Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na marginesie - czy widziałeś kemping w samym Kaprun ? (przy wyjeździe w stronę lodowców) wyglądał sympatycznie i kameralnie. Ten nad jeziorem Zell (ładne zdjęcie :] ) był bardzo zatłoczony.

Docelowo tam mieliśmy się rozłożyć , ale że przyjechaliśmy po trzech dniach bardzo intensywnych opadów deszczu to jak przeszedłem się po campingu był tak podmokły jak gąbka.Sam camp bardzo , bardzo OK.

Jest poza tym tańszy niż SEE Camp w Zell am See.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy skąd te zdjęcia?

To Chorwacja czy Alpy i jaki to kraj?

Więcej szczegółów proszę.

Pochwal się bo jest czym.

Ładne fotki zwłaszcza ostatnie imponujące.

Gdzie to?

Pozdrawiam :]

To i Chorwacja (okolice Crikvenicy) i Alpy :] (Kaprun-Zell am See). To jest właśnie spędzanie wakacji z przyczepą :] .W Cro brzydka pogoda to przyczepa na hak , 450 km autostrady (przez tunel Karawanken) i już jesteś w innym klimacie.

Wieczorkiem jak siąde do swojego compa wrzucę jeszcze parę zdjęć i opisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Krakowa planuję wyjechać 07/07/2006 i prosto do CRO - prawdopodobnie na camp Kozarica (dużo pozytywnych opinii na forum cro.pl). Jeżeli jedziesz w tym samym czasie bardzo chętnie :] . Chciałem tak zaplanować przejazd żeby nie stać w korkach przed tunelami. Nocleg po drodze w Austrii (Gratz, Libnitz) przy autostradzie.

To jest szansa że może zawitamy na ten sam camp :] !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprecyzowal mi sie termin urlopu i chyba jednak sie nie spotkamy :] .Bede w Cro od 1 do 8 lipca ,a potem na nartkach :] w http://www.polskiedni.pl/2006.htm.

Ale przed wyjazdem puszcze Ci na priva moja komorke , bo plany czasem lubia sie zmieniac. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;czy ktoś z pośród 64 (17.czer.06 r)użytkowników tego forum planuje wakacje w Polsce?My tzn.ja i żona mamy już w 90 %skonkretyzowane plany.Wyruszamy 1.08.06 r.i poprzez Lednicę,Warszawę,KazimierzDol.,Solinę,Zakopane,Wisłę,Kraków,Częstochowę,Miedzyrzecz,powrót do domu.Może komuś "wypadnie"być w tych samych miejscach,o tej samej porze było by miło się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja z Viki planujemy wyjazd w Polskę :]. Startujemy w okolicach 1 sierpnia - mazury (Kretowiny), potem morze (Władysławowo-Chłapowo, i może jeszcze coś bardziej na zachód, potem spowrotem do Warszawy, oczywiście przez mazurki (pewnie na jeden dwa noclegi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja będe jeździł jak tylko jakieś wolne mi wypadnie. Na 2 dniówki tradycyjnie na siemianówke będe jęździł (na rybki) a pod koniec czerwca gdzies na mazury pojade na 3 dni... o ile w pracy się nic nie zmieni, bo jednego dnia mam mieć wolne a wychodzi, że siedze w pracy na nocce jak dziś:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja już podjęta...

GRECJA 2006!!!

Przygotowania trwają...

Czy ktoś ma jakieś info na temat tego kraju

Pierwszy wyjazd i na głęboką wodę...

Może jakieś macie specjalne porady?

Jak mi się uda to pojadę na 2-3 dniowy wyjazd nad jakieś jeziorko żeby oswoić się z przyczepką.

Jeśli nie od razu GRECJA!!! :]

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.