Skocz do zawartości

Kupno krzeseł kempingowych


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Cathay napisał:

Nie mam absolutnie żadnego biznesu w promowaniu Brunnerów, ale oglądałem te z Decathlonu, potem u kolegi Brunnery i różnica bardzo duża tych drugich. 

Być może. Ja jeszcze nie macałem ani jednego ani drugiego. Za to ostatnio macałem i przymierzałem się do McKinley Delux Pro z Intersportu. Fajne, wygodnie, wyglądają na solidne ale niestety po złożeniu wciąż duże. Niby składają się podobnie jak te z Decathlonu i Brunnery ale paczka po złożeniu ma chyba z 140-150 cm wysokości przez to dość wysokie oparcie.

tension-armchair-pro_186935_900_f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Sebtent

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, mundek28 napisał:

Dziwnie tanie a czy one się składają?

normalna cena to chyba 199 (w takiej cenie są tez w jula.pl :) ... czasami da sie coś "upolować" w sensownej cenie.
nie będę sie wypowiadał jak z trwałością (mam je parę dni) ale wydają sie wygodne i sa naprawę lekkie (jesli to dla kogoś ważne)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy ktoś użytkował bądż ma krzesła Vrijbuiter Byron Ergo? I drugie pytanie dotyczące podnóżków. Podnużki do Dukdolfów są nasuwane na poprzeczkę i wydaje się to dobrym rozwiązaniem ale są krzesła takie jak wymienione Vrijbuitery czy chyba Brennery które są końcami wkładane albo przykręcane do rurek trzymających siedzisko krzesła-co o takim rozwiązaniu możecie napisać?

Brunnery miało być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na nie teraz promocja - 90zł
Tanie, lekkie, niestety po złożeniu sterczą poprzeczki. Dwie z jednej, i jedna z drugiej strony, przez co ciężko się je wkłada na płasko (zajmują sporo miejsca) , pod łóżko przez drzwiczki. Są też ciut wąskie, przez co większe osoby mają dyskomfort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 14:23, danielpoz napisał:

O krzesłach z jyska już było tu kilka razy mowione. Są tanie i to jest ich zaleta. 

Są tanie i na tym te zalety się kończą. Ważę około 110 kg i bałem się na nie siadać. Nie chcę tu nikogo reklamować, ale Sebastian ze wcześniej wspomnianej grupy FB"miłośnicy namiotu kempingu" ma naprawdę spoko rzeczy. Choć najlepiej jest u Niego samemu przebrać, bo czasem delikatne skazy się trafiają, jednak z reklamacji na wysyłkę też się raczej nie wykręca. Co prawda teraz trochę podrożały, ale swojego czasu kupiłem u Niego krzesła (6szt +4 podnużki) za 840 zł., natomiast za ten sam komplet w sklepie musiałbym zapłacić grubo powyżej 3 tysięcy peelenów.

O takie https://www.google.com/search?q=westfield+advancer&oq=west&aqs=chrome.2.69i57j0j35i39j0.2338j0j7&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

 

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam od niego cały sprzęt, który widać na filmikach i wszytko gra, wiadomo sprzęt ma czasem jakieś skazy, ale za taką cenę nie ma co wybrzydzać, zresztą z tego się korzysta więc ładne wiecznie nie będzie :D. Przynajmniej nie będzie płaczu jak się krzesło zepsuje.
Miałem krzesła Exite i wytrzymały 1 rok, Miałem tez krzesła isabelle po chyba 400zł/1szt i tez jakością nie grzeszyły zwłaszcza konstrukcyjnie a tak mam tanie dobre krzesła. Nie pamiętam ile ale płaciłem coś koło 140zł/1szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam - użytkowane już 5 sezon - krzesła Outwell Goya Chair. Są mega wygodne i nie zamieniłbym na żadne inne. Oczywiście są to KRZESŁA (nie fotele).

No i trzeba jednak pilnować, żeby nie zapraszać na nie osób powyżej 100 kg:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na kempingu w  tym roku w Cro , podglądałem i "testowałem " wiele krzeseł , odwiedziłem też firmowy sklep Brunnera , niestety niektóre ceny z kosmosu . Zdecydowałem się na te

1444646668_Screenshot_2019-07-07KrzesoVRIJBUITERAVALONWAVE.png.f54fbeea9b0618961a88851630704ab8.pngFirma Vrijbuiter. W necie raczej dobre opinie ....Nie omieszkam skrobnąć kilka słów po przetestowaniu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mundek28 napisał:

Kolego Iven jestem ich bardzo ciekaw ale to chyba nie Byron Ergo tylko jakiś inny model Vrijbuiter?Jaki to model? Jaka cena?Jaka nośność?

Model Avalon , "udźwig" 135kg....gdzieś wyczytałem ,że dobre krzesła zaczynają się od 120kg. Cena 200zł. Byron Ergo są ciut większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.