Skocz do zawartości

camper czy warto go kupic?????


MichalAndrychow

Rekomendowane odpowiedzi

ja 4 lata temu kupilem tam citroena jumpy troche dołóżylem i jestem bardzo zasdowolony klima ful wypas jak na towaruwke (apsolutnie nie znaczy to ze ten kamper jest godny tych pieniedzy ) trafiłem na niego przypadkiem 

 

Rozumiem, że bardzo przyzwyczaiłeś się już do tego placu :]

Ja też mam taki nawyk, że zakupy robię często w tych samych sklepach :skromny:

 

P.S.

Pytanie z innej beczki: czy Ty piszesz swoje posty z telefonu, czy normalnego kompa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co z tym Fendt kolego co opisałeś - http://forum.karawaning.pl/topic/15830-pro%C5%9Bba-o-ocene-pomoc/page-4 -witaj zapał nie osłab . szukamy dalej czekam z niecierpliwoscią na fendt platin 470  rok 2010  ktury ma przyjechac z franci po lekim gradobiciu mam sporo zdiec (niestety nie potrafie wkleic) cepka ze zdiec jest piekna uklad frncuski klima na dachu cena podobna jakom ty zaplaciles najbogatsza wersia jedna wada bardzo durza dla nas. jest ogromny prysznic ze szklanymi dzwiami niema wc kasetowego sam prysznic dzisiaj bylismy w ellcampie oglondalem wc kasetowe (przenosne odpada).bede myslał cos domontowac jak bedzie taka mozliwosc. okarze sie jak bedzie cepka w kraju. Może lepiej nad nim pomysleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt mocno zniszczony ale...

zawiera sporo drogich do skompletowania gratów czyli nie jest rozszabrowany. Nawet bagaznik na rowery jest.

Jeśli nie jest po powodzi to wart jest zainteresowania w cenie choć trochę poniżej 30 000 zł. Przebieg jest chyba napisany na szybie,  103440 km ???

Najpierw doprowadziłbym do porzadku mechanikę auta, a potem całą resztę. Sporo jest roboty.

Pytanie ile jesteś w stanie zrobic sam, w oparciu o znajomych, a za ile/co trzeba byłoby komuś wyrównać za robociznę.

 

Zgrabny kamperek moim zdaniem. Ja bym pogłówkował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tym Fendt kolego co opisałeś - http://forum.karawaning.pl/topic/15830-pro%C5%9Bba-o-ocene-pomoc/page-4 -witaj zapał nie osłab . szukamy dalej czekam z niecierpliwoscią na fendt platin 470  rok 2010  ktury ma przyjechac z franci po lekim gradobiciu mam sporo zdiec (niestety nie potrafie wkleic) cepka ze zdiec jest piekna uklad frncuski klima na dachu cena podobna jakom ty zaplaciles najbogatsza wersia jedna wada bardzo durza dla nas. jest ogromny prysznic ze szklanymi dzwiami niema wc kasetowego sam prysznic dzisiaj bylismy w ellcampie oglondalem wc kasetowe (przenosne odpada).bede myslał cos domontowac jak bedzie taka mozliwosc. okarze sie jak bedzie cepka w kraju. Może lepiej nad nim pomysleć

 

;)

 

No właśnie ?

Zgrabny kamperek moim zdaniem. Ja bym pogłówkował...

 

... a bierzesz pod uwagę wszelkie prace przy samej budzie (np. post Wojtka #15)  :hmm:

 

Dla mnie istnieją pewne granice dewastacji, czy zniszczeń, od których byłbym skłonny robić jeszcze jakieś naprawy, poprawki i bez oporów z tego później korzystać. W tym przypadku nie mam złudzeń :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kamper to moim zdaniem szrot wyglada jak po powodzi i w niego bym sie nie pakowal no chyba ze za 10000 zeta co sie tyczy tego fedta to zastanawia mnie sciana przednia moze ktos kto ma taka sama przyczepe sie wypowie ale prawy przod wyglada na powypadkowy ...oczywiscie moge sie mylic ale jakies dziwne to laczenie w gornym narozniku nad oknem

Edytowane przez BOGDANKRAKOW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony narożnik, do tego ściana listwa (przy niewielkim uderzeniu siła bezwładności jest bardzo duża ze względu na masę - a co za tym idzie rozbierając po kolei uszkodzone elementy natkniesz się na kolejne niespodzianki) itd................. skarbonka, studnia bez dna. Całość niezabezpieczona na otwartym terenie - zgnilizna na 100 %. Nie polecam.

