Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Olej napisał:

Witam,

czy moglibyście zerknąć na kilka zdjęć i je ocenić? Chodzi mi o stan podłogi. 

Witam

Tu nie ma nic do dodania: typowa hobbytka ze swoimi konstrukcyjnymi mankamentami.

Podłogą w bakiście można się nie przejmować bo nie jest związana z resztą i można ją łatwo wymienić czy wzmocnić. Narożniki zaś należy obejrzeć od środka i zobaczyć czy woda weszła już na wewnętrzną część podłogi czy ścian. To nam powie o zakresie wymaganej ingerencji w przypadku naprawy. Typowy błąd konstrukcyjny jeśli chodzi o mocowanie dolne tylnego zderzaka, jest on bezpośrednio przykręcony do podłogi co powoduje że woda swobodnie wpływa pod to połączenie i wsiąka w podłogę. Należy zastosować dystans (tulejkę) i odsunąć te dwie powierzchnie od siebie tak aby woda skraplała się opadała do dołu. Obiekt do głębszych oględzin jeśli masz ochotę kupić przyczepkę do remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

przyczepa z Wrocławia Knaus 550 - czy ktoś mógłby "za flaszkę" podjechać i rzucić na nią okiem - mam do niej ponad 400km więc dla mnie to większa wyprawa, a  w ciemno to .. ;)

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-6-osobowa-marki-knaus-z-klimatyzacja-CID5-IDFsYKr.html#c5a24d1aa6;promoted

ewentualnie jeśli ktoś mógłby ze mną pojechać ją obejrzeć  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widziałem ze przyczepka na naklejkę z forum wiec może i właściciel jest który sie wybiera nad morze na wakacje :D

przepraszam ze drugi post ale nie moge edytować tego wyzej

Edytowane przez Kobiela (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam 

Znalazłem przyczepę w komisie Mad Games Warszawa Białołęka Mieszkam ponad 500 km od tego miejsca Czy byłby ktoś w stanie mi pomóc podejść zerknąć na nią czy warta zainteresowania ? Pokryje koszty takiej wyprawy.

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-650-kmfe-stan-idealny-ID6CsDJC.html

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa w całkiem stanie. Podłoga w dobrym stanie, dobry mover, przedsionek w bakiście, elementy plastikowe nie spękane, koła w dobrym stanie, meble nie zniszczone, praktycznie nowy winterhoff 3000, drzwi na dole trzeba wyprostować, aby były szczelne, zbiornik na wodę ok. 70 litrów, pompka do wymiany. Przyczepa mało jeżdżona, raczej stacjonarna. Dach w dobrym stanie. Negocjacje cenowe po 30 lipca, pracownik nie jest upoważniony do konkretnych rozmów. Foto wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2020 o 10:29, Malinki napisał:

Witam

Tu nie ma nic do dodania: typowa hobbytka ze swoimi konstrukcyjnymi mankamentami.

Podłogą w bakiście można się nie przejmować bo nie jest związana z resztą i można ją łatwo wymienić czy wzmocnić. Narożniki zaś należy obejrzeć od środka i zobaczyć czy woda weszła już na wewnętrzną część podłogi czy ścian. To nam powie o zakresie wymaganej ingerencji w przypadku naprawy. Typowy błąd konstrukcyjny jeśli chodzi o mocowanie dolne tylnego zderzaka, jest on bezpośrednio przykręcony do podłogi co powoduje że woda swobodnie wpływa pod to połączenie i wsiąka w podłogę. Należy zastosować dystans (tulejkę) i odsunąć te dwie powierzchnie od siebie tak aby woda skraplała się opadała do dołu. Obiekt do głębszych oględzin jeśli masz ochotę kupić przyczepkę do remontu.

czyli u mnie moge uznać że poprzednik znał problem

IMG_20200724_133128.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.