Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, chris_66 napisał:

nie odkopujmy trupa

ten "renomowany" to ten co kołnierz od butli diaxem odcinał ?:pupa:

To nie był czasami Kiki ,aż komentarze wyłączył .  Żona Kasia właśnie wstała,idzie siku ,teraz będzie jadła itd  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jacek00 napisał:

Ale czytałeś w ogóle opinie o tych miejsach? Bo tam też ludzie kupują i nie narzekają, ale czy to jest argument? :lol:

Wystarczy,że żona czytała= dlatego mnie tam ciagnie :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-averso-plus-510tk-przyczepa-kempingowa-burstner-averso-plus-510tk-ID6ECnHe.html

Rozważam kupno tej przyczepy. Niestety jestem ze Szczecina, więc mam jakieś 700km lekko licząc. Czy znalazłaby się jakaś pomocna dusza z okolicy, żebym nie musiała sobie robić wycieczki przez całą Polskę, jeśli miałoby się okazać, że nie ma się nawet co zastanawiać. Byłabym naprawdę dozgonnie wdzięczna za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry

Poszukuję pomocy w sprawdzeniu przyczepy (przed zakupem) Hobby 560 2005 w najbliższą sobotę około południa w Katowicach.

Jadę tam osobiście prawie 500km ale potrzebuję kogoś kto się na tym (mój pierwszy zakup) i sprawdzi ze mną szczelność, wszystkie sprzęty itp.

PS Kontaktowałem się z osobami z listy na początku tematu ale albo nie odpisują albo przebywają obecnie na wyjazdach...

Proszę o kontakt

Radosław Kuczyński

604-820-822

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można prosić link do ogłoszenia? 

Nie wiem czy będę miał czas w sobotę, nie jestem też super znawcą. 

Ale może bym wcześniej podjechał i zobaczył czy warto jechać te 500 km? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się chodzi o tą przyczepę? 

Wygląda bardzo przyzwoicie - na zdjęciach. 

Może ktoś coś wypatrzy? 

https://www.olx.pl/d/oferta/hobby-560-prestige-przyczepa-z-nowym-moverem-100-rezerwacja-do-soboty-CID5-IDPzYG0.html

Mam blisko i zdaje się wiem gdzie była serwisowana bo jest w pobliżu firmy TAM zajmującej się serwisem przyczep od 40 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, OTTO1 napisał:

Zdaje się chodzi o tą przyczepę? 

Wygląda bardzo przyzwoicie - na zdjęciach. 

Może ktoś coś wypatrzy? 

https://www.olx.pl/d/oferta/hobby-560-prestige-przyczepa-z-nowym-moverem-100-rezerwacja-do-soboty-CID5-IDPzYG0.html

Mam blisko i zdaje się wiem gdzie była serwisowana bo jest w pobliżu firmy TAM zajmującej się serwisem przyczep od 40 lat. 

Dokładnie, chodzi o tę przyczepę. Na tą chwilę mam dogadane z osobą z Gliwic, że podjedzie ją jutro dla mnie obejrzeć, ale niestety nie jest pewna czy się wyrobi... Jeśli by się nie udało to miałbyś czas w sobotę ok 11? Będę wtedy na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie Mam prośbę czy oglądał ktoś z forum tego fiata Lub czy mógłby ktoś podjechać z okolic i go dokładnie opatrzeć oczywiście za opłatą

Niestety mam 600 kilometrów docelowo więc wolę tutaj popytać

https://www.olx.pl/d/oferta/kamper-fuat-ducato-2-8-jtd-6-osobowy-CID5-IDQn0X7.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fwitia napisał:

Witajcie Mam prośbę czy oglądał ktoś z forum tego fiata Lub czy mógłby ktoś podjechać z okolic i go dokładnie opatrzeć oczywiście za opłatą

Niestety mam 600 kilometrów docelowo więc wolę tutaj popytać

https://www.olx.pl/d/oferta/kamper-fuat-ducato-2-8-jtd-6-osobowy-CID5-IDQn0X7.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0

Coś dziwnie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, myślimy o zmianie przyczepy na trochę większą. Pytanie do Was czy użytkuje ktoś przyczepę Adria na rynek angielski? Chodzi o Fleetwood Sonata. Link poniżej. Buda adrii, wyposażenie anglika min. ogrzewanie gazowo-elektryczne, kuchnia z piekarnikiem idt. Macie jakieś doświadczenia, uwagi? Z góry dziękuję.

Przyczepy i Pojazdy użytkowe Ogłoszenia OLX.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcino81 napisał:

Temat nieaktualny.

Z ciekawości: przyczepa została sprzedana, czy jakieś inne czynniki zaważyły?

Edytowane przez mctomac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.