Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Przyczepy już nie szukam ale z nudów przeglądałem ogłoszenia i trafiłem na tą przyczepe: https://www.otomoto.pl/oferta/caravelair-eden-przyczepa-kempingowa-caravelair-eden-klimatyzacja-750-kg-dmc-ID6DPr22.html

Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje ze DMC było kombinowane. Co o tym myślicie? Ciekaw jestem waszego zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KrzysztofCC napisał:

Siema. Przyczepy już nie szukam ale z nudów przeglądałem ogłoszenia i trafiłem na tą przyczepe: https://www.otomoto.pl/oferta/caravelair-eden-przyczepa-kempingowa-caravelair-eden-klimatyzacja-750-kg-dmc-ID6DPr22.html

Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje ze DMC było kombinowane. Co o tym myślicie? Ciekaw jestem waszego zdania

Została odchudzona o zbędne graty :lol:

image;s=1080x720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rast84 napisał:

A co sądzicie o tym ogłoszeniu? Z góry piękne dzięki za Wasze opinie.

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-aviva-adria-przyczepa-kempingowa-ID6DPOeW.html

Buda już wisi kilka miesięcy i sprzedać się nie może mimo bardzo atrakcyjnej ceny. Co się rzuca w oczy to nieoryginalne obszycia kanap i łóżek. Buda jest sprowadzona z DE, więc prawdopodobnie po jakiś przejściach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Rast84 napisał:

A jeżeli w dowodzie auta mam 1300 na haku i np ciągnę przyczepe z dmc 1400 to łamie przepisy czy np nie wioze w niej wiele rzeczy i w razie kontroli co jest? Jak policja podchodzi do takich kontroli?

Nie możesz jej ciągać, liczy się to co w papierach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze.

Od 2-3 tygodni czytam Wasze forum, przeglądam oferty na olx/otomoto/itp. i szczerze mówiąc z dnia na dzień coraz większy mętlik. 

Szukam przyczepy z wyłącznym przeznaczeniem na działkę. Wcześniej planowałem zakupić holendra, ale lokalizacja nie pozwoli na wstawienie niczego co musi przyjechać na lawecie. Zdaję sobie sprawę, że moment fatalny z uwagi na wzrost cen i małą podaż, ale co zrobić....z tym już nic nie zrobię.

Z uwagi na fakt, że przyczepa będzie tak naprawdę "domkiem działkowym" zależy mi przede wszystkim na stanie (rocznik bez znaczenia) oraz możliwie największą łazienkę i toaletę (optymalnie gdyby była osobna kabina prysznicowa). Wpadła mi w oko przyczepa z linku poniżej. Czy możecie określić czy jest godna uwagi? Czy ma ktoś jakieś doświadczenia ze sprzedającym?

https://www.otomoto.pl/oferta/coachman-pastiche-520-4-luksusowa-4-5-osobowa-osobny-prysznic-przedsionek-ID6DGQ7k.html#cd5a0c2a93

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2021 o 16:44, peja76 napisał:

Nawet nie chce mi się tego czytać, powiedz mi czy napisali że 10letnią toyotę ruda zjada, pewno nie, i co z tego że auto bezawaryjne jak po 10latach pod maską rude się robi,  jak pojedziesz do serwisu to ci powiedzą że jest to rdza strukturalna:mlot:,pierwszy raz się z takim czymś spotkałem w serwisie toyoty, jak mi to powiedzieli to nie wiedziałem co odpowiedzieć, był to 8letni Yaris, bezwypadkowy jeden właściciel przebieg 70tyś km.

Jak odbierałem nowego Landka w salonie to już w dniu odbioru ramę miał pordzewiałą jak resztki muzealne po RUDY-m 102.

Czapa w salonie  "tojotomsyrenkomprzyjechałem" wciskała mi kit ,że rama pordzewiała bo auto jechało z Japonii drogą morską a w morzu jest dużo soli to i rama fest pordzewiała.

Do dzisiaj nie mogę wyjść z szoku po tych bzdurach jakie usłyszałem !!!  

Edytowane przez Jarosław69
syrenka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2021 o 11:32, Rast84 napisał:

A jeżeli w dowodzie auta mam 1300 na haku i np ciągnę przyczepe z dmc 1400 to łamie przepisy czy np nie wioze w niej wiele rzeczy i w razie kontroli co jest? Jak policja podchodzi do takich kontroli?

Brak uprawnień, brak ubezpieczenia, po wypadku kryminał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kennypb napisał:

Możesz rozwinąć? Działka nie jest budowlana. Miałem na myśli ROD.

Szukaj przyczepy bez prawa do rejestracji (najczęściej brak dowodu rej.), są połowę tańsze.

Lawetą podwieziesz pod ROD a potem doholujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.