Skocz do zawartości

Jak zamontować tablice wyróżniające?


Rekomendowane odpowiedzi

wprowadzania jakichkolwiek zmian, ulepszeń wyglądowych poza tym co oferuje farbyka.

U.... To jak by zobaczył Twoją furę, to na pewno podtlenków azotu, płetw, wypolerowanych alusów oraz płyt z blachy przemysłowej się nie znajdzie. :bukiet::biwak::jump:

Czyli jednym, słowem "szybcy i wściekli" nie byli, Twoimi guru w dziedzinie motoryzacji . :jump::jump::jump:

A wracając już zupełnie do Twojego pytania, o pomysł na zamontowanie, demontowalnych tablic wyróżniających, niestety zupełnie nie mam na to pomysłu.

Tak, żeby, trzymało się to wszystko kupy i na każdym dołku nie odpadało oraz po zdjęciu tablic miało jakikolwiek normalny wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

OT

U.... To jak by zobaczył Twoją furę, to na pewno podtlenków azotu, płetw, wypolerowanych alusów oraz płyt z blachy przemysłowej się nie znajdzie.

 

Fakt, nie jestem fanem tuningu wizualnego, ale mechaniczny ? Oczywiście :biwak: Jakby tylko mieć parę złotych za dużo :jump: (aluski zaliczam do mechanicznego - między innymi dlatego że w sposób istotny zmienia się waga kół i wentylacja tarcz :bukiet: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekwwa chyba nikt Ci nie pomoże. Cudów nie ma; jeśli chcesz mieć tablice tylko na chwilę i to tak, żeby śladu po nich nie było to pozostaje Ci użyć siły woli i magicznego adin, dwa, tri.... bo magnesem do aluminium nie przyczepisz :bukiet:

Jeżeli użyjesz rzepów, to po zdjęciu tablic i tak jedna część rzepa zostanie.

Swoje przykleiłem na grubą, szeroką taśmę dwustronnie klejącą (dwa pasy przez całą długość tablic). Jeżeli zajdzie konieczność ich zdjęcia - cienkim ostrzem można je odciąć od przyczepki, a pozostałą część taśmy daje się "zwałkować", resztki kleju odrywasz naklejając i zrywając przezroczystą taśmę klejącą.

post-111695-imported-d6bcb6fc-9244-4e24-8434-b62e697252a8_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - a co sadzisz o moim pomyśle?

Bierzesz blachę o szerokości naklejki. Na dole robisz "stopkę", żeby zapierała się o uchwyt manewrowy. Na górze stosujesz zaczep rozporowy (taki jak przy markizach nad oknem przednim lub tylnym). Zaczep będzie demontowalny. W zasadzie to całość będzie demontowalna. Oczywiście opcja z dwoma pionowymi naklejkami obok okna.

Może uda mi się rozrysować coś takiego w wolnej chwili.

Nie zostawiałoby żadnych śladów. Na postoju możesz wymontować.

 

A teraz do naszych kolegów, którzy uważają problem z naklejką za "fobię" :biwak:

bez przesady. Jacek (podobnie jak inni) ma prawo w taki sposób zamontować naklejki, aby

- spełniały oczekiwania kodeksowe,

- spełniały oczekiwania użytkownika.

 

Ja zapewne nakleję na światłami. Nie jestem wielkim estetą. Ale w ramach tolerancji przyznaję, że Jacekwwa ma prawo "zakombinować".

 

to nasz narodowy nawyk i o czym tu dyskutowac ?

 

Radwan - nie ma o czym dyskutować! Dyskutowanie jest naszym nawykiem.

Co więcej to forum jest nawet forum dyskusyjnym! :bukiet:

 

[ Dodano: Czw 10 Gru, 2009 17:49 ]

A ja zrobiłam to tak-folia samoprzylepna

elaola - a Ty musiałaś naklejać? Twój zestaw chyba nie ma 8 metrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój zestaw chyba nie ma 8 metrów?

Kiedy właśnie ma-samochodzik pickup jest dosyć długi / i w chwili obecnej na sprzedaż /

Mimo wszystkich za i przeciw wolę mieć święty spokój jak jadę na wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek a naklejka nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań?

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=2160&postdays=0&postorder=asc&start=15

na 2 stronie tego wątku masz firmę i same naklejki(wszystkie rodzaje) -> oderwą się bez problemu w razie czego-> mogę Ci cyknąć fote jak to u mnie wygląda;

Z tym , że Ja kupiłem te do lawet (mniejsze) i wyglądają nawet ładnie :biwak: Bez przesady przecież nikt z linijka mierzył Ci tego nie będzie :bukiet: do laweciarzy się nikt nie czepia a te większe nie da się tam zamocować bo nie ma gdzie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 2 stronie tego wątku masz firmę i same naklejki(wszystkie rodzaje) -> oderwą się bez problemu w razie czego-> mogę Ci cyknąć fote jak to u mnie wygląda;

 

Dzięki za pomoc.

 

A może ktoś ma Knausa podobnego do mojego i mógłby cyknąć foteczkę i podesłać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie pierwsze pytanie diagnosty brzmiało: "Czy są zamontowane tablice ?"

 

Powiem ,że to stacja okręgowa.

Druga sprawa to ,że ciężarówka wygląda podobnie z tyłu jak przyczepa.

Po tablicach poznaje , czy to zestaw czy solo.

Patrząc na przyczepę wiem , że ciągnie ją samochód lub bus.

Trzecia strona to , chciał bym wiedzieć czarno na białym ,że muszę mieć tablicę.

W tedy pierwszą czynnością na wiosną było by zakładanie tablic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ma Knausa podobnego do mojego i mógłby cyknąć foteczkę i podesłać ?

 

może nie jest zbytnio podobny ale masz na 7 stronie tego tematu mojego knausa z tablicami :jump: pewnie przeoczyłeś :bukiet:

 

A jeśli niechcesz kleić wiercić itd to zamontuj tablice na uchwytach manewrowych :biwak: zrób mocowanie i wieszaj je poprostu na rączkach :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt tyle ze dyskutujmy na temat karawaningu a nie prowadzmy dyskusji ktory przepis jest ok a ktory nie

 

Radwan - nie masz racji. Już w kilku miejscach toczyła się dyskusja na temat głupoty niektórych przepisów. Co więcej - tutaj w mniejszym stopniu.

 

Przemo - dzięki za linka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.