Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.01.2020 o 08:01, sebka34 napisał:

Odpuść sobie tego sprzedawcę. Jak pijedziesz i zobaczysz co oni wyrabiają z przyczepami to będziesz w szoku. 

 

W dniu 31.01.2020 o 10:49, maciejek34 napisał:

Kolega chciał kupić, przód chyba pukniety, była wynajmowana, w środku według mnie mocno wyekspolatowana, kosztowała chyba ponad 30, jakoś udało mi się przekonać kolegę i nie kupił ;)

Wielkie dzięki za  pomoc, wczoraj zakończył się czas poszukiwań ,zakupiona budka to knaus sudwind 450  2001 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś kto może pomóc ocenić stan przyczepy mojemu koledze. Przyczepa znajduje się w okolicach Sierpca.

Mam parę zdjęć od sprzedawcy : zderzak tylny obtarty i było coś łatane z prawej strony zderzaka i w kabinie jakiś zżółkły silikon chyba nie oryginalny.

Rzućcie okiem jak możecie polećcie jakąś przyjazną dusze z okolic Sierpca.

 

IMG_20191127_121441 (Copy).jpg

IMG_20191127_121447 (Copy).jpg

 

 

IMG_20191127_121638 (Copy).jpg

IMG_20191127_120915 (Copy).jpg

Edytowane przez Maciek 1970 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakie macie opinie o sprzedawcach w Bieruniu? Podejrzałem na stronce przyczepkę która by mnie bardzo interesowała... A może ktoś też się tam wybiera na "oględziny" ?... Na stronie wyczytałem że udzielają rocznej gwarancji9 na " wilgoć".. Oferta ofertą, a rzeczywistość bywa inna...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Józek60 napisał:

Jakie macie opinie o sprzedawcach w Bieruniu?

Ja kupiłem swoją w Bieruniu pod adresem Warszawska 50 i jestem bardzo zadowolony, no może poza jedną rzeczą którą wiedzieli jak włączyć żeby wyglądało na działającą w 100%, ale to drobiazg w przekroju całej przyczepy, reszta ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Przemysław napisał:

Ja kupiłem swoją w Bieruniu pod adresem Warszawska 50 i jestem bardzo zadowolony, 

Przyczepa kupiona w tym samym miejscu.Była robiona tylnia sciana,(tak fachowo)że po dwóch latach zgiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bieruniu u Klaji widziałem zarówno dobre przyczepy jak i z problemami,  50/50 że trafi się coś dobrego ( A to i tak sporo ) :-] Niestety u konkurencji jest nieco gorzej. Moja ocena to średnia z kilku oględzin wielu przyczep tych sprzedawców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Przemysław napisał:

To ja trafiłem na coś dobrego jak tak, chyba że może po 2,5 roku użytkowania jeszcze nie wszędzie zajrzałem :)

2 lata temu oglądałem u nich Tabberta podobnego do Twojego, był w porządku (Za 40 tysięcy, byłem mocno zainteresowany), ale to chyba nie ten sam? Bo czas się trochę nie zgadza... Stał jeszcze Knaus Sport który wydawał się ok. Ale niestety kilka budek miało wtedy większe lub mniejsze problemy

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odległość trudno coś powiedzieć. Trzeba jechać i oglądać. My w swoich podróżach za przyczepą zjeździłem całą Polskę przez rok, a przyczepę kupiłem 20 km od domu. W Bieruniu były fajne przyczepy ale każdy wie co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pierzasty napisał:

2 lata temu oglądałem u nich Tabberta podobnego do Twojego, był w porządku (Za 40 tysięcy, byłem mocno zainteresowany), ale to chyba nie ten sam?

Może ten sam nie wiem :). Kupiłem ją w sierpniu 2017, cena podobna do tej co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry. 

Poszukuję forumowicza który wspólnie ze mną dokona oględzin przyczepki w okolicy Kutna. Mam do celu 500km ale to żaden problem. Byłem już na miejscu , obejrzałem p-ke, teraz podczas drugiej wizyty ma nastąpić odbiór. Oferta jest zablokowana na moje konto. 

Będzie to pierwsza przyczepa w moich rękach,  nie chciałbym utopić na tej transakcji. Zwracam wszelkie poniesione koszta, zapraszam na obiad a wynagrodzenie do ustalenia. 

Będę bardzo zobowiązany za pomoc. Planowana wizyta za około 2 tygodnie. Chętnie podjadę we wskazane miejsce jako taxi ? . Jestem właściwie zdecydowany ale niezbyt biegły w oględzinach przyczep. Pacjent to hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.