego dnia znalazła koleżanki więc można było odsapnać, teren monitorowany ogrodzony jak dla mnie bardzo duży, dodatkowo ogrodzony plac zabaw dla dzieci, dla dzieci były konkursy poszukiwanie kilkunastu punktów na terenie całego kempingu czyli miała zajęcie my mieliśmy dość spora parcele ok 100m od klifu od strony płotu za płotem deptak ale był spokój, skrzynka na prąd, ok 50m była woda oraz spust kasety i szarej wody, zlewozmywaki do naczyń, jeden minus Pan przede mną wyplukałsobie kasetę wężem od czystej wody wkładając go do wewnątrz, zwróciłem mu uwagę, udał zdziwionego, już wody nie brałem, na szczęście biedronka też jest niedaleko ? , toaleta niedaleko przy klifie i 2 przy portierni, bardzo czysto spokojnie, w okolicy sporo do zwiedzania, dobra knajpa obok, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Seba1977 napisał:

Korzystając z okazji zapytam o atrakcyjność parceli tych znajdujących się na klifie. Faktycznie są warte rezerwacji wcześniejszej ?

Mając parcelę w pierwszej linii możesz mieć taki widok z okna

 

20201011_130927.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, pjetko napisał:

Mając parcelę w pierwszej linii możesz mieć taki widok z okna

 

20201011_130927.jpg

Ale to już cenowo inaczej stoi?? 

Ja zawsze biorę parcele 68

20210411_203811.jpg

mapka_21012021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja camping bardzo polecam. Byliśmy teraz na Wielkanoc, w zeszłym roku 2 razy, i poprzedni rok...jeden z naszych ulubionych kempingów, duży, czysty, ogrodzony z placem zabaw i przepięknym widokiem z klifu właściciele bardzo mili i pomocni. Niebawem znowu zawitamy

27d9adfa932d8b0eaea7f1a9729c7541.jpg
8e9f8ea78fd9e01ea3bf653c53555b76.jpg
f0a782908e0956000ff046c180b0211d.jpg
78fd88b636c7d9367eaf415fa3f71faf.jpg
1f4fc19fde094c9cbd57a243b567b696.jpg
3daffbaac9907183b3cadcf96bcfb345.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MARKON napisał:

Ale to już cenowo inaczej stoi?? 

Jest jakaś różnica w cenie, ale nie wiem ile dokładnie. Byłem tam poza sezonem, z kartą ACSI wychodziło ok 70 zł za wszystko za 2+3. Na pareclach w pierwszej linii oprócz wody i prądu jest odpływ szarówki. Nie wiem jak na pozostałych parcelach.

Camp generalnie bardzo OK, toalety czyste, bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pjetko napisał:

Jest jakaś różnica w cenie, ale nie wiem ile dokładnie. Byłem tam poza sezonem, z kartą ACSI wychodziło ok 70 zł za wszystko za 2+3. Na pareclach w pierwszej linii oprócz wody i prądu jest odpływ szarówki. Nie wiem jak na pozostałych parcelach.

Camp generalnie bardzo OK, toalety czyste, bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. 

To taki typowy rodzinny kemping, gdzie nie trzeba się bać o swoje dziecko, ale młodzież w namiotach też była i świetnie się bawiła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2021 o 17:13, Seba1977 napisał:

Korzystając z okazji zapytam o atrakcyjność parceli tych znajdujących się na klifie. Faktycznie są warte rezerwacji wcześniejszej ? Co możesz powiedzieć na podstawie swojego doświadczenia z pobytu tam na miejscu.

Ktoś kiedyś napisał, że super, można oglądać piękny zachód słońca... wraz z wszystkimi gośćmi kempingu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś napisał, że super, można oglądać piękny zachód słońca... wraz z wszystkimi gośćmi kempingu


Tak to ja ... nie polecam ich :) nagle zamiast wypić z żoną wieczorne wino pijesz z całym campingiem :) ale nie sugerujcie się mną, dla mnie nawet w Chorwacji pierwsza linia jest najmniej atrakcyjna ... przecież tam ciągle spacerują ludzie lub jeżdżą rowery.

Na campingu Mały Horyzont zaraz obok było kameralniej i chyba nie było deptaku za płotem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w ubiegłym roku też byliśmy w pierwszej linii i ......powinno być taniej niż w środku. Od 6 czy 7 zaczyna się oblężenie klifu i koniec spania, do tego ludzie z psami . Teoretycznie nie powinni tam chodzić . Aczkolwiek kemping jako całość to ekstraklasa,  a parcele nadmorskie to tylko po lub przed sezonem  według mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.