Skocz do zawartości

Camping ALEXA Chłapowo


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, maarec napisał:

Wadą Sopotu jest zielona woda i plaża w sezonie  sam camping park 45 mi nie podszedł mimo 3 podejść. Zawsze był tam ogólny bałagan, trawa po kolana a cena z kosmosu. 

Ten obok bardziej nas przekonał. 

Rowerki mocno były w użyciu:)

Marek a nie pomyliłeś kempingów, my byliśmy wczoraj zobaczyć camping 34 i by się zgadzało z twoim opisem, za cztery doby 360zł to chyba nie dużo, w Rewalu płaciliśmy 180zł za dobę.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

35 minut temu, peja76 napisał:

Marek a nie pomyliłeś kempingów, my byliśmy wczoraj zobaczyć camping 34 i by się zgadzało z twoim opisem, za cztery doby 360zł to chyba nie dużo, w Rewalu płaciliśmy 180zł za dobę.

Cena dość dobra,  mam wrażenie  że było drożej jak byliśmy obejrzeć ok 2 lata temu. Nie pomyliłem,  kilka razy tam bywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maarec napisał:

Cena dość dobra,  mam wrażenie  że było drożej jak byliśmy obejrzeć ok 2 lata temu. Nie pomyliłem,  kilka razy tam bywałem.

Z tego co mi sąsiad z KAMPERA? mówił to kemping otwarty jest od czterech lat, przedtem był zamknięty bo miał być tu hotel ale coś nie wyszło i znowu jest pole kempingowe, nie wiem może są nowi właściciele i jest lepiej:niewiem:, w recepcji mówili mi że "znają się z Alexą"

Mogę jutro zrobić więcej fotek, tu mam cztery takie zrobione od niechcenia. 

20210909_095019.jpg

20210909_095022.jpg

20210909_095112.jpg

20210909_095207.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Park 45 nie byłem osobiście (bo tak jakoś głupio jechac na kemping 3km od domu) ale z zewnątrz widuję go często (ze wspomnianej ścieżki rowerowej). Raczej zawsze wygląda na uporządkowany i teraz już po sezonie wygląda na względnie zapełniony, co może świadczyć że ludzie są zadowoleni. Na pewno jak ktoś ma zamiar zwiedzać trójmiasto to lokalizacja nie do pobicia, wszędzie się łatwo dostać a jak już ktoś ma rower to całe trójmiasto w zasięgu.  Z lokali gastronomicznych można przebierać od koloru do wyboru (szczególnie polecam Bar Przystań - nr 1 na liście tubylców szukających świeżej ryby, który to jest bardzo blisko kempingu ). Co do Alexy podtrzymuje swoje zdanie po 2 sezonach testowania Pomorskich kempingów w weekendy - nie ma lepszego i wysoko podnosi poprzeczkę. Oczywiście my tam zaglądamy poza sezonem jak np.  na wspomnianym wyżej zamknięciu sezonu w Październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, peja76 napisał:

 

Mogę jutro zrobić więcej fotek, tu mam cztery takie zrobione od niechcenia. 

Jak najbardziej, ale załóż może nowy wątek, albo poszukaj odpowiedniego z tym kempingiem. Tutaj i tak tego nikt nie znajdzie, jak będzie potrzebował.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, Suzu4x4 napisał:

na klifie czy na całym kempingu ?

Nie dopytywałem o szczegóły, ale zrozumiałem że ogólnie na całym kempingu. Przy wyjeździe powiedziałem Pani w recepcji, że w weekend majowy prawdopodobnie wrócimy, a Pani na to że zostały na tą chwilę tylko 3 miejsca, więc trzeba rezerwować. Więcej nie wnikałem, ale "szczęka opadła". Na pół roku do przodu nie zamierzam rezerwować i ewentualnie się pojedzie w drugą stronę.

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Nie dopytywałem o szczegóły, ale zrozumiałem że ogólnie na całym kempingu. Przy wyjeździe powiedziałem Pani w recepcji, że w weekend majowy prawdopodobnie wrócimy, a Pani na to że zostały na tą chwilę tylko 3 miejsca, więc trzeba rezerwować. Więcej nie wnikałem, ale "szczęka opadła". Na pół roku do przodu nie zamierzam rezerwować i ewentualnie się pojedzie w drugą stronę.

no to ładnie. też raczej nigdy nic nie rezerwujemy , jak byliśmy na Alexie na majówce 2018r to z trasy wjechaliśmy i były wolne miejsca na klifie na kilka ekip.

na całym kempingu było wtedy może z kilkanaście załóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Na alexie już prawie brak wyboru na wakacje, nasze miejsce już ktoś zaklepał ostatni tydzień czerwca pierwszy lipca, zostało kila parcel 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.