Skocz do zawartości

VI Zlot Kujawsko Pomorski w Okoninach -lista chętnych


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wiedzieć ilu jest chętnych na wyjazd mimo wszystko, bez względu na pogodę. Coś trzeba ustalić. Na liście jest piętnaście załóg, ale czy wszyscy podtrzymują chęć przyjazdu w zaistniałej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:yay:  :ok: i to nam się podoba mimo,że atmosfera zrobiła się bardzo gorąca , nie zapomnijmy zabrać łopat do odśnieżania.  

 

Super . Zlot wiosenny , a obowiązkowe wyposażenie łopata do śniegu :lol: :lol: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i wreszcie jakieś konkrety czyli zaczynamy się pakować :yay: . My jedziemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

ps. Piotrku nie zapomnij STRECZA !!!!!!!!!!

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my chętni. W Okoninach do dużego pola trochę się musiałem nagimnastykować z dojazdem - dla niewtajemniczonych - na końcu drogi nie skręca się w prawo do głównego wjazdu, tylko w lewo i jedzie się wzdłóż płotu. W pewnym momencie przed kolejną bramą jest ostry ciasny zakręt w lewo i tu miałem schody przy moich 13 metrach. Wjazd kolejną bramą w prawo. Mariusz, popraw mnie, jak się mylę.

 

Tak, czy tak - jedziemy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedzieć ilu jest chętnych na wyjazd mimo wszystko, bez względu na pogodę. Coś trzeba ustalić. Na liście jest piętnaście załóg, ale czy wszyscy podtrzymują chęć przyjazdu w zaistniałej sytuacji?

 Na 90 % będziemy .Wszystko zależy czy przypadkiem nie zacznie padać jakiś większy deszcz, bo wtedy nie dam rady wyciągnąć cepki na drogę.

U mnie ziemia tak miękka ,że auto wpada po osie.

Ziemia  musi przeschnąć przez kilka dni i będzie dobrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Heniu nie narzekaj u mnie leży jeszcze 50cm śniegu a i bez niego mam problem z wyjazdem, że o nasiąkniętym trawniku nie wspomnę. ale choć bym musiał traktora wynająć to i tak ją wytargam i przyjadę.

 

Jak już wspomniałem w poście 107 w dniu wczorajszym i aktualizując czas w dniu dzisiejszym do spotkania po burzliwych zmianach miejsca odbycia się imprezy pozostało już tylko a może aż ( jak kto woli) 117 godzin i 54 minuty.

My zwarci i gotowi - jedziemy!!!! :yay:  :yay:  

California -odliczaj

 

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że będzie się działo... :yay: . Super. 

Czas zacząć myśleć o programie. 

Anka, Ty jako KaOwiec (po wierszyku w odliczance na zlot XIII zostajesz KaOwcem.....ura!...ura!...ura! jest ktoś przeciw?, nie widzę :laugh:)  pomyśl co będziemy robić. Coś dzieciakom kupić? pomyśl.

Marfipl, dasz radę zabrać sprzęt do karaoke?

My bierzemy starą- dobrą gofrownicę, będziem dogadzać podniebieniu i folgować tłuszczykowi...

 

Jakieś pomysły jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i my zgłaszamy gotowość do przyjazdu :)

Jeszcze kupa śniegu przed przyczepą ale choćbym miał ją wynieść z podwórka to i tak jedziemy :yay: łopatę do śniegu też zabieramy :hehe:

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karaoke da się zrobić :)

Na rybki są warunki.

Nordic walking - Tymar, jesteś szefem ;)

Może nie zapomnę wziąć darta :) Byle w świetlicy

W Okoninach są stoły pingpongowe, potrzebna siatka + sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.