Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, tom77 napisał:

Obawiam się tej sobotniej wycieczki do Czapur - czuję ,ze będą ciche dni w domu :-)

Jedź oglądać, tylko nie nastawiaj się na zakup. To ma być tylko trening.

Teraz, jacekzoo napisał:

Z plusów mają duży zapas wody, w ścianach ? ale jest

Jakieś echo mamy... Już to pisałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Nie wiem, bo to było godzinę temu. Poczekajmy chociaż kilka dni :D

Teraz zobaczyłem o co chodzi, myślałem że mówisz o jakimś archiwalnym poście. Faktycznie dwa razy wskoczył, a ja wysyłałem tylko raz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, tom77 napisał:

Brakuje jeszcze "powolniaka" na łóżku i sprzatajacej "hiacynty".Obawiam się tej sobotniej wycieczki do Czapur - czuję ,ze będą ciche dni w domu :-)

Ale czytałeś w ogóle opinie o tych miejsach? Bo tam też ludzie kupują i nie narzekają, ale czy to jest argument? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jacek00 napisał:

Ale czytałeś w ogóle opinie o tych miejsach? Bo tam też ludzie kupują i nie narzekają, ale czy to jest argument? :lol:

A czy to przypadkiem nie tam nagrywal kiedys odcinek Kapitan Przyczepa, gdzie nie chciał wymieniać  nazwy firmy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Analog82 napisał:

A czy to przypadkiem nie tam nagrywal kiedys odcinek Kapitan Przyczepa, gdzie nie chciał wymieniać  nazwy firmy? :)

Któryś z tych o "dużej renomie". Wrzucał odcinek i pokazywał jak kupił zapudrowanego zgniłka, jak w szafkach miał poukrywane wady, celowo zatajone przez sprzedającego. W komentarzach były nazwy firmy. Trzeba odkopać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden wielki PLUS 

Myślę ,że nie podważalny . Wiadomym jest ,że już się ciasno robi na kempingach bo moda  a może lans .Parcele mniejsze a ceny większe bo   są chętni .

Jak po zakupie angielki wykryją ,że to jednak jest trup lub jakiś inny ulep to może odpuszczą sobie  takie hobby .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Czapurach był Kiki i Kapitan ,obecnie kapitan otworzył swój sklep  z wyposażeniem karawaningu.Jak zapytałem  o Czapury to mi odpisał, że w tym temacie mi nie pomoże .Pojadę i zobacze co to za perełki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jacek00 napisał:

Któryś z tych o "dużej renomie". Wrzucał odcinek i pokazywał jak kupił zapudrowanego zgniłka, jak w szafkach miał poukrywane wady, celowo zatajone przez sprzedającego. W komentarzach były nazwy firmy. Trzeba odkopać. 

nie odkopujmy trupa

ten "renomowany" to ten co kołnierz od butli diaxem odcinał ?:pupa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tom77 napisał:

W Czapurach był Kiki i Kapitan ,obecnie kapitan otworzył swój sklep  z wyposażeniem karawaningu.Jak zapytałem  o Czapury to mi odpisał, że w tym temacie mi nie pomoże .Pojadę i zobacze co to za perełki.

nie wiem czy śmiać się czy współczuć :sex: , kapitan chyba nie bez przyczyny nie chce zabrać głosu

walnij dwie bateryjki harnasia czy innego wynalazku - będzie zdrowiej i samopoczucie lepsze :bevil:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.