Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, filipert napisał:

Szukaj przyczepy bez prawa do rejestracji (najczęściej brak dowodu rej.), są połowę tańsze.

Lawetą podwieziesz pod ROD a potem doholujesz.

Dzięki za radę.

Chociaż pierwsze poszukiwania mało owocne. Nie widzę specjalnie takich ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2021 o 09:06, jacek00 napisał:

Buda już wisi kilka miesięcy i sprzedać się nie może mimo bardzo atrakcyjnej ceny. Co się rzuca w oczy to nieoryginalne obszycia kanap i łóżek. Buda jest sprowadzona z DE, więc prawdopodobnie po jakiś przejściach. 

Niekoniecznie - ja kupiłem przyczepkę rodem z DE dwa tygodnie temu i jest uważam w niezłym stanie.

Właściciel zostawił sztućce,  pościel i nawet jakieś pierdoły osobiste.

Aż jestem zdziwiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bury Kocur napisał:

Niekoniecznie - ja kupiłem przyczepkę rodem z DE dwa tygodnie temu i jest uważam w niezłym stanie.

Właściciel zostawił sztućce,  pościel i nawet jakieś pierdoły osobiste.

Aż jestem zdziwiony...

No ale co to ma do rzeczy? Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Niemal nowa przyczepa (chyba roczna) z DE, w której ktoś zadał sobie trud aby wymienić wszystkie obicia kanap? Po co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacek00 napisał:

No ale co to ma do rzeczy? Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Niemal nowa przyczepa (chyba roczna) z DE, w której ktoś zadał sobie trud aby wymienić wszystkie obicia kanap? Po co? 

to chyba domena  handlowców w PL...

Po co ?

Może aby zarobić na czymś dodatkowo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bury Kocur napisał:

to chyba domena  handlowców w PL...

Po co ?

Może aby zarobić na czymś dodatkowo ...

Nie znam żadnego handlarza, który by z własniej i nieprzymuszonej woli cokolwiek zrobił i zainwestował pieniądze ;) Raczej jest w tym przypadku inny powód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DarekSłupsk napisał:

Nie oglądałem ale z fotek wygląda na okazję. Ja juz mam , jak ktoś szuka takiej to dzwońcie. 

Screenshot_2021-05-29-09-41-26-749_com.facebook.katana.jpg

 

Angielka, łączony dach i okazja? To oksymoron ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, nie mam pojecia... Jakies sugestie? Marka bez marki, co o tym sądzicie? Resized_20210530_123402.thumb.jpeg.3c9f82349e61f0283aef43104042037a.jpeg  

 

 

To jest jakiś Sterckeman Evolution:

 

https://www.idylcar.fr/fr/caravane-sterckeman-evolution-510-pe-57600/

 

Do tego zarejestrowana z DMC 750, gdzie fabrycznie było chyba 1500 kg. Ewidentny wałek  

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2021 o 14:45, filipert napisał:

Szukaj przyczepy bez prawa do rejestracji (najczęściej brak dowodu rej.), są połowę tańsze.

Lawetą podwieziesz pod ROD a potem doholujesz.

Czytam raz jeszcze ten wątek i tak mnie zastanowiło powyższe - może to głupie pytanie, ale skąd bierze się taki sprzęt bez dowodu rejestr. bez prawa do rejestracji?

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.