Skocz do zawartości

Kupno krzeseł kempingowych


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Sebastian ma krzesła Bergera różne, ten cały komplet który widać u mnie na filmach jest od niego, krzesełka po chyba 140zł z dostawką po 170zł. Przynajmniej nie żal jak się rozpadnie. Nawet bym się nie zastanawiał nad tymi z decathlonu przy tych cenach.

Jacek coś przyczepkę mam na parkingu możesz sobie zobaczyć jak wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Sebtent

Opublikowane grafiki

1 minutę temu, jacek00 napisał:


 

 


W sensie, że brałbyś te Bergery czy Decathlony? emoji3.png

 

Nie no Bergery, zalezy na czym komu zależy jak na nowych to decatlony jak na wystawowych czy coś w ten deseń to brać od Sebastiana, miał rożne od lekkich po cięższe, od małych po duże. Stolik też mam od niego za pół darmo.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno 4 Bergery:  Klappsessel RR blau Art. Nr. 729700

 

do nich dedykowane, wkładane w krzesło podnóżki ( rewelacja ) i do tego poduszki podgłówki i jestem mega zadowolony.

IMG_20190905_155249.jpg

IMG_20190907_125513.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, jacek00 napisał:


 

 


W sensie, że brałbyś te Bergery czy Decathlony? emoji3.png

 

Jacek Bergery! Ja wyhaczyłem u Sebastiana Wesfield Advencer nie wiem czy je ma, ale te są rewelacyjne.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacek00 napisał:

O tych mówisz? https://www.olx.pl/oferta/krzeslo-turystyczne-berger-z-regulowanym-oparciem-CID767-IDBrfir.html

Nigdy ich nie widziałem na żywo, ale na fotkach nie sprawiają dobrego wrażenia. W dodatku są dużo cięższe

Ja mam takie 

IMG_20190911_164620.jpg

Waga coś koło 4kg

Do lata dokupię 2 szt + podnóżki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli krzesło za 85 wygląda tak jak krzesło za 80-100 to jest ok. Jeśli natomiast krzesło za 85, wygląda na pierwszy rzut oka jak krzesło za 200-300 zł, to może być różnie.

Przeczytaj dokładnie zasady zwrotu. Jak zasady będą normalne to zamawiaj i testuj. Jeśli krzesła okażą się szajsem to je zwrócisz, jeśli będą fajne, to znaczy że dobra okazja się trafiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem krzesła niemarkowe za taką cenę nie mają sensu. Elementy plastikowe i nity z pewnością pękną, gdyż są słabej jakości. Może zdarzyć się, że będą pękać hurtowo tak jak krzesła z Jysk za 80 zł, czego byłem świadkiem? Moja rada, kup markowe. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem, wysyłka ekspresem (DHL) krzesła made in germany i wyglądają dobrze, solidnie, mysle ze korzystając z nich  maksymalnie 3 tygodnie w roku to posłużą dosyc długo. Teraz szukam stolika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2019 o 11:49, Lukbart napisał:

Screenshot_20190929_114839_com.android.chrome.jpg

20190814_161305.thumb.jpg.856c1450cc887dd2bbdf65e7175ec661.jpg

Jeśli to jest to samo (na moim leży tylko gąbka z biedronki) to ja takie kupiłem za całe 10pln na giełdzie gdzie zwożą różne klamoty z DE. Moje bylo zepsute (jak podniesiesz podłokietnik to tam jest łączenie nóg przy użyciu sworznia zakończonego przez 2 segery - w moim jednego brakowało, a w sklepie kosztował 10gr, dostałem go za darmo... :)  Sprawne czasem bywają po 20-40 pln. Jedno też miałem już wcześniej ale podarła mi się siatka na siedzeniu i potem kolega gdzieś mi zgubił (zostało u niego w przyczepie) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
4 godziny temu, filipert napisał:

Podnóżków brak ale krzesła są:

https://www.olx.pl/oferta/krzeslo-turystyczne-CID767-IDE1jlp.html

spory wybór jeszcze

To jest jakaś filia Sebastiana czy w jednym mieście mu konkurencja urosła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.