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzisiaj spedzilem 3 godziny przy kaperze. na spokojnie oglądalem i macie koledzy racje to sie nie oplaca do ceny 35tys trzeba jeszcze doliczyc 800 zl oplat cena nie do stargowania (moze to 800 zl ) jak by twardo kupywac . sprzedajacy mowi ze go wystawi za 37 tys i pojdzie od reki  mysle ze ma racje pewnie jakis handlarz kupi. na dodatek odkrylem przeciek w alkowie na dole pod materacem mokre. i roleta w oknie nad stolikiem mokra po zasłonieciu.

 

dostalem wycene czesci  

Podaję wycenę - ceny w Eur Brutto:
Tylny zderzak - 473 mają na stanie w magazynie
Bok - szeroka listwa alu, po stronie pasażera - 360 na zamówienie
Narożnik za drzwiami pasażera - 173 mają na stanie w magazynie
Listwa alu pionowa za drzwiami pasażera 90
Obrysówka biało-czerwona - 11 mają na stanie w magazynie
Okno dachowe - takich już nie zakładają. Zastępcze kpl (nowszy model) - 163 
mają na stanie w magazynie.
Koszt wysyłki do Poznania ok 50

Pozdrawiam, Witold Gibajło
dziekuje za wszystkie wpisy zapał minoł

>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzisiaj spedzilem 3 godziny przy kaperze. na spokojnie oglądalem i macie koledzy racje to sie nie oplaca do ceny 35tys trzeba jeszcze doliczyc 800 zl oplat cena nie do stargowania (moze to 800 zl ) jak by twardo kupywac . sprzedajacy mowi ze go wystawi za 37 tys i pojdzie od reki  mysle ze ma racje pewnie jakis handlarz kupi. na dodatek odkrylem przeciek w alkowie na dole pod materacem mokre. i roleta w oknie nad stolikiem mokra po zasłonieciu.

 

dostalem wycene czesci  

Podaję wycenę - ceny w Eur Brutto:

Tylny zderzak - 473 mają na stanie w magazynie

Bok - szeroka listwa alu, po stronie pasażera - 360 na zamówienie

Narożnik za drzwiami pasażera - 173 mają na stanie w magazynie

Listwa alu pionowa za drzwiami pasażera 90

Obrysówka biało-czerwona - 11 mają na stanie w magazynie

Okno dachowe - takich już nie zakładają. Zastępcze kpl (nowszy model) - 163 

mają na stanie w magazynie.

Koszt wysyłki do Poznania ok 50

 

Pozdrawiam, Witold Gibajło

dziekuje za wszystkie wpisy zapał minoł

>

Masz rację, że rezygnujesz. Ty widziałeś kamperka to możesz sam ocenić. A w tej powyższej wyliczance na pewno się nie zmieścisz hołdując zasadzie "co się ruszy to się pruszy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wszystko mają to czemu sami nie naprawią

bo do czego się nie dotkną to się rozpada

kiedyś czytałem że najtaniej właśnie takie sprzęty kupić we francji, wiele nie ma prawa rejestracji i dlatego jest tanio, podobno jakoś to w PL rejestrują nie wiem jak

 

okazji nie ma są tylko napaleni kupujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ma rację, skoro "fachowcom" się nie opłaca picowanie kamperka,żeby osiągnąć lepszy zysk, to chyba wiedzą dlaczego. A Ty mimo, że masz normalne ręce (lewą i prawą) i duże chęci do pracy sądzisz,że dasz radę zmieścić się w tych 5 tysiach, uważaj, żeby nie wyszło 15 tys. albo więcej. To jest tylko moje zdanie po obejżeniu Twoich fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

sprzedajacy mowi ze go wystawi za 37 tys i pojdzie od reki

...

pewnie jakis handlarz kupi...

Fantasta - optymista.

.

Handlarz jak x2 nie zarobi to nie kupi.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.