Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuję żeby na bramce stanęła "Grupa Trzech" i już nikt gola nie strzeli zwłaszcza jak my sobie strzelimy (CocaCole) :hmm:

strzałkami do ... jak to się nazywa? rzutki, czy cuś.

Darts - fajna zabawa. Mieliśmy kiedyś takie w knajpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Darts - fajna zabawa. Mieliśmy kiedyś takie w knajpie.

 

 

Zabrakło mi tego słowa :ok: Miałem taką gierke z wkomórce i dużo się bawiłem, ale nazwa mi wyleciała.

 

Na trzech jak co też coś wymyśle, by nie nudno tam było :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem zdjęcia satelitarne kampingu w Nieborowie . Przecież te boiska są ogromne . Myślałem że mecz będzie rozegrany na boisku do siatkówki.??? :'(

W takim wypadku wzdłuż linii bocznych muszą być rozstawione szwedzkie stoły z jadłem i napitkami . Przecież aby tylko przebiec z piłka od bramki do bramki , trzeba się ze dwa razy posilić :ok:

Jak by nie było u nas za bramką na pewno jakiś mały stoliczek będzie rozstawiony ! Przecież bramkarze to najbardziej odpowiedzialni zawodnicy i muszą mieć dobrą kondycję podczas meczu. / Muszę opracować

wysokokaloryczne dania i napitki /

Myśle że moja propozycja meczu w wymiarze 6 razy po 5 minut z 15 minutowymi przerwami , przypadnie Wam do gustu ? ! :hmm::ok:

W przerwie zawodnik może podczas posiłku zagrać w kości . Chińczyk w tym wypadku nie jest wskazany bo to byłby doping! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, Staraj się staraj, bo takie klimaty to będziesz jeszcze wnukom opowiadał, jak to sie dziadek bawił :ok:

 

oj tak atk ja sie moge starać , ale wiesz jak to w zyciu bywa ...z córeczką nigdy nie wiadomo co i jak .... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boisko jest sporawe więc Serek pamiętaj , żeby zabrać plecak i lornetkę . Stoły wzdłuż boiska będą rozstawione co kilometr , więc lepiej mieć suchy prowiant w plecaku zanim dobiegniesz do czegoś gorącego. :laugh::hmm:

Dobra lornetka tez Ci sie przyda . Jako nasz lewoskrzydłowy w porę ujrzysz przeciwnika . My na bramce sie chyba okopiemy i będziemy wszystko namierzać przez peryskop . Przez radio będziemy Was informować gdzie np. jest napastnik Lepciak ! Jakby co to zawsze można wystrzelić race ostrzegawczą. :ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek

bedzie mi bardzo przykro jak nie dam rady dotrzec na zlocik

Ja widzę, że Tobie już jest bardzo przykro chociaż do zlotu jeszcze 3 miesiące.

Serek

ale wiesz jak to w zyciu bywa ...z córeczką nigdy nie wiadomo co i jak ....

Z córeczką to wiadomo - do zlotu będzie zdrowa. Gorzej z Tobą, zamiast lamentować bierz się za przyczepę. Zwołaj pospolite ruszenie i z pewnością się uda. Chyba zauważasz bezgraniczny optymizm w moim głosie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dziś twardo sie wziołem do roboty...

 

Dawaj fotki - będziemy Cię dopingować :ok:. Koledzy może tak żeby forum nie odciągało Serka to jakiegoś bana na miesiąc mu damy :hmm:, a fotki będzie nam na maile przesyłał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dziś twardo sie wziołem do roboty...

 

Dawaj fotki - będziemy Cię dopingować :ok:. Koledzy może tak żeby forum nie odciągało Serka to jakiegoś bana na miesiąc mu damy :hmm:, a fotki będzie nam na maile przesyłał

 

hahaha , ale smieszne ...to ja chyba sie musze brać za ten remont...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tat, tak, bana bo nic innego nie robi tylko na forumie siedzi i marudzi, że nie będzie mógł na zlot przyjechać.

Do roboty Sergiusz, do roboty :ok:

 

hhhhhmmmm :hmm::-]:hmm::ok: to ja moze załorze nowego posta i tam bedziećie mi kibicować i doradzac jak robic zeby zdąrzyć na zlot majowy ....w sobote bede u mojje mamy gdzie stoi mója niewiadka i rozpoczne ... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.