Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj polatałem tym. Czizas. Na drogi się nie nadaje ale do zabawy cudo. Fajne wrażenie jak nowe markowe opony zachowują się jak frigo pierwszej generacji na wodzie :D I miganie kontrolki od ASR/ESP przy wciśnięciu gazu powyżej 150km/h :D Moc i moment słuszne, przyczepę szarpnie :D

IMG_1813.jpeg

IMG_1811.jpeg

IMG_1812.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, dudek_t napisał:

Ja wczoraj polatałem tym. Czizas. Na drogi się nie nadaje ale do zabawy cudo. Fajne wrażenie jak nowe markowe opony zachowują się jak frigo pierwszej generacji na wodzie :D I miganie kontrolki od ASR/ESP przy wciśnięciu gazu powyżej 150km/h :D Moc i moment słuszne, przyczepę szarpnie :D

IMG_1813.jpeg

IMG_1811.jpeg

IMG_1812.jpeg

Tomek, fajny wóz :) powiedz mi, czy nie wkurzał Cię system multimedialny i ten joystick do macania ? dla mnie to największa wada mercedesów

Godzinę temu, golob napisał:

 

Jeździłem mniej chromowanym bliźniakiem i w 6 osób całkiem fajnie, a i 6 walizek się mieści :) Z tym że to jazda prawie jak małą ciężarówką.

image.thumb.jpeg.1beb92a4a4851d81ecb53ade89be80fa.jpeg

image.thumb.jpeg.3cd22a8b78d873ae08152b141d1bdad0.jpeg

piękna sprawa :), nie sprawdzałem długości całkowitej, ciekawe czy wszedłby mi do garażu - 5,25m... jedynie budżet nie pozwala, a szkoda bo to wygląda na wóz dla mnie. Pociągnie przyczepę czy szukać jednak nowego focusa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, powiem szczerze ze nawet przez chwile nie zwrocilem uwagi ? sciszylem radio, uchylilem szybe i chlonalem dzwieki v8 z dwoma turbinami ? zamiast systemu multimedialnego moglaby byc zaslepka, bez roznicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dudek_t napisał:

Marek, powiem szczerze ze nawet przez chwile nie zwrocilem uwagi ? sciszylem radio, uchylilem szybe i chlonalem dzwieki v8 z dwoma turbinami ? zamiast systemu multimedialnego moglaby byc zaslepka, bez roznicy. 

tak też myślałem. My mieliśmy klasę v na 3 doby i zrobiłem z 800km. W pewnym momencie jednak trzeba było włączyć radio, wpisać adres w nawigacji, czy też pobawić  się ustawieniami komputera. Pomyślałem wtedy, że myliłem się mówiąc, że gorszego systemu niż w toyocie to już nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

Pomyślałem wtedy, że myliłem się mówiąc, że gorszego systemu niż w toyocie to już nie ma..

No, MB są klasą samą w sobie. Brną z uporem maniaka w swoją ślepą uliczkę :zolta:. Jeżdżę w firmie różnymi fajnymi gablotami ale mercedes mnie rozwala. I jeszcze "kopyto" do ręcznego w starszych modelach i dostawczakach  :puk: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dudek_t napisał:

Ja wczoraj polatałem tym. Czizas. Na drogi się nie nadaje ale do zabawy cudo. Fajne wrażenie jak nowe markowe opony zachowują się jak frigo pierwszej generacji na wodzie :D I miganie kontrolki od ASR/ESP przy wciśnięciu gazu powyżej 150km/h :D Moc i moment słuszne, przyczepę szarpnie :D

IMG_1813.jpeg

IMG_1811.jpeg

IMG_1812.jpeg

Tesciu ma G63 AMG biturbo i ciągałem swoją budkę to na nim wrażenia nie zrobiło nic a nic. Mój commander 5.7  też jej nie czuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maarec napisał:

iękna sprawa :), nie sprawdzałem długości całkowitej, ciekawe czy wszedłby mi do garażu - 5,25m... jedynie budżet nie pozwala, a szkoda bo to wygląda na wóz dla mnie. Pociągnie przyczepę czy szukać jednak nowego focusa ?

Długość wersji ESV to blisko 5.7m :D  Coś mi się wydaje Marek, że wciąga Cię amerykańska motoryzacja :)

 

5 godzin temu, golob napisał:

Jeździłem mniej chromowanym bliźniakiem i w 6 osób całkiem fajnie, a i 6 walizek się mieści :) Z tym że to jazda prawie jak małą ciężarówką.

Fajny samochód na amerykańskie warunki i standardy. Jeszcze w zeszłym roku zastanawiałem się nad przyczepą kempingową z siodłem i ramem 1500 do tego. Ale wystarczyło, że sobie przypomniałem lokowanie się na parceli w Adriatiq kampie czy Ujcy i mi przeszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.