Skocz do zawartości

camper czy warto go kupic?????


MichalAndrychow

Rekomendowane odpowiedzi

Marek ma rację, skoro "fachowcom" się nie opłaca picowanie kamperka,żeby osiągnąć lepszy zysk, to chyba wiedzą dlaczego. A Ty mimo, że masz normalne ręce (lewą i prawą) i duże chęci do pracy sądzisz,że dasz radę zmieścić się w tych 5 tysiach, uważaj, żeby nie wyszło 15 tys. albo więcej. To jest tylko moje zdanie po obejżeniu Twoich fotek.

nie wiem szy masz na mysli tych fachowcuw co chandlują tymi rozbitkami oni nie picują nie sprzątają tym bardziej nie naprawiają.

samochody schodzą jak swierze buleczki czesto prosto z lawety aktułalnie jedzie dostawa 130 samochoduw

. będe  napewno monitorował los kapera sprzedający twierdzi ze po wystawieniu na neta  szybko sie  sprzeda zobaczymy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na fotkach widać podejście sprzedającego. Zdjęć uszkodzeń niet, nawet nie posprzątał wnętrza, ale to chyba celowo, żeby odwrócić uwagę kupującego i żeby sobie pomyślał (kupujący) "to się posprząta i będzie git" Może pod tym bajzlem w środku kryją się inne ciekawostki, bardzo prawdopodobne, bo niby dlaczego sprzedaje z "wyposażeniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 20 lat temu na prostej ulicy, Pulawska w Warszawie, zginela moja znajoma, ktorej ojciec mial warsztat blacharsko-lakierniczy i zlozyl jej z 2 szt Civicow jednego... A ze dziewczyna miala ciezka noge, to sie owinela na slupie od trakcji trolejbusowej... Stad, nie lubie skladanych aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Może pod tym bajzlem w środku kryją się inne ciekawostki, bardzo prawdopodobne, bo niby dlaczego sprzedaje z "wyposażeniem"

No toż właśnie o to chodzi, o tym piszemy. 

Jak przyjedzie go oglądać jakiś narwaniec ze szwagrem, to żeby za fakty guza nie zarobić to zapewne już ma gotowe tłumaczenie: "Panie, jak miałem coś widzieć/wiedzieć (w domyśle że ściana od dachu na 1,5cm oderwana) - skoro nawet tu nie zaglądałem/nie sprzątałem, taki zwiozłem taki jest...".

Oczywiście hipotetyczny scenariusz.

.

Ja tą sprzedaż widzę tak: 

Laik nie kupi bo będzie się bał ryzyka nieznanych kosztów.

Znawca nie kupi bo kpinę na samym wstępie wyłapie brakiem jakiegokolwiek opisu oraz ukryte dyskwalifikujące wady.

Handlarz nie kupi z powyższych 2 powodów + do tego brak perspektywy na owocny zarobek. Trzeba doinwestować by koszty się zwróciły a gdzie zarobek?

.

Do Sprzedającego:

Weź Pan to odwieź francuzom z powrotem i nie zaśmiecaj naszego kraju...

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zadniem nie masz racji - kupi to ktoś.

Kupi to "zwykły obywatel", który napali się na zestawienie rocznik-cena w porównaniu do sytuacji rynkowej. Najpierw pomyśli, że jakoś to będzie i jakoś da się to naprawić. Potem w praniu wyjdą koszty, których w żaden sposób nie będzie w stanie przełknąć. Następnie zdecydyje się na zrobienie "po swojemu" czyli nie na profesjonalnych elementach, ale sztukówki ze starych przyczep, silikon, szpachla, renolak itd. Pojedzie na jedne wakacje i wyjdą wady takiej naprawy. Wtedy wady zamaskuje z lekka i wystawi na allegro okazję za 45 tys zł.

Taką widzę przyszłość, choć z braku szklanej kuli użyłem kulkę ze śniegu.

 

A najgorsze, że tego człowieka nie można tak całkiem krytykować. Każdy ma marzenia, ale przy realnej cenie kamperów spełnienie takiego marzenia bywa nieosiągalne. I wtedy zaczyna się kombinowanie jak to zrobić taniej. Niestety taka  jest rzeczywistość i nie zawsze nasza w tym wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zadniem nie masz racji - kupi to ktoś.

Kupi to "zwykły obywatel", który napali się na zestawienie rocznik-cena

...

tego człowieka nie można tak całkiem krytykować. Każdy ma marzenia

...

No tak, o zwykłych jeleniach zapomniałem, a przecież to do nich kierowana jest ta oferta...

Jak większość ofert w tym kraju, to fakt Inhalcie, masz smutną ale prawdziwą rację :(

.

Absolutnie nie krytykuję Michała, tylko "pana sprzedawcę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak sobie myślę, że długo ta oferta nie pobędzie. 

Inhalt dobrze prorokuje. W końcu przyczepy z miękkimi już ścianami

Też znajdują nabywców, którym się wydawało, że wymieni miękki kawałek i 

będzie git. Nawet na forum można by znaleźć optymistów.

Miała być jedna ściana do roboty, a potem się okazywało, że sąsiednie też już

się czegoś domagają a kończyło się na podłodze. Takie to były okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zadniem nie masz racji - kupi to ktoś.

Kupi to "zwykły obywatel", który napali się na zestawienie rocznik-cena w porównaniu do sytuacji rynkowej. Najpierw pomyśli, że jakoś to będzie i jakoś da się to naprawić. Potem w praniu wyjdą koszty, których w żaden sposób nie będzie w stanie przełknąć. Następnie zdecydyje się na zrobienie "po swojemu" czyli nie na profesjonalnych elementach, ale sztukówki ze starych przyczep, silikon, szpachla, renolak itd. Pojedzie na jedne wakacje i wyjdą wady takiej naprawy. Wtedy wady zamaskuje z lekka i wystawi na allegro okazję za 45 tys zł.

Taką widzę przyszłość, choć z braku szklanej kuli użyłem kulkę ze śniegu.

 

A najgorsze, że tego człowieka nie można tak całkiem krytykować. Każdy ma marzenia, ale przy realnej cenie kamperów spełnienie takiego marzenia bywa nieosiągalne. I wtedy zaczyna się kombinowanie jak to zrobić taniej. Niestety taka  jest rzeczywistość i nie zawsze nasza w tym wina.

zobaczymy jak to bedzie z tym kaperem mieszkam nie daleko bedę monitorował, podpytam chlopakow jak sprzedadzą kto kupił czy handlarz czy zwykły obywatel  :hmm:

fajnie koledzy ze nie krytykujecie mnie bardzo  :yay:

bo to  bylo zapytanie (czy warto go kupic ????)

teraz juz wiem bardzo dziekuje za wszystkie wpisy  

mysle ze za niedlugo znowu cos zalinkuje 

 

po tej sytulaci pomyslalem o budowie kampera na bazie blaszaka  mają tam wysokie busy w dobrych cenach oczywiscie uszkodzone .to temat do inego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam byłem dzis w komisie kamper sprzedany tak jak sprzedający przewidywał sprzedał sie do 2 dni od wystawienia na neta. kupił (handlarz diler  z okolic bielska ) wiem dokładnie gdzie sie sprzedał do ktorej firmy. nie chce pisac zeby nie narobic klopotu sobie i chlopakom z komisu.

handlarz zapłacił 2 tys wiecej od ceny proponowanej dla mnie.

mimo to handlarzowi sie oplacalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.