Skocz do zawartości

VI Zlot Kujawsko Pomorski w Okoninach -lista chętnych


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.twojepiaseczno.pl/?url=indywidualnie Fajna miejscówka na przyszłość, facet zaprasza na weekendy majowe na zloty, ale teraz kupa śniegu. Od biedy by wszystko popodłączał, ale nie wiadomo, czy byśmy wjechali i wyjechali.

 

Je***y śnieg wszędzie :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z nas ma w zanadrzu  jakieś fajne i suche miejsce nad jeziorkiem w lesie na dzikusa z dostępem do wody pitnej . W końcu to objętość wytwórni czekolady :) (wc) na te  dwa dni zupełnie wystarczy  , a do tego  jakiś stary akumulator  lub elektrownię na dachu do oswietlenia ( ledy biorą prądu tyle co nic ) by trafić nocą do przyczepy ;) no i też z kubik drewna na ognicho i zlocik może być fest , że ho ho ;) A jeszcze jedno , trochę słonecznej pogody by się też przydało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :banan: .

Dzwoniłam do KUJANEK -ośrodek posiada barak w którym znajduje się dwie toalety z prysznicem oraz mają świetlicę, mają małe pole,ale te 15 zestawów by się zmieściło, niestety na polu zalega jeszcze śnieg ,a oni dopiero wchodzą na ośrodek żeby go ogarnąć i raczej nie dadzą rady do tego terminu się wyrobić - ale może byłam za mało przekonywująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :banan: .

Dzwoniłam do KUJANEK -ośrodek posiada barak w którym znajduje się dwie toalety z prysznicem oraz mają świetlicę, mają małe pole,ale te 15 zestawów by się zmieściło, niestety na polu zalega jeszcze śnieg ,a oni dopiero wchodzą na ośrodek żeby go ogarnąć i raczej nie dadzą rady do tego terminu się wyrobić - ale może byłam za mało przekonywująca.

Aneczko , znając Ciebie to nie ....

Też dzwoniłem w kilka miejsc i nic .

Niestety , pogoda jest od nas mocniejsza . Pewnie trzeba będzie przesunąć nasz zlot .

Myślę , że tym razem  Irek ma rację . Oby ten śnieg rozpuścił się do majówki .

Edytowane przez maciekzal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,w Malborku są 2 kempingi.Całkiem ciekawe miejsce to Kemping nad Stawem.A drugie to kemping Nogat nr 197. Może tam?

 

Albo ten:

Camping "Półwysep Lipa"

Wdzydze Tucholskie - Lipa 2, 83 - 442 Karsin

Kemping nad stawem - moim zdaniem fatalna lokalizacja - obok drogi, gdzie całądobę jest ruch i obok wiaduktu kolejowego na trasie Gdańsk - Wardzawa.

 

Kemping Nogat to kemping OSiR, można tam zadzwonić. Teraz nikt nie odbierał, próbowałem.

 

Lipa we Wdzydzach - dzwoniłem, nikt nie odbierał ani na stacjonarnym, ani na kom. Ładny kemping, ale przy tej pogodzie może być różnie z dojazdem już na sam kemping, zresztą dzwoniłem dzisiaj w kilka miejsc i generalnie na Kaszubach leży jeszcze sporo śniegu, który raczej przez tydzień takiej pogody nie zejdzie.

 

W ostateczności zostanie Debrzno - oni działają, tyle, że nie ma świetlicy - kto był, to wie :))  Rozmawiałem dziś z Mariuszem... Walczymy dalej.

Edytowane przez marfipl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Maciek, nie strasz :)) Z Mariuszem właśnie dzisiaj wymyśliliśmy, że powinno nam przyświecać hasło "nam zima nie straszna" albo cóś w ten deseń :))

W Debrznie jest przynajmniej równy teren, bez drzew, z utwardzoną żwirem drogą dojazdową. Byle na stanowiska sprzęt wkulać. Za to ciepła woda i nowe sanitariaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debrzno jest ostatecznością. Bagna tam raczej nie będzie bo mają dość żwirowy teren. To była żwirownia.

 

Ale... gdzie diabeł nie może....

Moja Krysia zadzwoniła do Okonin. Była na tyle przekonywująca, że Pan Ryszard nie miał siły odmówić. Udostępni nam pole, a jak się nie da to parkingi utwardzone na terenie ośrodka. Do tego będzie udostępniona świetlica-bar z jedną toaletą i umywalką (tak jak było na męskim, zabrać chusteczki nawilżane!)

Poza tym trzeba mieć długie przedłużacze bo do prądu daleko.

Jutro mogę gadać o szczegółach, jak się zdecydujemy. 

Ceny mają dość wysokie, ale na dwa dni damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.