Skocz do zawartości

VI Zlot Kujawsko Pomorski w Okoninach -lista chętnych


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze jeden punkt żelazny programu się mi przypomniał.

Uroczyste chrzciny nowych domków  :] 

Ja miętówkę już mam przygotowaną (1,5 roczną, tą samą co w Płęśnie  :yay: )

A dużo jest tej miętówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że będzie się działo... :yay: . Super. 

Czas zacząć myśleć o programie. 

Anka, Ty zostajesz KaOwcem.....ura!...ura!...ura! jest ktoś przeciw?, nie widzę :laugh:

 

A mogę prosić o zmianę nazwy na ANI-matorka.

Pomyślę o jakiś zabawach dla dzieci.

 

Jeszcze jeden punkt żelazny programu się mi przypomniał.

Uroczyste chrzciny nowych domków  :] 

Ja miętówkę już mam przygotowaną (1,5 roczną, tą samą co w Płęśnie  :yay: )

No to ja tak dobrego rocznika nie posiadam ,ale ognistą wodę i inne takie na pewno będę miała.

Jedziemy bez dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tytuł, tak aby ktoś nie został wprowadzony w błąd.

 

Dobrej pogody i twardego gruntu - bawcie się dobrze!

Dzięki, tak się zastanawiałem, ale i tak sam nie dałbym rady. Wyszło na to, że zlot w  Przechlewie odbędzie się w Okoninach  :hehe: . Najważniejsze, że udało się znaleźć miejsce.

 

A dużo jest tej miętówki ?

Pełen "automat" B) . Trzymałem specjalnie na taką okazję. :drive: Na początek wystarczy.

 

A mogę prosić o zmianę nazwy na ANI-matorka.

Pomyślę o jakiś zabawach dla dzieci.

 

No to ja tak dobrego rocznika nie posiadam ,ale ognistą wodę i inne takie na pewno będę miała.

Jedziemy bez dzieci.

Może być nawet ANIA-motorynka, oj sory  ANI-matorka :winner:  -tak brzmi dumnie, moje gratulacje, jest ktoś przeciw....?

Bez dzieci?...hm... :hmm: , ach tak! przecież nowa cepka, trza sprawdzić :slina: 

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trzeba się podzielić wrażeniami z rozmowy z właścicielem ośrodka. 

Dzisiaj rozmawiałem, zresztą bardzo krótko i rzeczowo.

Śnieg na dużym polu w czasie weekendu prawie całkiem stopniał. Możemy tam się ustawić, więc to duży plus.

Na tym polu jest rozprowadzony prąd, jest płasko i jest bardzo duże, łatwo będzie się ustawić.

Toalety będą udostępnione na polu małym, dość fajne. Chyba że pogoda nie pozwoli, lub nie zdążą podłączyć wody. Wtedy dostaniemy dostęp do toalet i prysznica w budynku biura.

 

Ceny jak już wcześniej pisałem nie są tak małe jak w Białej, ale nie jest źle:

przyczepa    20zł

osoba           15zł

dziecko     zniżka, dokładnie nie pamiętał

prąd             0,60zł/kWh

samochód na polu  5zł ale ustaliliśmy, że auta będziemy trzymać na parkingu, aby nie rozjeżdżać niepotrzebnie pola

Dla mnie wychodzi 50zł za ekipę + prąd. Nie ma tragedii.

 

Dodatkowym bonusem, bardzo istotnym jest super sala baru, udostępniona nam bezpłatnie. To ładna i duża sala nad samym jeziorem z z oknami na nie, -piękny widok.

Możemy tu naprawdę dużo ciekawych rzeczy zorganizować: karaoke, gry, tańce, śpiewy itp

 

Miejsce na ognisko jest też bardzo ciekawe. Przy pomocy strecza można się osłonić od wiatru i jest super ciepło.

Drewno dostaniemy bezpłatnie.

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi, kurna robotę o 16:30 zorganizowali, więc wyjadę ok 18:30. No może będę chwile wcześniej, zależy, jak droga...

Ze sprzętu zapakuję, co popadnie i się zobaczy. Jak wszyscy pójdą spać o 22 to najwyżej sam zostanę w świetlicy :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.