Skocz do zawartości

VI Zlot Kujawsko Pomorski w Okoninach -lista chętnych


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,i ja swoje 2,50 grosza wtrące .Widać ,że jesteście bardzo,bardzo spragnieni  wyjazdu z dreszczykiem paplania sie w błocie.Toć i dzieciaki by zrozumiały ,że po takich opadach śniegu i roztopach ,po wjeżdzie zestawem 1200 kg 6 metr dług, na jeden osi ,to bedą niezłe szpury.Jeśli takie macie parcie na to,to znajdzcie duży parking,przy CPN-nie ,jest tam bar,świetlica,i napewno nikt nic nie urwie , co by potem żałował ,że tam pojechał.

Tak na betonce miało spotkanie Łódzko-Mazowieckie,znaczy Wariaci,tyle że oni doświadczyli -24 w nocy mrozu.

Pozdr i życzymy super wyjazdu,my ruszamy na majówke,w ciepełku ,słoneczku,hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,i ja swoje 2,50 grosza wtrące .Widać ,że jesteście bardzo,bardzo spragnieni  wyjazdu z dreszczykiem paplania sie w błocie.Toć i dzieciaki by zrozumiały ,że po takich opadach śniegu i roztopach ,po wjeżdzie zestawem 1200 kg 6 metr dług, na jeden osi ,to bedą niezłe szpury.Jeśli takie macie parcie na to,to znajdzcie duży parking,przy CPN-nie ,jest tam bar,świetlica,i napewno nikt nic nie urwie , co by potem żałował ,że tam pojechał.

Tak na betonce miało spotkanie Łódzko-Mazowieckie,znaczy Wariaci,tyle że oni doświadczyli -24 w nocy mrozu.

Pozdr i życzymy super wyjazdu,my ruszamy na majówke,w ciepełku ,słoneczku,hahaha.

Irek, czy uzgadniałeś tę wersję z moją żoną  :zly: . Od tygodnia słyszę to co napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie,ale ten wyjazd mósi być dokładnie przemyślany co by na majówke nie oddać już trzymanego miejsca bo wrócicie uszkodzonymi zestawami i trzeba bedzie suszyć,czyścić,i oby nie remontować.Wiem że się chce ale to nie jest pora na wyjazd,i tak wogóle niech ktoś włączy TVi obejrzcie jaką  Kret pogode zapowiada,do czwartku śnieg z deszczem w całym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie,ale ten wyjazd mósi być dokładnie przemyślany co by na majówke nie oddać już trzymanego miejsca bo wrócicie uszkodzonymi zestawami i trzeba bedzie suszyć,czyścić,i oby nie remontować.Wiem że się chce ale to nie jest pora na wyjazd,i tak wogóle niech ktoś włączy TVi obejrzcie jaką  Kret pogode zapowiada,do czwartku śnieg z deszczem w całym kraju.

 

Irek 

a ty co starzejesz się ? 

Pamiętasz wyjazd w Listopadzie ? 

Sam byłeś głównym prowodyrem , a wyjazd był super mamy fajne wspomnienia.

A to dla przypomnienia jak wtedy było gorąco :]  

post-7095-0-82740600-1365187222_thumb.jpg

Edytowane przez Witki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM :yay:  :yay:  :yay: - Pole biwakowe w Borach Tucholskich- Biała- mogą nas przyjąć,mają świetlice.

 

Wygląda na fajne miejsce, jest świetlica i chcą nas przyjąć. Moim skromnym zdanie niema co szukać dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mróz,nie jest taki zły w nocy,jeśli w dzień + 20 i podłoże twarde i suche,że można w klapkach śmigać.A teraz jeśli się w gumowce nie zaopatrzycie to kiepsko widze. Ale kończe na tym ,i życze super wyjazdu.

 A to czeka na Sekcje w czasie Pielgrzymki.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/12490-i-ogolnopolska-pielgrzymka-karawaningowa-na-jasna-gore/page-17?do=findComment&comment=311522

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.