Jump to content
belmondo

Kupno krzeseł kempingowych

Recommended Posts

Voku

No własnie również dla tych podnóżków chce kupić takowe

Lucek26
Teraz, Voku napisał:

A jak z jakością tych krzesełek, taka jak krążą legendy czy standard?

Jakość wykonania tych foteli jest bardzo wysoka , są bardzo wygodne i solidne. Limbo oficjalnie można obciążać do 150 kg.Moje po trzech latach użytkowania są jak nowe.

Ja swoje limbo kupiłem w Obelinku  a podnóżki dobrane kolorystycznie do krzeseł  u Klaji

Polecam ten zestaw z pełnym przekonaniem.

iwona2914

Na fb na grupie miłośnicy karawaningu i namiotu pan Sebastian sprzedaje krzesła stoły powystawowe jak nówki i dobre jakościowo i cenowo i są też z podnóżkami w tym samym kolorze polecam może ktoś sobie coś wybierze

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

SilesiaCamp

Zainteresowanych zapraszam na stronę kampa.co.uk tam znajdziecie wszystko co może przydać się na kemping.

Jestem oficjalnym importerem tej marki więc ceny także są atrakcyjne zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź drogą mailową.

Pozdrawiam

qbek
Godzinę temu, SilesiaCamp napisał:

Jestem oficjalnym importerem tej marki

Sugerowałbym utworzenie na forum konta firmowego, żeby nie być posądzanym o niecne zamiary ;) 

SilesiaCamp
23 minuty temu, qbek napisał:

Sugerowałbym utworzenie na forum konta firmowego, żeby nie być posądzanym o niecne zamiary ;) 

Wiem wiem zapytanie o utworzenie już jest u administratora :ok:

danielpoz
W dniu ‎05‎.‎11‎.‎2018 o 00:13, Voku napisał:

Czyli opłaca się je teraz kupować.

Są w cenie Aspenów więc chyba warto ;)

mundek28

Witam. Powrócę do tematu krzesełek Dukdolf. Jak te krzesełka zachowują się gdy podłoga jest rozłożona na miękkim np piaszczystym podłożu?Czy nie wygniatają w niej trwałych wgnieceń?

witus
Cytat

Tylko Dukdalfy te powyżej 120 kg ... te najtańsze to szajs, notorycznie strzelają w nich nity, alebo się połamały jak brat chciał się przeciągnąć. 

danielpoz
3 godziny temu, mundek28 napisał:

Witam. Powrócę do tematu krzesełek Dukdolf. Jak te krzesełka zachowują się gdy podłoga jest rozłożona na miękkim np piaszczystym podłożu?Czy nie wygniatają w niej trwałych wgnieceń?

Który model? 

Voku

Kup od Sebastiana z FB krzesełka i cały sprzęt za parę złotych i będziesz miał spokój, przynajmniej jak się połamią to nie będzie kasy szkoda. 

Maras
8 godzin temu, Voku napisał:

Kup od Sebastiana z FB krzesełka i cały sprzęt za parę złotych i będziesz miał spokój, przynajmniej jak się połamią to nie będzie kasy szkoda. 

Ale Dukdalf Paso Doble  się nie łamią :)   a jego dmc to 135kg   

jagodek

Osobiście kupiłem krzesła Isabella Thor z podnóżkiem, natomiast rzeczywiście miałem dylemat które krzesła wybrać Dukdalf, czy Isabella. Po kilku rozstawieniach uważam mój wybór za trafny.

@mundek28 - krzesła na podłodze rozstawionej na miękkim podłożu zostawiają wgniecenia, jak najbardziej. Podłoga jednakże wraca do poprzedniego stanu i nie ma problemu.

Mam jednak pytanie, czy słyszeliście o kradzieżach mebli kempingowych na wybrzeżu? Z uwagi na wartość, jest sens zabezpieczać je ?

Lucek26
2 godziny temu, Maras napisał:

Ale Dukdalf Paso Doble  się nie łamią :)  a jego dmc to 135kg   

Dukdalf Limbo DMC-  150 kg.

Super fotele do siedzenia, a  razem z podnozkiem do lezenia i opalania.:ok:

mundek28

Chodziło mi o te dukdalfy o wiekszym udżwigu które mają cztery osobne nogi.Z tym że niektóre modele mają-/ Cha Cha/ nogi zakończone na półokrągło a inne/-Dynamic,Dolce,Mesh, Presto / na płasko.