Skocz do zawartości

Jak zamontować tablice wyróżniające?


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro na przeglądzie mi tego nie wymagają

 

bo masz przyczepę krótszą niż 8 m. I z góry nie mogą powiedzieć, że Twój zestaw będzie miał więcej niż 8 m. Sam wiesz, że gdyby tak Ci powiedzieli, czyli że zestaw będzie dłuższy niż 8 m, to byś ich wyśmiał i powiedział że znajdziesz taki holownik, który wraz z przyczepą będzie miał 7,90 m. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 353
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

są jeszcze same naklejki :ok:

Wiem , nawet gdyby nie były w formie naklejki , a musiał bym je zamontować to bym je przykleił.

Bawi mnie jak ktoś mocuje wkrętami do poszycia przyczepy.

Zamiast silikonów i różnych tego typu badziewi użył bym kleju samochodowego do szyb.

Jeśli ktoś stwierdzi ,że to urwie lub odklei to stawiam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecałbym dla powłok blaszanych: nitowanie wstępnie pokrytych klejem do szyb samochodowych, jak ja to zrobiłem.

Nity co prawda nie są hermetyczne ale dla hecy trudno jest taka tablice odkręcić.

 

Wiadomo, że naród miewa i głupsze pomysły więc "sprzęt" powinien zniechęcać i odstraszać samym widokiem :ok:

post-132963-imported-6d33f006-f0b8-4a1a-8c5b-5d33a1b8b61b_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ,że według przepisów tak.

Jednak patrząc na ulice to niestety ok 10% przyczepek widzących je ma.

90% nie posiada ( moja także) i jakoś nie ma nagonki na to

 

spokojnie, przyjdzie czas na nagonkę. Zrobi się ciepło, wyjadą przyczepy na drogi, znajdą się tacy, co je wychaczą z tłumu aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ,że według przepisów tak.

Jednak patrząc na ulice to niestety ok 10% przyczepek widzących je ma.

90% nie posiada ( moja także) i jakoś nie ma nagonki na to

 

spokojnie, przyjdzie czas na nagonkę. Zrobi się ciepło, wyjadą przyczepy na drogi, znajdą się tacy, co je wychaczą z tłumu aut.

 

ale ... przepis nie jest od 1-1-2010r ?

zobacz ile bagażówek śmiga i też nie mają tabliczek, a przecież 8m przekraczają ?

(w ten przepis łapie się nawet lekka do 750kg)

:niewiem:

 

chyba jednak nakleję :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się, a wiecie, że faktycznie w sklepach nie ma? Ci, którzy kupili szukali po internecie, ja od czasu do czasu bywam w sklepach motoryzacyjnych i wtedy pytam - nawet nie wiedzą, że takie coś może być potrzebne i nie sprowadzają, bo nikt ich nie pyta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.