Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,chciałbym prosić znawców tematu o zerknięcie czy warto jechać 500 km po rozmowie ze sprzedającym mam mieszane uczucia, "Sprowadziłem ja ale żonie się nie podoba i za ma mała" sprzedający zapewnia ze sucha  w środku czyściutko bo szukał dla siebie..Pytałem czy ma jakieś inne powiedział że nie ma ,na tą jest umowa  zwykła kupna-sprzedaży 
https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-kemping-knaus-400-lk-1100kg-hobby-fendt-adria-lmc-CID5-IDCBkH5.html#21ec23fffe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, masz swój temat gdzie już o tę przyczepę się pytałeś i tego się trzymaj. Po co powielasz!

I czytaj odpowiedzi: Jeden z kolegów udzielił ci rad a skoro brak innych to oznacza że wszyscy zgadzają się co do jego wypowiedzi.

Ponawiają: Na podstawie zdjęć nic nie można wywnioskować. Z opisanych sytuacji już tak. W ogłoszeniu napisał że przesiada się do czegoś większego (co w karawaningu jest naturalne) a w rozmowie powiedział że nigdy z niej nie korzystał! Nie obrażając nikogo jest takim samym "Laikiem" jak Ty" lub sprytnym handlarzem.

Edytowane przez Malinki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ją dopiero co kupił i sprzedaje, to mało prawdopodobna jest jego wersja, co nie wyklucza oczywiście tej przyczepy.  Masz kawał drogi i osobiście poszukałbym osoby z forum mieszkającego w tym rejonie aby ją wstępnie obejrzał. Są i oferują koledzy taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tmx napisał:

czy warto jechać 500 km po rozmowie ze sprzedającym mam mieszane uczucia

no przecież praktycznie odpowiedziałeś sobie sam - nie warto 
wg mnie nigdy nie warto jechać dalej niż 200km bo rodzi to presję zakupu, co więcej jeśli coś nie gra po mojemu nie ma mowy o dalszym wyjeździe bo jeśli zrobisz kilka takich nietrafionych wyjazdów uzbiera się spora kwota.
Jedynie w wyjątkowych wypadkach tylko wtedy gdy wszystko mówi tak  to uważam  że można nieco tę odległość zwiększyć

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję Waszej pomocy / opinii , zapadła decyzja o kupnie pierwszej przyczepy . 

Będzie nowa lub niewiele używana, 

Czy ... ? jedno czy dwu osiową ?

Jaką markę warto ?

Na co zwróciić uwagę ?

Ma służyć rodzinie 2 + 3

Edytowane przez Konrad123 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ten wątek do takich rzeczy, załóż osobny temat z pytaniami. 

 

A tak przy okazji, nikt ci nie powie jaką budę, jedni jadą budką 390 w składzie 2+3 i sobie chwalą a inni na 650 przy 2+1 będą narzekać...

jaki masz holownik, jaki budżet, czy stacjonarnie czy mobilnie, czy kampy czy na dziko itd itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy oglądał ktoś może to ogłoszenie: https://www.olx.pl/oferta/hobby-400kb-de-luxe-1998-dmc-1200kg-przyczepa-kempingowa-wc-led-CID5-IDCJ0QQ.html ? Albo kojarzy przyczepę  - w korespondencji sprzedający wspomina coś o zlotach...  Na zdjęciach wygląda fajnie, ale nie wiem jak jest w rzeczywistości. Mam do niej około 300km i problem z wzięciem urlopu w pracy, więc może jest ktoś kto już ją widział i może coś powiedzieć, pomóc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2019 o 00:14, jacek00 napisał:

Skoro nikt nie kojarzy tej przyczepy i nie może nic podpowiedzieć, to może znacie kogoś: firmę lub osobę, która pomogłaby w ocenie tej przyczepy. Boje się, że coś przeoczę i kupię coś, w co będę musiał bardzo dużo zainwestować, żeby doprowadzić do jakiegoś stanu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko Katowic masz Center-Camp w Bieruniu. 

Dogadaj z nimi ile by kosztował przedzakupowy a ze sprzedawcą czy zgodzi się podjechać jako ostatnia czynność przed podpisaniem umowy i wpłata kasy, dla potwierdzenia stanu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, strus251 napisał:

Niedaleko Katowic masz Center-Camp w Bieruniu. 

Dogadaj z nimi ile by kosztował przedzakupowy a ze sprzedawcą czy zgodzi się podjechać jako ostatnia czynność przed podpisaniem umowy i wpłata kasy, dla potwierdzenia stanu. 

Dziękuje za pomysł :)

Niestety będę tam w niedziel, a wtedy maja zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
19 godzin temu, tmx napisał:

Witam, poszukiwań ciąg dalszy ,ta mi odpowiada w 85 %  oglądał ktoś ,moze ze zdjeć da się coś wywnioskować?

   https://www.otomoto.pl/oferta/tabbert-vivaldi-480-ID6z6R29.html?

 

Odpuść sobie tego sprzedawcę. Jak pijedziesz i zobaczysz co oni wyrabiają z przyczepami to będziesz w szoku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukiwań ciąg dalszy ,ta mi odpowiada w 85 %  oglądał ktoś ,moze ze zdjeć da się coś wywnioskować?
   https://www.otomoto.pl/oferta/tabbert-vivaldi-480-ID6z6R29.html?
 
Kolega chciał kupić, przód chyba pukniety, była wynajmowana, w środku według mnie mocno wyekspolatowana, kosztowała chyba ponad 30, jakoś udało mi się przekonać kolegę i nie kupił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.