Skocz do zawartości

VI Zlot Kujawsko Pomorski w Okoninach -lista chętnych


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My będziemy w sobotę rano, bo do jutra opiekuję się moją mamą.

Już nie mogę się doczekać spotkania z Wami  :piwo:

Zabieram maszynkę do robienia waty cukrowej, więc dzieciaki będą mieć używanie zresztą dorośli też, 

dlatego OGROMNA PROŚBA o zabranie większych ilości cukru i drewnianych patyczków  :blagac:

Drogie kobitki zabieram nasz koszyk piknikowy  :]  :yay:  

Buziole - Alicja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nasz wyjazd stanął pod znakiem zapytania, gdyż córka wróciła z przedszkola z temperaturą i z kaszlem. :(  Jutro idziemy do lekarza ale  raczej  nici z wyjazdu na który czekaliśmy całą długa zimę.

Wszystko już było spakowane i czekało na jutrzejszy poranny wyjazd a tu przyjdzie rozpakować wszystko :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nasz wyjazd stanął pod znakiem zapytania, gdyż córka wróciła z przedszkola z temperaturą i z kaszlem. :(  Jutro idziemy do lekarza ale  raczej  nici z wyjazdu na który czekaliśmy całą długa zimę.

Wszystko już było spakowane i czekało na jutrzejszy poranny wyjazd a tu przyjdzie rozpakować wszystko :oslabiony:

To smutne .

Ale nie martw się . To dopiero pierwszy zlot i początek tegorocznych wojaży .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozumiem że chodzi o ten ośrodek?    

Ośrodek Wczasowy "Bory Tucholskie" Okoniny Nadjeziorne,

89-530 Śliwice,

pow. Tuchola

woj. kujawsko-pomorskie

tel./fax.: 0523340078, 0609778609

e-mail: owborytucholskie@wp.pl

www.owborytucholskie.pl

 U mnie z wyjazdem trochę sytuacja sie komplikuje ale do soboty powinniśmy dojechać.Myślę że koło 11.

Pozdrawiam cieplutko.

Nie! Ten, o którym piszesz jest troszkę dalej. Nasz nazywa się Zacisze-Borowiak. To jest pierwszy ośrodek.

 

http://www.borytucholskie24.com.pl/dzial,39,104.html

 

http://mapa.targeo.pl/,19,18.0942200,53.6865700?l=6187cbe7531118af

 

Jak już dojedziesz do Okonin Nadjeziornych, na końcu nie skręcasz w prawo, lecz w lewo i zaraz w prawo wzdłuż płota, do końca wąską asfaltową i po ok 200 m masz w prawo do bramy. Rozwieszę strzałki pokazujące sposób wjazdu na pole.

Zapisz sobie mój nr telefonu 609 300 475 i dzwoń jak by co.

Jakby ktoś jeszcze potrzebował pomocy w dojeździe to śmiało na koma.

Edytowane przez tymar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama kazała przekazać, że  rozbijamy się na małym polu (tam  co było panowe )pozdrawiam robert

Mi też kazała pani Ani(a)matorka poinformować o tym,że zainteresowani mają się rozstawiać na małym polu tym niżej

pozdrowienia i miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, jakoś po wczorajszych smutnych wiadomościach straciłem chęć na wyjazd, jadę na awarię i zobaczymy co będzie dalej :oslabiony: .

 

Pozdrawiam.

Jacek - dzisiaj tylko przelotnie popadało  , jutro to już "majorka"  +15, a w niedziele to na bank masz " barbados" + 18 :]  :]  :] w Okoninach . Mówię Tobie nie pękaj , bo jak tak dalej pójdzie i jeszcze kilku z Was zlotowiczów wyjedzie miast na zlot tylko na jakąś awarię  to faktycznie  nie będzie nawet do kogo na  kawę :drive:  zajechać :oslabiony:  w te bory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 Z przykrością informujemy że jesteśmy kolejnymi pechowcami którzy  na VI zlot nie dojadą.

Z powodu awarii holownika zmuszeni byliśmy zawrócić do domu , a byłyśmy już prawie w połowie drogi do was . 

 

Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.