Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szary żałowałeś zgrzewke browca ze swojego browaru to teraz piję Twoje zdrowie ale browcem węgierskim.

 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów z Tiszakecske.

 

ps.

mam nadzieję że Wy też się tak wytapiacie na słońcu jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze Jaro :] Ja pocieszam się wyjazdami na 24-48h nad wode do dziewczyny na działkę. Przyczepe zaciągnąłem tam (czyli do Rybczyzny nad jeziorem Dręstwo) to troche się korzysta z niej zwarzywszy, że ciągle ludzie tam są i jak nie ja to mój skarbek w niej śpi... Miłego wypoczynku :] (piwo z mojego browaru) :]:dzieki::brawo::piwo::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;właśnie jesteśmy spakowani jutro z rana ruszamy.Najpierw zajżymy na światowy zlot karawaningowy we Wrocławiu,zatrzymamy się na kempingu Ślęza na ul.Na Grobli.Po dwóch dniach ruszamy do Wisły na kemping Jonidło ul.Wyzwolenia,jeśli ktoś ma podrodze to serdecznie zapraszamy.Na naszej przyczepie powiewa flaga naszej miejscowości tj.Widuchowa (baszta zamkowa i łabędż).Robin do Ciebie zadzwonie jak będe na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem !

Siedzę teraz w "sławojce" z laptopem na kolanach i za "chiny" nie mogę doszukać się w internecie jak z tego zestawienia wybrnąć.Chyba zgłoszę problem na forum.A na wieści od Ciebie czekam.Tydzień kultury Beskidzkiej - to jednak magnes :dzieki: albo lepiej :] .

Pozdrawiam i .......do zobaczenia Robin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyjezdzam.

 

No i wrocilem. :] Pogoda byla wymarzona, przez to troche za krotko bylo. Przez caly czas siedzialem z rodzina na polu namiotowym TROPIK w Debkach. Odwedzilem tez Rowy i Camping WAGABUNDA. Pozniej pokaze kilka fotek pogladowych jak to wygladai opisze co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Do Rowow wybralem sie na jeden dzien, wtedy kiedy akurat nie bylo pogody.

Najpierw stronka http://www.wagabunda.rowy.pl/ Zajechalem wiec do campingu Wagabunda i jest nastepujaco:

 

Wjazd:

b670dfc39e0f4306m.jpg

 

Na lewo i prosto widac zakrzewienia i zadrzewienia terenu, utorzone sa aleje i stanowiska dla przyczep:

2250131c4a73eff1m.jpg

bdd3778451991575m.jpg

 

Na srodku stoi budyneczek, gdzie na gorze zamieszkuje wlasciciel, a na dole sa sanitariaty. Woda ciepla jest tylko rano i wieczorem po 3 godzinki. Sanitariaty czyste. Na zewnatrz z jednej strony (w cieniu) sa zlewozmywaki:

2b2cbcc7c5ae3371m.jpg

a2a9f863a3a1a532m.jpg

 

Po prawej stronie jest teren otwarty:

01e00553bee0bcdcm.jpg

c56546ef3104b6cem.jpg

 

... i takie cos co nie wiem po co to jest (jakies maszyny na terenie kamyczkowym);

b2d3a1cf06cd1596m.jpg

 

Jest stanowisko na wieksza imprezke :] (z przodu widac sciekowke na fekalia?):

b55dddc571906d89m.jpg

 

Brakuje mi niestety kawalka placyku zabaw dla dzieci... Generalnie camping wyglada bardzo kameralnie. Z dala od zgielku miasteczkowego. Przyczepy pochowane w boksach za krzaczkami, nikt nie zaglada sobie w gary. Ceny bardzo przystepne: 11 zł osoba dorosla, 7 zł dziecko, 6 zł prad. Nie placi sie za przyczepe, przystawke i samochod. Od przyszlego roku 5 zł za pieska.

 

POzatym miasteczko bardzo ladne, wybrukowane ladnie uliczki i chodniki. Duzo lokali z jedzeniem. Generalnie bardzo przyjemnie. Przejscie do morza z wagabundy biegnie przez kanal, gdzie strasznie smierdzi :dzieki: ale za to wylozone plytami do samiutkiej plazy, wiec mozna bez problem pchac wozeczek z dzieckiem. Plaza srednia mala, ale z ratownikiem.

 

Rowy leza przy parku narodowym, po ktorym mozna sobie pojezdzic rowerkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na zalaczone przez Ciebie zdjecia nasowa mi sie jedna mysl.Roslinnosc znajdujaca sie na campingu,wykorzyztywana jest raczej do oddzielania miejsc pobytowych dla przyczep,camperow i namiotow.Natomiast w zaden sposob nie daje dla nich jakiegokolwiek cienia.W czasie upalnego lata jakie mamy np.w tym roku,moze tego poprostu mocno brakowac. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Wraz z IRKIEM 3 kwitniemy na kempingu "Krakowianka" w Krakowie przy ul.Żywieckiej. Ceny przyzwoite i warunki zupełnie znośne.Jesteśmy jedyni PL na placu choć kemping do pustych nie należy.A,że pogoda jest gastronomiczna to :piwo: a w przerwach :brawo: .Zapraszamy wszystkich którzy są w pobliżu na :] .Gwarantujemy ,że nie zabraknie :dzieki: .Irka3 poznacie po fladze WIDUCHOWA.

Zapraszamy i do zobaczenia Robin + Irek3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem plan wyjechać na 2 dni nad zalew Siemianówka by odetchnąć od pracy a tu pogoda kiepska :-( Chyba na te 2 dni (środa czwartek) przeprowadze się do kempingu :] Mam nadzieje, że pod koniec sierpnia pogoda się poprawi (dostałem aż4 dni wolnego!!! :dzieki: no ale dobre i tyle by nieco pobiwakować) więc oże uda mi się na tych wakacjach gdzieś wyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwitnę w Jordanowie. Kemping ASTRA.Nawet niezły i tani.I dzisiaj w nocy po raz pierwszy zmarzłem,bo było 9. Nie pomogło :hmm: ,ani :] .Ale pomogło w podjęciu decyzji.Za tydzień wybywam z PL.Celem jest Gibraltar i ogólnie Hiszpania.Aktualnie wciskam do swojej siwej głowy podstawowe słówka i zwroty.(pomocne okazało się maniakalne oglądanie serialu ZORRO) Wierzę , że z internetem nie będzie kłopotów. A może ktoś podpowie mi najbardziej ekonomiczną trasę dojazdową do E ?Moja wdzięczność będzie bezgraniczna :D:D:D

Pozdrawiam - Robin :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.