Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Cały dzień sie bawiłem z założeniem głupawych miśków szaro -białych w drzwiach przyczepy. Na cholerę mi to potrzebne ? Basia mówi że ładne ! :przyczepa:

Jacek wydrukowałem 4 egzemplarze śpiewnika . Jeden jest dla Ciebie , drugi dla Lepciaka i dwa w rezerwie !

Już za parę dni za dni parę , wezmę plecak swój i gitarę ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja dziś założyłem koła no i przejrzałem śledzie do przedsionka przed nowym sezonem. W środku syf i goło bo ani materacy, ani zasłonek, ani firanek . Powoli zaczynam znosić graty do przyczepki .

 

Co tak późno???!!!!! Ja już tydzień temu w przyczepie nocowałem. :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym roku faktycznie późno sezon zaczynam ale to głównie przez uczelnie :hop1:. Madzia skutecznie mnie mobilizuje do robienia wszystkich projektów tak abyśmy w maju mieli więcej czasu na wyjazdy :przyczepa::piwo:. No jak se pomyśle że jeszcze tylko 4 dni na uczelnie i potem to wolne i zlot :piwo: to aż chce się żyć.

 

Rok temu to już w marcu :blagac:, ale i pogoda była lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniach 30.04 - 4.05 2008 odbędzie sie w Sandomierzu Festiwal Filmów „NIEzwykłych”

– pokazy filmowe i spotkania autorskie,

w festiwalu wezmą udział m.in.: Jacek Bromski, Maja Komorowska, Olgierd Łukaszewicz,

1.05.2008

koncert zespołu „RAZ, DWA, TRZY”

Dom Katolicki

3.05.2008

„Majówka rekreacyjna”

- mini turnieje rekreacyjne, grillowanie, koncerty

„Festiwal Kultury Skate’owskiej”

– konkurs jazdy na deskorolce

Park „Piszczele”

Skate Park

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak aby nie było nieporozumień przyczepa NAJ to wcale nie najładniejsza.Komuś może się spodobać jakieś praktyczne rozwiązanie innemu że jest w 100% oryginalna zaś innemu właścicielka :przyczepa: To właśnie są kryteria NAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może taki zlotowy strój bo o czerwonych szortach była wcześniej mowa.

Do gustownych czerwonych majteczek dodajemy od dziewczyn dwie pary rajstop, gumowa rękawiczka, worek na śmieci i mamy uczestnika zlotu :ok::ok:

Fotka z www.joemonster.org

post-44753-imported-0e591860-11b3-4e03-802b-370b6da1dae4_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Serku . Na chłodne wieczory powinna być wersja ,,HOT.. Dwie poduchy , z przodu i z tyłu opasane paskiem z cekinami . Na głowę proponowałbym moherowy berecik aby ciepełko z wypitego piwa zbyt szybko nie parowało. Na nogi blue walonki i można brykać z kuflem po kałużach! :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'> :ok:

 

Ryszardzie po jakich kałużach...???? :ok::ok: ojoj Ty chyba chcesz czerwoną kartkę :ok: ...ja Ci dam kałuże ...ma byc piekna słoneczna pogoda ...bo moje gwiazdki nie wyjda z domku jak bedzie cały czas mokro oojojojojojopj .... :ok::ok::ok::]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja czerwona gacie mam jak co :ok: Przyczepa już też prawie przyszykowana - gaz sprawdzony, instalacja wodna odkażona, instalacja elektryczna sprawna :ok: Teraz mycie wewnątrz (Ania) i ja na zewnątrz :ok: Do roboty!!! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.