Jump to content
belmondo

Kupno krzeseł kempingowych

Recommended Posts

jagodek

Nie wiem jak teraz, ale dostałem kiedyś w prezencie 4 sztuki krzeseł (zielone) na stelażach aluminiowych z Yysk. Użyte w ogrodzie przez okres 2 tygodni popsuły się dokumentnie. Popękały elementy plastikowe jak zapałki. W sklepie nie reklamowałem, bo nie miałem paragonu. Oddałem komuś do przerobienia i naprawy. Moim zdaniem te krzesła to wyrób bardzo niskiej jakości.

chris_66
Witam

Ja kupiłem 4 krzesła i muszę na razie z tym żyć, póki nie przedstawię sam sobie racjonalnego wytłumaczenia zakupu kolejnych, ale już zdecydowanie lepszych krzeseł, np. od Sebastiana.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Masz namiar na Sebastiana?? Albo ktoś inny ma?

Sebtent

Tsport
W dniu 10.05.2019 o 13:17, filipert napisał:

Przymierzałem się w dwóch sklepach i w jednym regulacja "jednym palcem" a w drugim sklepie ledwo dałem radę regulować/unieść podłokietnik.

Warto zatem osobiście przetestować kupowany egzemplarz a w przypadku braku możliwości reklamować.

dec krzesło.jpg

Polecam te krzesełka. Co do regulacji to w naszych egzemplarzach wszystko ok. 

Kvasir

za 258zł jest w obelinku DUKDALF do 150KG. ostatnio kupiłem i bardzo polecam

Iven

Podjąłem decyzję o zakupie nowych krzeseł. Czy ktoś wie, czy ten  Sebastian ma jeszcze krzesła ? Alternatywą są dla mnie te z decathlonu , czy jest tu ktoś , kto użytkuje je troche dłużej i mógłby napusać coś o nich z perspektywy czasu?

danielpoz

Jak dzwoniłeś/pisaleś w sprawie krzeseł do Sebastiana to co odpowiedział? 

Iven

Pisałem na olx , nie odpowiedział , czy ma krzesła , pomimo że pytałem . Chciałem umówić sie na giełdzie w Poz ( wiem ,ze tam sie wystawiał , bo go parę razy widziałem ) powiedział ,że należy przyjechać do niego

Cathay

Jeśli ktoś dysponuje ograniczoną ilością miejsca w transporcie i chciałby krzesła mocno składane, lecz bardzo wygodne i sprawiające wrażenie solidnych to bardzo polecam Bruunner Raptor Suspension. Używamy od kilku dni i wrażenia są pozytywne.

Raptor1.thumb.JPG.ab3cea4e4b7dc597c80bc1346da11990.JPGRaptor2.thumb.JPG.839c9e3f9abd0ec9846dee6908de661b.JPG

reflexes
W dniu 23.06.2019 o 09:27, Iven napisał:

Alternatywą są dla mnie te z decathlonu , czy jest tu ktoś , kto użytkuje je troche dłużej i mógłby napusać coś o nich z perspektywy czasu?

Ja mam te krzesła co najmniej 4-5 lat i są naprawdę trwałe. Jedyny defekt to odkręcające się nakrętki kołpakowe przy śrubie która mocuje siedzisko do przedniej nogi. Warto to albo porządnie dokręcić, może jakiś klej do gwintów. Ja osobiście wymieniłem z biegiem czasu na samokontrujące, bo te oryginalne się pogubiły. Drugi defekt to w chłodne dni trzeba sobie coś na nie położyć, bo ciągnie po tyłku i plecach i przez tą siatkę gryzą komary ale to pewnie defekt każdego krzesła z siatkowym materiałem. 

W dniu 23.06.2019 o 11:43, Cathay napisał:

Jeśli ktoś dysponuje ograniczoną ilością miejsca w transporcie i chciałby krzesła mocno składane, lecz bardzo wygodne i sprawiające wrażenie solidnych to bardzo polecam Bruunner Raptor Suspension. Używamy od kilku dni i wrażenia są pozytywne.

Decathlon równie posiada podobny model i właśnie ze względu na miejsce mam w planie wymianę ale nie mam u siebie na wsi sklepu więc czekam na okazję aż będę koło niego przejeżdżał żeby wstąpić i się do nich przymierzyć. 

big_757619.jpg

Walt

Krzesła  z siateczką z tyłu dają większe pole popisu dla krwiopijców ;)

AgaMar

3 sezon używamy vrijbuiter avalon- są super. Myślę, że super jakość za niezłą cenę

Cathay
9 godzin temu, reflexes napisał:

ecathlon równie posiada podobny model i właśnie ze względu na miejsce mam w planie wymianę ale nie mam u siebie na wsi sklepu więc czekam na okazję aż będę koło niego przejeżdżał żeby wstąpić i się do nich przymierzyć. 

Nie mam absolutnie żadnego biznesu w promowaniu Brunnerów, ale oglądałem te z Decathlonu, potem u kolegi Brunnery i różnica bardzo duża tych drugich.