Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

Ponieważ kupiłem ją po sezonie więc nie miałem okazji nigdzie wyjechać. Na początek przegląd po zimie czy wszystko działa. Drugą sprawą jest wystrój wnętrza, w tym wypadku chodzi o rozjaśnienie tak jak u Ciebie.

W wystroju pomoże mi żona bo jest w tym bardzo dobra. Następną sprawą jest antena TV-sat oraz maszt do niej. Nie żebym całymi dniami przesiadywał przed TV ale dla dzieci

I do tego wszystkiego potrzebna jest pogoda. Co do pogody to wyobraź sobie, że gdy dzisiaj byłem w sadzie, na bzie zauważyłem pąki gotowe do rozwinięcia.

Z jednej strony cieszy ale czy to nie za wcześnie?

Ps. A moja budka przyjechała właśnie z Częstochowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary11

Śniło mi się, że przed wyjazdem do Nieborowa przyjechał do mnie Lepciak z Rysiaczkiem dogadać szczegóły zlotu.

Rozmawiałem z Rysiaczkiem na ten temat i okazało się, że obaj przespaliśmy ten moment. Ale zapewniam, że odpowiednie ruchy organizacyjne w celu wyjazdu do Białegostoku zostały już uzgodnione i teraz pozostaje nam tylko zgadanie się co do terminu. Oraz wymuszenie urlopu na pracodawcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotek52,

Może i tak zrobię jak TY.

Lepciak,

Ja petycję o swój urlop majowy złożyłem już w listopadzie a do dziś nie dostałem odpowiedzi. Ale brak wieści to u nas dobre wieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie to kącik gdzie rozmawiamy o rozrywkach na Zlocie . Rozumiem Kotuś że będziesz na tych linkach wykonywał akrobacje dla uciechy Nas wszystkich . Nie widzę Cie na liście Zlotowej ? Kotek napisz lepiej jakiego koloru będziesz miał lampki na przedsionku i na przyczepie . . Mam identyczny ganek i antenę a nie chcę sie mylić szukając ,,cycepki ,, / moge dostac w pysk od Twojej małżonki jak sie bedę kierował na ,,wyro,, tylko anteną i gankiem / .

Do rozegrania meczu , Niewiadów i reszta różnych tam dziwnych pojazdów , brakuje jeszcze dwie załogi ! Musisz przyjechać . Dokopiemy im na pewno gdyż z nami będą namiotowcy i mieszkańcy domków .

Mecz musi mieć oprawę ! Szaliki trąbki i inne akcesoria mile wskazane . Moja Basia telefonicznie stwierdziła że nie będzie żadną czilriderką ale będzie stała za bramką patrząc na moja kondycje z apteczka pierwszej pomocy !

Znając kondycję Lepciaka będzie stał na drugiej bramce z apteczka i Krysią za bramką ! / na początku meczu wymienimy sie apteczkami , u mnie Strong Warka u Ciebie Specjal / wszystko bezalkoholowe

Ojcowie pomyślcie aby Wasze córki miały stroje do ubarwienia meczy w tańcach obok boiska ! -Disco polo jest -

 

I o tym piszcie a nie o zas.....ych farelkach . Na pewno nikomu nie będzie zimno . Obiecuję !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczek

Znając kondycję Lepciaka

Nie znasz kondycji lepciaka. Na zlocie w Kozienicach integrowałem się z całą przybyłą młodzieżą grając z nimi w piłkę nożną. W naszej drużynie były dzieci: Yabulona, Leszka, Artly'ego, Mariusza, Tomekka i kupa innych których rodziców nie pamiętam bo rodzice z nami nie grali. Na zlot w Nieborowie przybędzie z pewnością cały mój team powiększony o drugą córkę Tomekka - Olę, której w Kozienicach zabrakło i o mało co byśmy przez to nasze mecze przegrali.

Rysiaczku - z uwagi na młodzież swoją bramkę możesz zamurować tylko butelkami z Coca Colą, Pepsi Colą i podobnymi napojami dla młodzieży umieszczając w prawym okienku jedno piwo (bezalkoholowe) dla super napastnika w mojej osobie. Dobrze byłoby, abyś zaopatrzył siebie (i twoich zawodników) w nakolanniki gdyż już w pierwszej połowie meczu planujemy rzucić Was na kolana.

Ze sportowym pozdrowieniem :ok::ok::ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie muszę brać nakolenników . Nasza bramka i tak będzie odwrócona siatką do boiska i za tą siatka będę sobie leżał i patrzył jak usiłujesz wlepić nam gola ! Z drugiej strony bramki będą zasieki gdybyś nas chciał zajść od tyłu . A do tego jeszcze gaz łzawiący i woda z hydrantu. A w ogóle u nas bramkarzy będzie trzech bo samemu było by mi nudno ! :ok::ok::ok:

Nie wiem co Nasz sportowy menadżer Michał powie na takie zasady .

Ja uważam ze jest to fer .

PS. Będziemy mieli jeszcze w rekach metalowe bule i pożyczony za piwo łuk od Jacka . Będziemy celować tylko w łydki ale kask na wszelki wypadek sobie zabierz ! Wiesz jak coca cola wpływa na celność !

Będzie nas o wiele więcej niż myślisz . Popatrz na zdjecie przyczepki pod postami Adama Hardta , toć to Niewiadka tylko foto takie wydłużone .

Kotek ! ratuj honor Niwewiadowa ! :) Będziesz w ataku . Siekierkę i łańcuchy mam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Nasz sportowy menadżer Michał powie na takie zasady .

Ja uważam ze jest to fer .

 

 

Czyli nie będziemy rozdrabniać się na kilka dyscyplin i konkurencji a zintegrujemy wszystko na raz :) :) Siatkówka metalowymi kulami do bouli (ewentualnie noga), piłka nożna z łucznictwem (strzelamy poniżej... ud), przeciąganie liny naszpikowanej strzałkami do ... jak to się nazywa? rzutki, czy cuś. :ok:

 

To wstępne pomysły, nowe napewno się zrodzą :ok: :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.