Skocz do zawartości

Kupno krzeseł kempingowych


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.03.2023 o 08:31, Voku napisał(a):

Wydaje mi się że dla niskich osób, nie są też jakieś super lekkie 4,8kg i są do 110kg co je u mnie przekreśla. 
Ja  zastanawiałem się nad dwoma krzesełkami albo Westfield Zenith waga około 4,4kg i 140kg, ale ostatecznie dostałem dobrą cenę na Dukdalf Dynamic waga 4,2kg i 140kg składają się bardziej płasko i mają 4 nóżki bez dolnej poprzeczki. 
Co do stołu to padło na duży 4 osobowy stół 120x70 ultra lekkki stół Bergera waga 4,88kg (obecnie mam Westfielda 120x80 waga ok 12kg) - https://sklep.ack.com.pl/stol-berger-120x70cm-blat-caly-brazowy--ber732370

Ultra lekkie krzesła są też Dukdalf Aspen 3,1kg, ale są do 100kg 

Zobaczymy czy da to radę taki zestaw. Jak pisałem w kamperku ze względu na to że często staje się gdzieś na parkingach itd. Tych rzeczy używa się dużo mniej niż w przyczepie, trochę więcej w sezonie letnim gdzie mamy możliwość wjechania na kemping i się rozłożenia, często też chowa się mebelki na noc albo wyjmuje na chwilę,  zależało mi na czymś lekkim i kompaktowym. 

Zobacz na Dukdalf , nic lepszego nie ma. Są różne wersje wielkości, oparcia, kolorystyki i wytrzymałości. 

W dniu 28.03.2023 o 09:05, Misio napisał(a):

Ja używam Dukdalf Aspen ale ich nośność jest do 100kg, chociaż czasem przyjmuję gości grubo ponad 100 ;)

Pierwszą sztukę kupiłem w 2010roku (roczny, "powystawowy")...i nadal służy.

Tak samo mam Dukdalfa na balkonie z "automatycznym" podnóżkiem - kupiony w 2012roku

Jakoś wolę krzesła z belką na dole - by nóżka się nie zapadała, albo jak idę w gości nie uszkodziła podłogi w przedsionku...

 

Za to szukam dobrego i lekkiego leżako/wózka plażowego...

Widziałem jak takie krzesełko złożyło się pod „dużym” gościem , nie trwało to więcej niż 0,3 sec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Sebtent

Opublikowane grafiki

W dniu 1.04.2023 o 06:40, Dodi napisał(a):

Zobacz na Dukdalf , nic lepszego nie ma. Są różne wersje wielkości, oparcia, kolorystyki i wytrzymałości. 

Tak patrzyłem, dla mnie wyznacznikiem była waga i nośność 140kg i z Dukdalfa tylko te było dostępne na tą chwilę.
Ogólnie, krzesełko jak krzesełko jakoś d... nie urywa, przy tej cenie pewnie znalazło by się coś lepszego, ale nie miałem za dużo czasu na szukanie więc padło na dukdalf dynamic a że dostałem fajny rabat no to są.
Mam nadziej że po roku się nie rozlecą bo mają taki dziwny zawias :D . Z częściami serwisowymi nie powinno być w razie czego problemu widzę że dokupi się  każda śrubkę do nich .
Podoba mi się że 4 krzesła zajmują połowę mniej miejsca niż te co miałem, ważą 4kg a nie jak obecne 7kg :D. Stolik super, super lekki i stabilny do Westfielda którego mam to waga piórkowa ten waży 13kg  

PS. Krzesełka stare mam do oddania, są uszkodzone jedno sprawne. Tylko odbiór osobisty prze najbliższe 2 dni. 

20230329_164454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.