Skocz do zawartości
belmondo

Kupno krzeseł kempingowych

Rekomendowane odpowiedzi

belmondo

Potrzebuje kupić krzesła kempingowe z podnózkiem w kolorze biało-niebieskim.Jedno krzesło musi musi wytrzymać wagę do 120 kg.Co polecacie?

Wiem ,ze Aspen sa fajne z firmy Dukdalf ale drogie .Wizualnie podobne ale tańsze sa krzesła Venecja Comfort  ,teraz  http://tanicaravaning.pl/pl/c/Meble-i-naczynia-kempingowe/87

za 140 zł.Co sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

Aspen jest dla Ciebie za słabe (do 100kg) brat mi jedno połamał wykładając się po obiedzie ;) kupiłem teraz model do 130 kg Cha Cha Dukdalfa - lub podobny. Innych nie potrafię polecić. Kiedyś miałem odrobinę tańsze francuskie, po sezone zaczęły się strzępić na szczęście w sklepie karawaningowym kupowałem, pozwolili mi zwrócić wszystkie - stwierdzili, że odsyłają je do producenta. Kupiłem Dukdalfy bo to standard jak rozejrzysz się wśród Niemców i Holendrów. Miałem też jedno z Auchan podobne kolorystycznie ale to była tragedia korodowały nity i blaszki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Socale

Pozwolę sobie Drodzy Koledzy zapodać skrót do mojego małego porównania krzeseł.

Nie cena, nie nazwa tylko fizyczne cechy krzeseł poddałem swojej ocenie:

http://forum.karawaning.pl/topic/14229-wyprzeda%C5%BC-krzese%C5%82-ogrokempingowych/?hl=%2Bwyprzeda%C5%BC+%2Bkrzese%C5%82

Duże zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
belmondo

Aspen to dla żony i syna myslałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras

Dukdalf  a dokładnie Paso Doble ,wytrzyma 135 kg !!! .Można do nich dokupić podnóżek .

Mam już te krzesła ponad 5 lat i nadal są sprawne. 

Kasa do wydania nie mała ale masz pewność ,że posłużą długo w porównaniu z wynalazkami "no name" z marketów lub Jysk-a 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
belmondo

Dzięki za rady ,dla siebie musze miec mocne krzesło  ,a dla żony i syna cos porzadnego do 100 kg.Rzeczywiście trzeba kupic to co Niemiec i Holender używa.Czekam na dalsze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
belmondo

Fajne te fotele,dobra sprawa z tą regulacją nóżek,wyglądają  konkretnie ale czy są tez takie w kol. niebieskim  :foch:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heniekag

My używamy takie i bardzo sobie chwalimy. Mają jeszcze taką plastikową nakładkę, że i jest jak postawić ciastko z kawą czy innym piwkiem. :-)

post-10895-0-01978000-1382432471_thumb.jpgpost-10895-0-81559600-1382432478_thumb.jpgpost-10895-0-11374800-1382432486_thumb.jpgpost-10895-0-37047500-1382432492_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bartekzg

Dukdalf  a dokładnie Paso Doble ,wytrzyma 135 kg !!! .Można do nich dokupić podnóżek .

Mam już te krzesła ponad 5 lat i nadal są sprawne. 

Kasa do wydania nie mała ale masz pewność ,że posłużą długo w porównaniu z wynalazkami "no name" z marketów lub Jysk-a 

dokładnie tak, my również używamy Dukdalf-a i jesteśmy bardzo zadowoleni. Warto poszukać bo nam udało się kupić w zestawie ( 2 krzesła + dwa podnóżki) i cena wtedy jest dużo przyjemniejsza a nawet porównywalna do podbnych no name z marketu

Edytowane przez Szyszki (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarobaro

Heniekag gdzie kupione te twoje krzeselka i w jakiej cenie i z czego jest material na siedziskach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
belmondo

dokładnie tak, my również używamy Dukdalf-a i jesteśmy bardzo zadowoleni. Warto poszukać bo nam udało się kupić w zestawie ( 2 krzesła + dwa podnóżki) i cena wtedy jest dużo przyjemniejsza a nawet porównywalna do podbnych no name z marketu

Jaki model kupiliście ,do ilu kg  i jaka  była cena i mniej więcej kiedy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heniekag

Heniekag gdzie kupione te twoje krzeselka i w jakiej cenie i z czego jest material na siedziskach

My te krzesła kupiliśmy w Norwegi na jesiennej wyprzedaży za 350 NOK ale normalnie kosztują między 400 a 600 NOK i widzieliśmy je w Norwegii w wielu sklepach.

http://www.hillerstorp.se/svenska/sortiment/relax/17/Baden-Baden

post-10895-0-48711600-1382468469_thumb.jpg

Edytowane przez Heniekag (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BOGDANKRAKOW

My używamy takie i bardzo sobie chwalimy. Mają jeszcze taką plastikową nakładkę, że i jest jak postawić ciastko z kawą czy innym piwkiem. :-)

attachicon.gifDSC_0098.JPGattachicon.gifDSC_0266.jpgattachicon.gifDSC_0337.jpgattachicon.gifDSC_0700.jpg

ja również takie nabyłem i jestem zadowolony polecam.....dobrze ze biedronka jest tak blisko... :] cena 159 zl naprawde solidne i wygodne

Edytowane przez BOGDANKRAKOW (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

Heniekag ale to kresła rekreacyjne, nie da się na nich zjeść wygodnie przy stole bo nóg nie dasz pod siebie ? Czy jakoś to rozwiązali ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi