Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na Zlocie w Kozienicach zrobiliśmy tak. Wszystkie foty ze wszystkich aparatów zostały zrzucone na dysk twardy . Krótka weryfikacja aby usunąć fotki niewyraźne i wypalamy to wszystko na płytkach DVD . Każdy ma przekrój wszystkiego co zostało zarejestrowane a zarazem indywidualne spojrzenie każdego ze Zlotowiczów ! No jest pamiątka na długie zimowe wieczory ! :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przytargam kamerę, ale może Rysiaczek jakiś statyw pożyczy, bo ja jako amator takiego sprzętu nie posiadam. Kamera niestety na taśmę o max czasie ngrywania chyba 1 godzina, ale zobaczę jakie można teraz kupić kasety D8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli każdy będzie biegał z kamerą to kogo i co będzie filmował . Nie każdy sobie tego życzy i myślę że po 17.00 wystarczy jedna dyżurna do sfilmowania ciekawych momentów. Koliberku nagrywanie jak na kamerze przemysłowej mija się z celem . Wszyscy chcemy mieć trochę intymności . Sam zresztą wiesz jak Ci ktoś pokazuje tasiemca z wesela gdzie godzinami ktoś z kimś tańczy a praktycznie nikogo to nie interesuje . Wystarczy 15-20 minut filmu ze Zlotu z ciekawymi momentami. / dodatkowo krótkie fabułki które można dla rozrywki nagrać ! / . Myślę że kawałek meczu ,jakieś gry , serwowane dania , pokazanie wszystkich uczestników , wystarczy aby taką migawkę sporządzić ! Zabytki , wycieczki to inna sprawa i kazdy robi co chce ! :hehe::hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście w jaki sposób nasz kolega Lepciak napisał Swoje zgłoszenie na Zlot . ON + żONA + PRZYCZEPKA + 3 PIWA / słownie TRZY . że to jest bezalkoholowe to wiemy .

Zbysiu z Twoich deklaracji na forum obiecałeś Tomiemu i ThOrnowi , po butelce Specjala. Czy chcesz spędzić Zlot przy jednej butelce ?????

JEDNO :hehe::):):)

Czyżbyś zachorzał ? Zapomniałeś że mnie też obiecałeś :hehe: !

Ale nie przejmuj sie ! Specjalnie dla Ciebie przywiozę skrzynkę lemoniady . Napisz tylko jaki kolor lubisz . :hehe:

 

Yabulonku zawsze mam w samochodzie dwa statywy. Myślę że damy sobie rade !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

W końcu udało mi się doczytać najdłuższy temat tego forum do końca, ile dni to trwało- nie pamiętam. Najważniejsze, że będę w temacie, byle tylko nie kazali mi wychodzić, bo stracę wątek. To było chyba z filmu „Oskar”

Tak naprawdę to nie mogę się doczekać obejrzenia tych wszystkich ciekawostek, o których piszecie. Na dniach powinienem mieć pewność, co do urlopu, a wtedy dopisuję się na listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysiu,problem polega na tym,że przy filmowaniu "wybiurczym" wiele ciekawych momentów umyka,bo wszyscy biorą w nich udział.na kilku zlotach nagrywaliśmy wszystko,nawet z kilku kamer,a póżniej robiliśmy montaż.90%materiału trafiało do śmieci,ale z tych 10 powstawała fajna pamiątka.nie mam na myśli pokazywania jak ktoś "dłubie w nosie",tylko ciekawych,wesołych momentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.