Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, DarekSłupsk napisał:

Rozwiń, co złego jest w Hobby?

Darek ci co nie mieli takiej przyczepy szybko ci powiedzą co z nią nie tak:sciana:, a jak poczytasz Forum to też dużo się dowiesz:D, wiesz co jest najlepsze że najwięcej do powiedzenia mają ci co nie mieli takiej przyczepy ale miał ich kolega, lub gdzieś coś słyszeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mandrol napisał:

Kiedyś taką chciałem kupić ale u Klai mi odradzono ze względu na problem z przednimi oknami, z którymi Hobby dało ciała. Odpuściłem. Ale cepka piękna ?

Mi też odradzano i dlatego kupiłem 20 letniego Burnstera. 

 

1 godzinę temu, DarekSłupsk napisał:

Chaialbym kupić taką przyczepe. Możecie coś o niej napisać. Wady i zalety 

Screenshot_20210417_181609_pl.tablica.jpg

Screenshot_20210417_181602_pl.tablica.jpg

Jak czytam że ktoś doszukuje się wad w takiej przyczepie to śmiech mnie ogarnia. Przecież wiadomo :

1. Prowadzi się beznadziejnie (pewnie jest bez stabilizatora).

2. Wewnątrz pewnie smród zabija po otwarciu drzwi.

3. Na bank nie ma nawet umywalki

4. Mała lodówka

5. Brak ogrzewania

i pewnie największy minus to oświetlenie LED. Można jeszcze by kupę innych wad wymienić. 

Zalet brak.

po prostu dramat. :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 13:16, andrewsurfer napisał:

I jak kupiłeś tą przyczepę, bo widzę że już nie ma w ofertach, całe dwa dni była, tak jak mówiłem taki układ schodzi na pniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peja76 napisał:

I jak kupiłeś tą przyczepę, bo widzę że już nie ma w ofertach, całe dwa dni była, tak jak mówiłem taki układ schodzi na pniu.

albo niebawem będzie w "lepszej" cenie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, andrewsurfer napisał:

Kupiona także dzięki za zmotywowanie żeby wybrać sie po nią 400km 

No to git, to teraz widzimy się na jakimś kempingu, myślę że chwilę i by jej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2021 o 20:34, yossa napisał:

Witam. Potrzebuję porady co do tej czarnej kreski idącej od okna do boku oraz na łączeniu ściany z sufitem. Czeka mnie 750km jazdy i nie wiem czy martwić się tym a tylko to mnie martwi. IMG-20210415-WA0051.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Wygląda jakby płyty sufitu pociągnęły wilgoć i spuchły na łączeniu. U mnie taka kreska pojawiła się po zacieku okna ale jest mniejsza i jest od okna a tu jest spora szrama od ściany.  Trzeba takie ślady zawsze dobrze obadać. Nie zaszkodzi odkręcić maskownice okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, w79 napisał:

Nie wierze..... ? 

Podzielam. 

 

Nie wiem, kto chciałby wypożyczyć taką przyczepę. Moim zdaniem szkoda zachodu. Dla sprzedawcy plus za szczerość ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, filipert napisał:

Oj! Zdziwiłbyś się ;)

 

Co, poza CCC, może decydować o chęci wypożyczenia akurat powypadkowej przyczepy/kampera? Pomijam aspekt, że wiele z nich może być naprawione na tyle dokładnie, że nie pozna się na pierwszy rzut oka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.