Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Celem jest Gibraltar i ogólnie Hiszpania. A może ktoś podpowie mi najbardziej ekonomiczną trasę dojazdową do E ?Moja wdzięczność będzie bezgraniczna :hmm::]:D

Pozdrawiam - Robin :hmm:

 

Trasy ekonomicznej to nie podpowiem bo jechałem autostradami przez Pragę , Niemcy i oczywiście Francję. Ale z ekonomicznych spraw to podpowiem Ci ,że w Lidlu w Hiszpanii kupowałem wino po 0,50 euro i było korkowane w eleganckiej butelce. :D No i baardzo mi smakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Serdeczne dzięki Kaimar - Ty jeden "zajarałeś" po co tam jadę.Ale aspekt ekonomiczny jest ważny bo wtedy więcej zostanie na :hmm: .Rozważam trasę przez Austrię i pn. Włochy ale decyzję podejmę - jak zwykle - w ostatniej chwili. Serdecznie pozdrawiam - Robin (dzisiaj z Makowa Podhalańskiego camp. "Jazy")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że będziesz raczej korzystał z autostrad bo trasę planujesz daleką. W Niemczech autostrady sa bez opłat a we Włoszech, Czechach i Austrii płatne. Jeśli pojedziesz przez Niemcy to płacisz dopiero we Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest decyzja.Jadę przez Niemcy i Francję.No i cały czas autostradami.Wyjezdżam jutro o 7-mej rano.Miałem jechać dzisiaj ale się zapomniałem i :hmm: .Ale rano bedzie dobrze.Na "dzień dobry"- "bużka z chuchem" do alkomacika i w drogę.W niedzielę wieczorem spodziewam się dotrzec do Barcelony.A tam :] .. :D co najmniej do wtorku.Potem się zobaczy. Pozdrawiam - Robin :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mis atentos saludos de Valencia.Quisiera pasar aqui dos dias.Hace buen tiempo. Estamos 27 grados (22.20) sobre cero.Estoy bien.Todo sigue igual. Saluto - Tordo (Robin) :hmm::]:D:D

Czy to jakiś spam :hmm: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie ! Zlot majowy to tylko "preludium".Po zlocie są wakacje !!!!Możecie "plany wakacyjne" traktować jak "koncert życzeń" ale temat to :

PLANY WAKACYJNE.Podzielcie się swoimi.Może podsuniecie innym ciekawy PLAN ?

POzdrawiam - Robin :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany na wakacje nie są zbyt ambitne ale są :]

- koniec kwietnia Białogóra (nad morzem 35 km ode mnie :] ) chyba na dwa dni w ramach sprawdzenia "z czym to się je"

- początek maja - Zdwórz (mam nadzieję że dojadę)

- czerwiec - lipiec Kazimierz Dolny, Mazury i okolice Elbląga (ponoć niezłe miejsca tam są)

- reszta wakacji jakieś krótkie 2-3 dniowe wypady w pobliskie okolice bo pewnie urlopu dłuższego nie dostanę.

W tym sezonie zdecydowanie poruszać się będę po Polsce z powodu kasiorki ( a raczej jej braku) no i poprostu na początek lepiej popróbować "na miejscu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję 5 dni w tygodniu (od 7.00 do 15.00) soboty, niedziele i święta wolne, poza tym standardowo 26 dni urlopu, z którego wybraniem w okresie letnim jest kłopot więc planuję wyjeżdżać w piątki po południu i wracać w niedzielę wieczorem. Na te "dalsze" wypady wezmę urlop .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.