Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Powiedzcie proszę co sądzicie o tej przyczepce. Zastanawia mnie też czemu jeszcze wisi ogłoszenie skoro w dobie koronawirusa szybciej sprzedają się przyczepy niż bułki w sklepie :P.

Kusi mnie rocznik i waga. Rodzina 2+2 , w zamiarze wycieczki również zagraniczne. 

https://www.otomoto.pl/oferta/nps-pluma-silver-przyczepa-kempingowa-lekka-2004-ID6DdQK6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pupfipapf napisał:

Hej,

Powiedzcie proszę co sądzicie o tej przyczepce. Zastanawia mnie też czemu jeszcze wisi ogłoszenie skoro w dobie koronawirusa szybciej sprzedają się przyczepy niż bułki w sklepie :P.

Kusi mnie rocznik i waga. Rodzina 2+2 , w zamiarze wycieczki również zagraniczne. 

https://www.otomoto.pl/oferta/nps-pluma-silver-przyczepa-kempingowa-lekka-2004-ID6DdQK6.html

Łóżko z tyłu jest pojedyncze, nie piętrowe więc to układ dla 2+1.

Zdjęcia poglądowe, uwagę jedynie przykuła bardzo biała tylna ściana (porównując z resztą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Krzysztof57 napisał:

To DMC jest chyba nieprawdziwe.

Też tak uważam. Chociaż nawet jeśli to masa własna to i tak wydaje mi się że DMC była by niska. Jednak przy rejestracji w Polsce aktualny właściciel musiał się pofatygować 2 razy do Wydziału Komunikacji aby zarejestrować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Beata44w napisał:

kochani proszę o pomoc co myslicie o tej przyczepie i czy oglądał ktoś https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-495-ufe-ID6DdEHd.html#5ec7d1434f

Może to jakaś pomyłka ale na części zdjęć jest data z 2015 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, jakby komuś nie chciało się wyprowadzać cepy spomiędzy tych żywotników (z parceli gdzieś na polu) i zdjęcia z zewnątrz w szerszej perspektywie zamieścił z oferty komisu, kiedy sam kupował :)

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dzień dobry Państwu.

 

Planuje rozpocząć przygodę z przyczepą

Od wielu wielu lat jezdze po kempingach /i nie tylko/ z namiotem. Byly namioty male, srednie. Ostatnio woze się z 20m2 airfreshem :-). 

Kilka wypadow wynajętym kamperem rowniez mam za sobą.

Ostatnia decyzja - przyczepa ? 

Czy ktos z Was mialby chwilę oraz chęć zerknąć na tą przyczepe i wypunktować ją:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/gruau-przyczpa-kempingowa-gruau-floreal-luxe-ID6Dh8Ri.html#gallery-open
 

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

 

 

 

Edytowane przez Raski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Raski napisał:

Czy ktos z Was mialby chwilę oraz chęć zerknąć na tą przyczepe i wypunktować ją:

Ładna, nie zniszczona , szczególnie dziwny połysk bije z kuchenki i zlewu. Oglądać na żywca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Raski napisał:

Czy ktos z Was mialby chwilę oraz chęć zerknąć na tą przyczepe i wypunktować ją:

Z fotek wygląda na fajną i zadbaną, ale to należy sprawdzić osobiście......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z okien jest bez moskitiery i - co wydaje mi się dziwne , jest nieotwierane.

Kolor pokrowców pasuje do wnętrza jak pięść do nosa, ciekawe w jakim stanie jest  tapicerka oryginalna

Pokrywa bakisty jakby nieprecyzyjnie ułożona

Odnoszę wrażenie że wśród dużej ilości różnych często niepotrzebnie zdublowanych zdjęć widać niechęć do pokazania tylnej części ściany bez drzwi i podłogi we wnętrzu.

 

Edytowane przez Krzysztof57
Uzupełnienie wpisu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Raski napisał:

Czy ktos z Was mialby chwilę oraz chęć zerknąć na tą przyczepe i wypunktować ją:

https://www.otomoto.pl/oferta/gruau-przyczpa-kempingowa-gruau-floreal-luxe-ID6Dh8Ri.html#gallery-open
 

Ładnie "wypucowana" na zdjęciach, które tak naprawdę niewiele szczegółów pokazują, jednak sugerują, że jest zadbana. Wykluczyć tego nie można, ale zwróciłbym większą uwagę na sufit, ponieważ widać rozklejone krawędzie umeblowania, co normalnie nie powinno mieć miejsca, chyba, że są/były przecieki. Oczywiście mogę się mylić, dlatego jak już zostało tu napisane, tylko realne oględziny pokażą prawdę - być może "nagą" ;). Warto poprosić o więcej szczegółowych fotek i dopytać sprzedającego o dokładny stan, zacieki, usterki itd.

1.thumb.jpg.af773f48344abfd19bf853210248f78c.jpg

PS

Blat kuchenki i zlewozmywak mają w tym przypadku powłokę emaliowaną, dlatego bardzo łatwo utrzymać je w nienagannym stanie przez niemal cały okres używania przyczepy, stąd ich widoczny blask, zwłaszcza, że z pewnością zostały dokładnie wyczyszczone przed zrobieniem zdjęć. Być może takie szczegóły mają odwracać uwagę od mankamentów, ale nie chcę uogólniać, dlatego mimo wszystkich wątpliwości, przyczepę należy obejrzeć w realu i wszystko będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Raski napisał:

Czy ktos z Was mialby chwilę oraz chęć zerknąć na tą przyczepe i wypunktować ją:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/gruau-przyczpa-kempingowa-gruau-floreal-luxe-ID6Dh8Ri.html#gallery-open

Sprawdź/dopytaj co to za naklejka w dolnym prawym narożniku okna przedniego - może to być sklejone pęknięcie.

Również przy drzwiach nad zamkiem, na ścianie coś jest naklejone.

Może to cień ale wydaje mi się, że płyta którą widać w otwartym oknie kasety WC jest coraz ciemniejsza ku dołowi co by mogło oznaczać, że ciągnie wilgoć z dołu.

Najbardziej niepokojące dla mnie są narożniki w łazience które wyglądają jak zagrzybiały sylikon.

4 godziny temu, Kristofer napisał:

zwróciłbym większą uwagę na sufit, ponieważ widać rozklejone krawędzie umeblowania, co normalnie nie powinno mieć miejsca, chyba, że są/były przecieki.

Może tak być ale należy też mieć na uwadze, że to przyczepa która ma prawie 30 lat więc jeśli dużo jeździła po dziurawych drogach to wydaje mi się, że i bez zacieków meble mogą "puścić". U mnie w Dethleffsie z 89' poprawiałem takie suche miejsce na tylnej ścianie gdzie ewidentnie było widać zmęczenie materiału a tutaj mamy, poprawcie mnie jeśli się mylę, delikatniejszą konstrukcję.

11 godzin temu, Krzysztof57 napisał:

Jedno z okien jest bez moskitiery i - co wydaje mi się dziwne , jest nieotwierane.

Też miałem takie okno nieotwieralne z samą roletą przeciwsłoneczną (no bo po co moskitiera ;))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.